Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (12)Буковина (68)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=кредити<.>
Загальна кількість знайдених документів : 226
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Hamkalo, O. B.
    Benchmarking as a Tool for Providing Analytical Support to Mortgage Lending Operations of a Bank [Текст] / O. B. Hamkalo, Kh. S. Demkiv // Статистика України. - 2019. - № 1. - С. 91-99 : табл.; рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система--Банківські кредити--Іпотечне кредитування--Україна
Анотація: Досліджено сутність і розглянуто питання організації бенчмаркінгу як одного з найбільш ефективних сучасних інструментів вдосконалення роботи та досягнення конкурентних переваг у сфері іпотечного кредитування. Виокремлено та систематизовано кваліфікаційні ознаки бенчмаркінгу іпотечного кредитування. З метою вдосконалення процесу іпотечного кредитування в банку запропоновано порядок запровадження процедури бенмаркінгу.


Дод.точки доступу:
Demkiv, Kh. S.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Labudoviс Stankoviс, Jasmina .
    Collateral for small and medium-sized enterprises in Serbia [Текст] / J. Labudoviс Stankoviс, N. Todoroviс, S. Vladetiс // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 6. - С. 302-310. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система--Банківські кредити--Сербія
   Малий і середній бізнес--Сербія

Анотація: У статті досліджено переваги кредитного страхування як засобу впорядкованого погашення позик малих і середніх підприємств у сільському господарстві, підкреслено його переваги в порівнянні з традиційними засобами забезпечення кредиту. Дослідження проведено по двох напрямах: визначено, які сербські банки забезпечують регулярні платежі по кредиту і які страхові компанії пропонують цей вид страхування. Зроблено висновок, що в Сербії невелика кількість банків пропонує цей спосіб забезпечення виплати по позовах, а вітчизняне кредитне страхування майже не функціонує.


Дод.точки доступу:
Todoroviс, Nada ; Vladetiс, Srdjan
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Kofarmata, Y. I.
    Determinants of microcredit supply to farmers in Kano State, Nigeria: a Tobit model approach [Text] / Y. I. Kofarmata, S. Hassan, S. D. Applanaidu // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 12. - P302-310 : форм., табл. - Бібліогр.: 39 назв
Рубрики: Фінанси країн Африки--Кредит--Сільськогосподарські кредити--Мікрофінансування фермерів--штат Кано, Нігерія
Анотація: У статті досліджено фактори, що впливають на доступність кредитування та мікрофінансування для фермерів, для чого зібрано та проаналізовано дані щодо мікрофінансових банків штату Кано, Нігерія. Аналіз отриманих даних доводить, що розширення маркетингового персоналу на одну вакансію у мікрофінансовому банку підвищує доступність мікрокредитів на 10,8%, в той час як збільшення відстані між філіалом банку та фермером на 1 км знижує ймовірність кредитування на 19%. Наявність банківського рахунку, а також ведення іншої діяльності, крім фермерської, підвищує ймовірність мікрокредитування на 10,1% та 11% відповідно. На основі отриманих результатів розроблено рекомендації щодо роботи маркетингових служб мікрофінансових банків. Також надано рекомендації місцевому уряду відносно стимулювання позафермерської діяльності жителів сільських територій.


Дод.точки доступу:
Hassan, S.; Applanaidu, S. D.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Masood, O.
    Determinants of non-performing loans: a comparative analysis / O. Masood, B. Aktan // Актуальні проблеми економіки. - 2009. - № 12. - С. 251-263 : форм., табл. - Бібліогр.: 38 назв
Рубрики: Крединто-грошова система --Банківська система -- Банківське кредитування--Неблагополучні банківські кредити--Туреччиа--Пакистан
Анотація: У статті досліджено чинники, що сприяють зростанню кількості неблагополучних кредитів у великих комерційних банках, які знаходяться у державній власності, за періоди 1999-2001 рр. та 1996-1998 рр. в Туреччині та Пакистані. Стаття на англійській мові.


Дод.точки доступу:
Aktan, B.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

5.


    Snyder, Michael.
    Greece votes No - let the chaos begin [Текст] / M. Snyder // Економіка. Фінанси. Право. - 2015. - № 7. - С. 23-24.
Рубрики: Фінансові кризи--Соціально-економічний розвиток--Греція
   Фінанси--Кредити--Європейський Союз--Греція

Анотація: В статті йдеться мова про фінансову та економічну кризу в Республіці Греція, її кредитонеспроможність. Надаються результати референдуму у липні 2015 року.


Знайти схожі

6.


    Erfort, O. Y.
    Improvement of Ukrainian student loan program [Text] / O. Y. Erfort, L. A. Zbarazskaya // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 7. - Р. 414-417 : табл., рис. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Фінансова система України -- Видатки державного бюджету--Кредити на здобуття вищої освіти--Програми кредитування
   Економіка вищої освіти в Україні

Анотація: У статті розглянуто питання вдосконалення програми студентського кредитування в Україні з метою оптимізації бюджетних видатків та підвищення доступності платної вищої освіти для студентів. Рівень державних видатків запропоновано оцінювати за допомогою розрахункового коефіцієнту повернення кредитних коштів.


Дод.точки доступу:
Zbarazskaya, L. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Cherkashyna, K. F.
    The relationship of the deposit base of banks in Ukraine with macroeconomic indicators [Текст] / K. F.Cherkashyna, O. O. Sotnik // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 3. - С. 33-40. - Бібліогр. с. 39 (13 назв)
Рубрики: Банківські операції
   Банківські кредити

Анотація: У статті використані методи аналізу та синтезу для визначення показників для проведення дослідження. Для більш детального дослідження взаємозв'язку макроекономічних показників з депозитною базою було застосовано статистичну програму. Ефективність діяльності банків залежить від обсягів і структури банківських ресурсів, основна частина яких формується за рахунок залучення тимчасово вільних коштів фізичних та юридичних осіб. Головним фактором стимулювання економічного розвитку країни є забезпечення необхідними фінансовими ресурсами та збільшення обсягів грошової маси в обігу, а будь-які конфлікти в суспільстві супроводжуються зниженням довіри до банківської системи і як наслідок сприяють відтоку депозитів, що зменшує грошову масу в обігу та збільшує кошти поза банками. Важливим чинником формування депозитів є саме вільні кошти населення. Виявлено значну взаємозалежність між розміром депозитів та розміром внутрішнього валового продукту, а також розміром наданих населенню кредитів й розміру курсу долара США.


Дод.точки доступу:
Sotnik, O.O.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Шаров, О. М.
    «Труднощі перекладу», або існуючі підходи до співпраці з МВФ та реальні можливості [Текст] / О. М. Шаров // Економіка України. - 2019. - № 5. - С. 19-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародний валютний фонд--Кредитна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
уряд -- міжнародні кредити
Анотація: Розглянуто на основі власного досвіду автора практику співробітництва України з Міжнародним валютним фондом і вказано на головні проблеми такої співпраці, які випливають з невірного розуміння ролі та завдань діяльності МВФ. Запропоновано можливі шляхи виправлення такої ситуації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Спаський, Г. В.
    Інвестиційна діяльність в агропромисловому комплексі Закарпатської області [Текст] / Г. В. Спаський // Економіка АПК. - 2012. - № 12. - С. 61-66. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Агропромисловий комплекс--Інвестиції
   Регіональна економіка--Закарпатська область

   Аграрний сектор--Фінансування виробництва--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Депозити -- Кредити
Анотація: Досліджено динаміку і закономірності розвитку вітчизняних та іноземних інвестицій в основний капітал регіону. Визначено основні напрями та джерела інвестицій.


Знайти схожі

10.


    Коваль, Л. М.
    Інвестиційне кредитування підприємств аграрного сектору [Текст] / Л. М. Коваль // Економіка АПК. - 2015. - № 1. - С. 35-40 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний сектор--Інвестиції--Україна
   Економіка підприємства--Кредитне забезпечення--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інвестування -- короткострокові кредити -- іпотечне кредитування -- кооперативний гарантійний фонд
Анотація: Розглянуто проблеми кредитного механізму в аграрному секторі України та визначено пріоритетні напрямки і перспективи кредитного забезпечення підприємств галузу із розробкою практичних рекомендацій.


Знайти схожі

11.


    Череда, І.
    Інвестиційний клімат в Україні [Текст] / І. Череда // Географія та основи економіки в школі. - 2003. - № 4. - С. 2-3
Рубрики: Інвестиції в Україні--Іноземні--Кредити


Знайти схожі

12.


    Ведернікова, С. В.
    Інформаційні технології як інструмент взаємодії банківської сфери з національною економікою [Текст] / С. В. Ведернікова // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 4. - С. 78-85 : табл.; граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система--Банківські кредити--Банківські операції--Активні (кредитні) операції--Інформаційні технології--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інформаційне забезпечення, удосконалення, фінансово-кредитна взаємодія, типи інформації, IBM WebSphere, сервісно-орієнтована архітектура, Oracle OFSA, CRM-система, ERP-система.
Анотація: У статті узагальнено сутність і методи інформаційного забезпечення взаємодії банківської сфери з національною економікою та запропоновано шляхи вдосконалення інформаційних систем у частині фінансово-кредитної взаємодії банківської сфери та підприємництва. Доведено доцільність застосування при цьому в банках CRM- та ERP-систем.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

13.


    Самородов, Борис.
    Інформаційне забезпечення резервування за кредитами юридичних осіб [Текст] / Б. Самородов, А. Кобилін, Р. Семенцов // Вісник Національного банку України. - 2014. - № 10. - С. 46-51. - Бібліогр. с. 51 (13 назв)
Рубрики: Банківські кредити
   Кредитні ризики

Анотація: У статті поставлено та вирішено задачу пошуку оптимального відсотка резервування, розрахунку обсягу резерву за кредитною операцією шляхом побудови інформаційної системи. Висвітлено підходи до побудови гнучкого, орієнтованого на банківського користувача інформаційного забезпечення для розрахунку обсягу резерву за кредитами юридичних осіб. За результатами дослідження науково обгрунтованого визначення відсотка резервування з допустимого інтервалу значень показника ризику кредиту з урахуванням рентабельності банку та його поточного фінансового стану, розроблено програмне забезпечення для автоматизації данного алгоритму.


Дод.точки доступу:
Кобилін, Анатолій; Семенцов, Руслан
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

14.


    Пердейчук, В. М.
    Інформаційно-інституційне середовища кредитного ринку України [Текст] / В. М. Пердейчук // Економіка. Фінанси. Право. - 2013. - № 2. - С. 45-49. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Кредити--Борги--Ваоюта--Застава--Україна
   Кредитні відносини--Кредитний ринок--Економічні відносини

   Кредитування--Банківські операції

Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-інституційне середовище, кредитний ринок, кредити, кредитні брокери
Анотація: В статті досліджено інформаційно-інституційне середовище кредитного ринку України. Визначено,що інститут оцінки умов кредитування є найменш розвинутим у регіональному аспекті серед трьох основних інформаційних інститутів кредитного ринку.


Знайти схожі

15.


    Тригуб, Є.
    Іпотека в правовому вимірі [Текст] / Є. Тригуб // Віче. - 2005. - № 4. - С. 47-50. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Іпотечні кредити


Знайти схожі

16.


   
    Іпотека: "за" і "проти" [Текст] // Вісник Пенсійного фонду України. - 2005. - № 2. - С. 46-47
Рубрики: Іпотеки України--Житлове будівництво
Кл.слова (ненормовані):
Кредити на будівництво житла


Знайти схожі

17.


    Олянич, О.
    Абетка споживача. Кредити [Текст] : програма факультативу для 10-11-х кл. / О. Олянич // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2009. - № 11. - С. 55. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Економіка в школі--Методичні орієнтири--Методика викладання
   Профільне навчання--Економічний профіль

Анотація: Програма факультативу ставить за мету підвищити економічну грамотність і правову культуру випускників, формувати вміння компетентно приймати рішення, сприяти зростанню самодостатньої та соціально адаптованої особистості.


Знайти схожі

18.


    Цибульська, Світлана.
    Аграрні розписки в Україні - досвід Бразилії та перспективи для України [Текст] / С. Цибульська // Пропозиція : Український журнал з питань агробізнесу. - 2017. - N 5. - С. 22-23
Рубрики: Фінанси--Аграрні розписки--Кредити
Анотація: Обіг аграрних розписок в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

19.


   
    Адвокати обговорили можливості експертизи при визнанні недійсними кредитних угод [Текст] // Економіка. Фінанси. Право. - 2017. - № 3. - С. 59.
Рубрики: Судова експертиза--Економічна--Україна
   Кредити--Борги--Фінансове право--Україна

   Кредитні ризики

Анотація: 23 лютого у Ліга Бізнес Інформ відбувся семінар-практикум на тему: “Можливості застосування експертного психологічного та економічного дослідження у судових справах про визнання недійсними кредитних угод”.


Знайти схожі

20.


    Гідулян, Андрій.
    Актуальні поліпшення методики оцінки кредитоспроможності позичальників банками України [Текст] / А. Гідулян // Вісник Національного банку України. - 2012. - № 1. - С. 50-53. - Бібліогр. с. 53 (6 назв)
Рубрики: Банківські кредити
   Кредитні ризики

Анотація: Досліджуючи теоретичні засади методики оцінки кредитоспроможності позичальників комерційних банків України, автор акцентує увагу на вимогах сьогодення щодо практичного поліпшення методів, інструментів, інформаційної бази для оцінки кредитного ризику позичальника. У статті обгрунтовано доцільність розробки й подальшого вдосконалення єдиної рейтингової системи як перспективного напряму оцінки кредитоспроможності позичальників.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)