Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=конфіденційність<.>
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-18 
1.


    Дідук, Алла.
    "Охоронюваний законом інтерес" щодо конфіденційної інформації (комерційної таємниці та ноу-хау) [Текст] / Алла Дідук, Галина Юровська // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 4. - С. 15-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конфіденційність інформації--Комерційна таємниця--Ноу-хау--Законний інтерес
Анотація: Стаття присвячена розгляду питання захисту охоронюваного законом інтересу щодо конфіденційної інформації (комерційної таємниці та ноу-хау). Розкрито розмежування понять "суб'єктивне право" та "охоронюваний законом інтерес", а також дослідження термінів "інтерес" та охоронюваний законом інтерес". При цьому автори статті не розглядають "право доступу" до конфіденційної інформації (комерційної таємниці та ноу-хау) як класичне суб'єктивне цивільне право, а саме як "охоронюваний законом інтерес".


Дод.точки доступу:
Юровська, Галина

Знайти схожі

2.


    Пилипчук, Володимир Григорович.
    Теоретико-правові засади розвитку системи стратегічних комунікацій сектору безпеки і оборони [Текст] / Володимир Григорович Пилипчук // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 3. - С. 32-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна безпека України--Стратегічні комунікації
Кл.слова (ненормовані):
національна оборона -- персональні дані -- конфіденційність -- євроатлантична інтеграція -- міжнародні відносини
Анотація: Дослідження проблеми правового регулювання суспільних відносин у сфері стратегічних комунікацій в умовах розвитку інформаційних технологій та поширення негативних інформаційних впливів на людину і суспільство є вкрай актуальною темою та потребує комплексного наукового опрацювання. Автор поставив за мету проаналізувати теоретичні, історичні та правові засади становлення системи стратегічних комунікацій сектору безпеки і оборони України та відповідного досвіду США, Великої Британії та інших країн-членів ЄС і НАТО.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Когут, Оксана.
    Статистичні звіти щодо умов праці: конфіденційність гарантовано [Текст] / Оксана Когут // Охорона праці. - 2018. - № 3. - С. 6-7 . - Додаток до журналу “Охорона праці”
Рубрики: Праця--Працездатність--Працівники--Трудове право--Україна
   Охорона праці--Безпека праці--Підприємства--Працівники--Україна

Кл.слова (ненормовані):
умови праці -- шкідливі умови -- охорона здоров‘я
Анотація: Про зміни в методології та інструментарії обстеження щодо умов праці на 2018 рік.


Знайти схожі

4.


    Онищенко, О. А.
    Прослуховування телефонних розмов в аспекті захисту права на конфіденційність кореспонденції: огляд міжнародного законодавства та законодавства країн Європи [Текст] / О. А. Онищенко // Держава та регіони. Серія: Право. - 2013. - № 1. - С. 228-233. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право на конфеденційність--Прослуховування телефонних розмов


Знайти схожі

5.


    Великанова, Марина Миколаївна.
    Штучний інтелект: правові проблеми та ризики [Текст] / Марина Миколаївна Великанова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2020. - № 4. - С. 220-238. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Штучний інтелект--Правові аспекти
Кл.слова (ненормовані):
делікт -- відповідальність -- цивільне право -- цифрові технології -- конфіденційність
Анотація: У статті на підставі системного аналізу з використанням діалектичного, порівняльного, логічно-догматичного та інших методів окреслюються проблемні ситуації, що виникають у зв’язку з використанням штучного інтелекту та пропонуються окремі напрями їх вирішення. Зокрема серед проблем використання штучного інтелекту називаються: визначення особи, відповідальної за шкоду, завдану штучним інтелектом; прогалини у нормативно-правовому регулюванні відносин у сфері використання цифрових технологій, що ускладнює захист прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб; неможливість у багатьох випадках застосування чинних правил притягнення до цивільно-правової відповідальності за шкоду, завдану використанням штучного інтелекту.


Знайти схожі

6.


    Олійник, Яна.
    Конфіденційність податкової інформації, що підлягає автоматичному обміну: імперативи забезпечення [Текст] / Я. В. Олійник, Н. М. Чухраєва // Фінанси України. - 2022. - № 2. - С. 99-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова інформація--Конфіденційність--Імперативи забезпечення
Анотація: У статті викладено аналіз міжнародних підходів та найкращого досвіду забезпечення конфіденційності й відповідного рівня захисту інформації, яка є предметом обміну між країнами - учасницями ОЕСР у процесі реалізації заходів Плану дій BEPS та визначення імперативів їх застосування.


Дод.точки доступу:
Чухраєва, Наталія

Знайти схожі

7.


    Серьогіна, С. Г.
    Нові цифрові технології та права на конфіденційність у часи пандемії, відродження втручання виконавчої гілки влади [Текст] / С. Г. Серьогіна, А. П. Никонюк, І. В. Балим // Юридична Україна. - 2022. - № 3. - С. 53-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Цифрові технології--Право на конфіденційність--Пандемія
Анотація: Дана стаття розглядає аспекти використання цифрових технологій шляхом надання публічних послуг, викликаних впливом глобалізації та іншими викликами сучасності.


Дод.точки доступу:
Никонюк, А. П.; Балим, І. В.

Знайти схожі

8.


    Дідух, Людмила.
    Розгляд державними архівами України запитів на доступ до документів, що містять персональні дані: пропозиції для удосконалення процедури [Текст] / Людмила Дідух, Наталія Залєток // Архіви України. - 2021. - № 2. - С. 33-48. - Бібліогр. в кінці ст. та підрядк. прим.
Рубрики: Архівні документи--Персональні дані--Доступ до інформації--Конфіденційність--Україна
Анотація: Викладено та обгрунтовано пропозиції для удосконалення процедури розгляду запитів на доступ до архівних документів, що містять персональні дані, базуючись на чинному законодавстві України. Надані пропозиції, які можуть бути корисними у практичній діяльності державних архівів України.


Дод.точки доступу:
Залєток, Наталія

Знайти схожі

9.


    Носік, Ю.
    Договір про нерозголошення інформації [Текст] / Ю. Носік // Право України. - 2010. - № 3. - С. 153-160. - Библиогр.: с. 160 (5 назв)
Рубрики: Інформаційне право--Інформація--Конфіденційність
Анотація: Стаття містить юридичну характеристику договору про нерозголошення інформації. Розкрито його цивільно-правову природу, види, а також предмет, істотні умови, сторони, строк та умови дійсності договору про нерозголошення інформації.


Знайти схожі

10.


    Москаленко, Катерина.
    Розголошення лікарської таємниці: деякі питання теорії та практики [Текст] / Катерина Москаленко // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 8. - С. 27-31. - Бібліогр. 29 назв
Рубрики: Лікарська таємниця--Розголошення--Цивільно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
право на таємницю про стан здоров'я -- інформація з обмеженим доступом -- конфіденційність -- суспільна необхідність -- права пацієнта
Анотація: Стаття присвячена аналізу норм, якими здійснюється правове регулювання інституту лікар- ської таємниці в Україні; об’єкта лікарської таємниці; випадків розголошення лікарської таємниці за чинним законодавством та можливості розголошення такої таємниці з мотивів суспільної необхідності. У результаті проведеного дослідження зроблено висновок про те, що чинне законодавство України містить невичерпний перелік випадків розголошення лікарської таємниці, а питання правомірності розголошення такої таємниці потрібно оцінювати з урахуванням конкретних обставин справи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-18 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)