Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (7)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=кормовиробництво<.>
Загальна кількість знайдених документів : 252
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Єрмакова, Л.
    Стоколос безостий — король злакових трав [Текст] / Л. Єрмакова, С. Федоренко // Пропозиція. - 2006. - № 3. - С. 48 - 49
Рубрики: Кормовиробництво--Агротехніка--Злакові
Анотація: Технологія вирощування та зберіганя цінної кормової культури.


Дод.точки доступу:
Федоренко, С.

Знайти схожі

2.


    Ібатуллін, М. І.
    Кормозабезпечення, як основа ефективного свинарства в Україні [Текст] / М. І. Ібатуллін // Економіка та держава. - 2017. - № 10. - С. 13-16. - Бібліогр. с. 16 (8 назв)
Рубрики: Свинарство--Кормовиробництво
Анотація: У статті розглядаються проблеми забезпечення кормами сільськогосподарських підприємств-виробників продукції свинарства. Найважливіша складова стабільної рентабельності галузі — ефективне використання кормів, частка яких у структурі собівартості свинини сягає 70%, а отже, технологічним орієнтиром для всіх підприємств визначено показник конверсії корму. ??Встановлено, що за показником конверсії корму Україна відстає від країн з розвинутим свинарством. Встановлено, що вітчизняна система сертифікації не відповідає європейській. Саме тому скасування Євросоюзом мит для української сільськогосподарської продукції не означає, що українські виробники можуть експортувати комбікорми. Для цього у вітчизняних умовах потрібно сертифікувати весь процес — від одержання зерна до виробництва комбікормів.??Вважаємо, що необхідно сформувати нормативно-правове забезпечення безпечності кормів як одного із етапів агропродовольчого ланцюга, у якому висока якість та безпечність харчових продуктів досягається на основі прозорості технологічного процесу від їх виробництва до згодовування кормів. Додержання принципу прозорості товароруху кормів дасть можливість у кожному конкретному випадку встановити, у кого відповідний оператор ринку придбав сировину для виробництва кормів та якому суб'єкту було реалізовано відповідну готову продукцію. Це дасть змогу створити дієвий механізм притягнення до відповідальності (у тому числі цивільно-правової) оператора ринку, який допустив порушення законодавства та увів в обіг небезпечний корм.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Іваненко, Т. Я.
    Рейтингова оцінка ефективності вирощування кормових культур [Текст] / Т.Я. Іваненко // Економіка АПК. - 2007. - № 12. - С. 98-102. - Бібліогр. в пр.
Рубрики: Тваринництво України--Кормова база--Забезпечення
   Рослинництво--Кормовиробництво--Україна

Анотація: Розглянуто питання щодо рейтингової оцінки окремих кормових культур із метою удосконалення польового кормовиробництва у пореформений період на Півдні України.


Знайти схожі

4.


    Іващенко, О.
    Проблеми гербології сьогодні [Текст] / О.Іващенко // Вісник аграрної науки. - 2001. - № 4. - С. 35-39
Рубрики: Рослинництво--Кормовиробництво--Гербологія


Знайти схожі

5.


    Іонов, І. А.
    Сучасні підходи до визначення вуглеводного складу рослинних кормів [Текст] / І. А. Іонов, Є. В. Руденко [и др.] // Вісник аграрної науки. - 2010. - № 10. - С. 29-32. - Библиогр.: с. 32 (5 назв)
Рубрики: Кормовиробництво
Анотація: Наведено результати досліджень умісту структурних і неволокнисних вуглеводів (безазотистих екстрактивних речовин) у широкому спектрі рослинних кормів, що використовують у годівлі жуйних тварин.


Дод.точки доступу:
Руденко, Є.В.; Шаповалов, С.О.; Варчук, С.С.; Долгая, М.М.

Знайти схожі

6.


    Амбросов, В. Я.
    Шляхи відтворення тваринництва [Текст] / В. Я. Амбросов // Економіка АПК. - 2012. - № 5. - С. 37-40. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Економіка тваринництва--Молочне скотарство
   Тваринництво--Кормовиробництво--Годівля тварин

   Регіональна економіка--Харківська область

Кл.слова (ненормовані):
Молодняк ВРХ -- Свинарські комплекси -- Кормові культури
Анотація: Розкрито доцільність розвитку тваринництва в сучасних підприємствах з урахуванням принципів, раціональної концентрації, можливостей власного кормовиробництва та масштабів підприємства за земельною площею.


Знайти схожі

7.


    Бабич, А.
    Соєвий пояс і розміщення виробництва сої в Україні [Текст] / А. Бабич, А. Бабич-Побережна // Пропозиція. - 2010. - № 4. - С. 52, 54, 56
Рубрики: Зернобобові культури--Агротехніка--Родючість грунтів--Кормовиробництво


Дод.точки доступу:
Бабич-Побережна, А.

Знайти схожі

8.


    Балян, А. В.
    Еколого-економічні особливості розвитку кормовиробництва в Карпатському регіоні [Текст] / А.В. Балян, М.Д. Федорюк // Вісник аграрної науки. - 2004. - № 7. - С. 66-69
Рубрики: Кормовиробництво України--Карпатський регіон


Дод.точки доступу:
Федорюк, М.Д.

Знайти схожі

9.


    Барвінченко, О. В.
    Характеристика сортозразків кормових бобів за параметрами стабільності [Текст] / О.В. Барвінченко // Вісник аграрної науки. - 2004. - № 6. - С. 76-78. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Рослинництво--Боби--Сорти
   Кормовиробництво України--Боби

Анотація: Оцінка за параметрами пластичності та стабільності колекції кормових бобів різного еколого-географічного походження, що дає змогу прогнозувати адаптивні реакції сортів при вирощуванні їх у різних умовах.


Знайти схожі

10.


    Батов, Б.
    Використання інтенсивних технологій вирощування кормових культур [Текст] / Б. Батов // Економіка АПК. - 2003. - № 6. - С. 51-53
Рубрики: Кормовиробництво України
Анотація: Про забезпечення ефективності кормовиробництва, яке залежить від використання сукупних факторів, серед яких важливим є впровадження інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)