Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (15)Каталог журналів (1)Буковина (4)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=землеустрій<.>
Загальна кількість знайдених документів : 53
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-53 
1.


    Лазарєва, О. В.
    Європейські шляхи розвитку землеустрою в системі управління земельними ресурсами [Текст] / О.В. Лазарєва, А.Ю. Мась, К.Ю. Борисевич // Економіка та держава. - 2022. - № 1. - С. 28-33. - Бібліогр.: 19 назв
Рубрики: Землеустрій
   Земельні природні ресурси

Анотація: Метою статті є вивчення європейських шляхів розвитку землеустрою та обгрунтування перспектив землеустрою в Україні. Вивчено досвід здійснення землеустрою у таких європейських країнах, як Німеччина, Фінляндія, Італія, Франція, Швеція, Англія, Нідерланди, Португалія. Європейський досвід ведення землеустрою дозволив обгрунтувати його перспективи і на Україні, основними з яких є обов'язкове ведення землеустрою в інтересах суб'єктів господарювання, розроблення в проєктах землеустрою чіткої системи сівозмін, обгрунтовуватися в них склад земельних угідь, передбачення обов'язкового розміщення елементів інженерної інфраструктури, зосередження зусиль на розробку схем використання землі територій місцевих громад, досягнення високого технологічного рівня розвитку інноваційної системи, впровадження інновацій у землекористуванні, унікальність та ефективність проєктів землеустрою, відповідність вимогам періодичності розміщення культур та кращих попередників, формування конкурентних переваг землекористування, відповідність землеустрою вимогам конкурентоспроможності.


Дод.точки доступу:
Мась, А.Ю.; Борисевич, К.Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Інституціолізація розвитку системи землеустрою та землевпорядкування [Текст] / А. М. Третяк [та ін.] // Економіка та держава. - 2021. - № 4. - С. 37-42 : табл. - Бібліогр. с. 42 (10 назв)
Рубрики: Землеустрій--Україна
Анотація: Обгрунтовано, що землевпорядна діяльність (землевпорядкування) є соціально-економічною інституцією, що забезпечує довіру, порозуміння і керованість у соціально-економічному просторі, через професійну обробку, подачу і інтерпретацію для користувачів земельної інформації про факти і процеси життєдіяльності організацій (інститутів). У вузькому сприйнятті землевпорядкування — це Інституція трансформації з допомогою специфічних методів, правил (формальна її складова) і професійних навиків і суджень (неформальна складова інституції) фактів землегосподарювання на мову цифр для порозуміння і керованості усіх суб'єктів соціально-економічного простору. В широкому сенсі землевпорядна діяльність як Інституція формує певне обличчя землеволодінь і землекористувань, державних земельних установ, громадських та інших організацій (Інститутів), що організовують та здійснюють управління використанням і охороною земель та інших природних ресурсів й забезпечують важливе інформаційне наповнення місцевих, регіональних, національних і глобальних соціально-економічних просторів. Інституція землевпорядкування передусім характеризується станом неформальної складової, її здатністю через "організації-інститути" (в першу чергу об'єднання професійних землевпорядників) впливати на прийняття і дотримання "правил гри". Впливати на ефективне представлення управлінської та господарської діяльності пов'язаною із землею в суспільстві. Цей приріст теоретичних уявлень відкриває нові шляхи розвитку землевпорядкування, а відповідно і заходів земельної реформи. Його наукова і нормативно-правова складові ("правила гри") все в більшій мірі базуються на ідеях, впливі професійного середовища, що має стати все більш організаційно об'єднаним. З іншого боку, інституціональна теорія землевпорядкування відкриває можливість та обгрунтовує потребу застосування в земельній політиці державних регуляторних органів, наукових шкіл, професійних об'єднань землевпорядників, ідеології "землевпорядного інжинірингу" та "землевпорядного імперіалізму".


Дод.точки доступу:
Третяк, А.М.; Третяк, В.М.; Прядка, Т.М.; Капінос, Н.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Третяк, А. М.
    Інституціональний розвиток землеустрою та землевпорядкування в Україні у період глобалізації [Текст] / А.М. Третяк, В.М. Третяк, Л.А. Гунько // Економіка та держава. - 2022. - № 2. - С. 19-25. - Бібліогр.: 20 назв
Рубрики: Землеустрій
   Земельні природні ресурси--Землекористування

Анотація: З'ясовано, що застосування інституціональної теорії в розвитку землеустрою та землевпорядкування щодо вирішенні земельних проблем у період глобалізації обумовлено проблемами безпеки життєдіяльності людей та сталого розвитку, зокрема, процесами, що проходять в зміні клімату, боротьбі з опустелюванням та деградацією земельних і інших природних ресурсів.


Дод.точки доступу:
Третяк, В.М.; Гунько, Л.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.
061
Ч-492


    Атаманюк, М-Т. (Викладач ЧНУ).
    Аспекти розробки та використання ГІСППР у землеустрої території Нижньостанівецької сільської ради [Текст] / М-Т. Атаманюк, Т. Гуцул, Я. Скрипник // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2014. - Вип. 696: Географія. - С. 61-69 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Картографія--ГІС-технології--Земельні ділянки--Україна
Кл.слова (ненормовані):
землеустрій -- геопросторовий аналіз -- картмодель


Дод.точки доступу:
Гуцул, Т. (Викладач ЧНУ); Скрипник, Я. (Викладач ЧНУ); чернівецький автор, про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 (04.10.2016р. Інв.В 74593 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Вежичаніна, Світлана.
    Видалення зелених насаджень: як провести землекористувачу? [Текст] / Світлана Вежичаніна // Бюджетна бухгалтерія. - 2021. - 18 жовт. (№ 39). - С. 15-18
Рубрики: Бюджетна установа--Землеустрій--Зелені насадження--Бухгалтерський облік
Анотація: Бюджетна установа користується земельною ділянкою на праві постійного користування. Чи має вона право самовільно здійснити видалення зелених насаджень, розташованих на цій ділянці? Та як правельно відобразити в бухгалтерському обліку цю операцію? Відповідь знайдемо в цій статті.


Знайти схожі

6.


    Ярошко, М.
    Державне регулювання сівозмін [Текст] / М. Ярошко // Пропозиція. - 2013. - № 8. - С. 26-27
Рубрики: Землеустрій--Екологія--Сівозміни
Анотація: Землевпорядні організації розробляють проекти сівозмін і плани впорядкування угідь.


Знайти схожі

7.


    Друженко, Валерій.
    Держакт отримати - не поле перейти. [Текст] / В. Друженко // Пропозиція. - 2010. - № 7. - С. 16-17
Рубрики: Землеустрій
Анотація: Контроль роботи землевпорядних організацій


Знайти схожі

8.


    Луценко, Дмитро.
    Деякі аспекти законодавчого регулювання процедури публічних торгів (аукціону) з реалізації земель у ході виконавчого провадження за законодавством України: сучасний стан і перспективи розвитку / Дмитро Луценко // Підприємництво, господарство і право. - 2013. - № 8. - С. 25-28
Рубрики: Землеустрій--Публічні торги--Тенденції
Анотація: Розглядається нормативно-правове регулювання договірних правовідносин купівлі-продажу земель на публічних торгах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Тараріко, О. Г.
    Довідник із землеустрою- головна книга в системі управління земельними ресурсами [Текст] : рецензія / О. Г. Тараріко, І. К. Бистряков // Вісник аграрної науки. - 2016. - № 2. - С. 73-74
Рец. на Довідник із землеустрою / за ред. Л. Я. Новаковського.- 4-е вид., перероб. і доп. - К.: Аграр. наука, 2015.- 492 с.

Рубрики: Землеустрій--Землевпорядкування--Україна


Дод.точки доступу:
Бистряков, І. К.

Знайти схожі

10.


    Шевченко, О.
    Дума про землю [Текст] / О. Шевченко // Голос України. - 2003. - 12 черв. (№ 108). - С. 6-7
Рубрики: Землеустрій в Україні


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-53 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)