Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=земельні відносини<.>
Загальна кількість знайдених документів : 48
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-48 
1.


    Фурсенко, М. І.
    Розвиток сільських територій в умовах забезпечення економічної стабільності держави [Текст] / М.І. Фурсенко // Економіка АПК. - 2005. - № 11. - С. 51-55.
Рубрики: Соціальний розвиток села в Україні
   Аграрна реформа України--Регіональна економіка

Кл.слова (ненормовані):
Земельні відносини -- Місцевий бюджет
Анотація: Досліджується проблема розвитку сільських територій, зокрема діяльність сільських рад, від яких значною мірою залежить економічна й соціальна стабільність села. Потрібно врегулювати земельні відносини, фінансові потоки в місцевих бюджетах, казначейське обслуговування, розвиток підприємництва в селі.


Знайти схожі

2.


    Щурик, М. В.
    Роль природно-економічних чинників у формуванні Карпатського макрорегіону [Текст] / М. В. Щурик // Економіка АПК. - 2006. - № 4. - С. 10-15. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Регіональна економіка--Карпатський регіон
   Аграрний сектор--Земельні відносини--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Менеджмент -- Економічні райони -- Земельні відносини -- Природні ресурси -- Макрорегіон
Анотація: Основною метою статті є теоретичне та методологічне обгрунтування "дефініцій", а також "макрорегіон". В умовах формування якісно нових земельних відносин виникає потреба виокремити Карпатський макрорегіон як реально функціонуюче соціально-економічне агроорганізаційне формування у складі інших макрорегіонів України.


Знайти схожі

3.


    Колотуха, Сергій.
    Розвиток земельних відносин та їх фінансове забезпечення в аграрному секторі економіки [Текст] / Сергій Колотуха, Іван Коваленко // Банківська справа. - 2012. - № 2. - С. 19-27
Рубрики: Ринок землі--Фінансове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
земельні відносини -- державнв аграрна політика -- недокрелитування аграрної галузі
Анотація: Розглянуто напрями активізації розвитку земельних відносин в аграрній галузі в контексті проекту Закону України "Про ринок земель". Обгрунтовано доцільність формування ринку землі та його фінансове забезпечення.


Дод.точки доступу:
Коваленко, Іван
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Юхновський, І. Р.
    Землекористування в Україні [Текст] : ефективність управління / І.Р. Юхновський, А.М. Третяк // Вісник аграрної науки. - 2005. - № 7. - С. 5-10. - Бібліогр.: 3 назв
Рубрики: Землекористування в Україні--Ефективність
Кл.слова (ненормовані):
Земельні відносини
Анотація: Розглянуто питання специфічності землі в економіці України, проблеми організації землекористування порівняно з зарубіжними країнами. Запропоновано перші кроки до вирішення проблем національного землекористування через призму оцінки та оподаткування землі, а також земельного ринку.


Дод.точки доступу:
Третяк, А.М.

Знайти схожі

5.


    Гайдуцький, А. П.
    Інвестиційна привабливість ринку землі в Україні [Текст] / А.П Гайдуцький // Економіка АПК. - 2005. - № 8. - С. 125-131. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Земельні відносини в Україні--Ринкова економіка
   Інвестиції в Україні--АПК

Кл.слова (ненормовані):
Іноземні інвестиції -- Економічне зростання -- Інвестори -- Земельні відносини
Анотація: Важливим напрямом реалізації інвестиційної привабливості аграрного сектору України є ринкова трансформація його земельних і майнових відносин, в цьому і полягає мета статті.


Знайти схожі

6.


    Демчак , І. М.
    Ситуація в аграрному секторі економіки та заходи Уряду щодо державної підтримки розвитку АПК [Текст] / І.М. Демчак // Економіка АПК. - 2005. - № 11. - С. 12-19.
Рубрики: Аграрна політика України
   Аграрний сектор економіки--Державне регулювання

   Аграрна реформа України

Кл.слова (ненормовані):
Продовольчі продукти -- Рослинництво -- Тваринництво -- Харчова промисловість -- Переробна промисловість -- Оподаткування -- Соціальний розвиток -- Земельні відносини -- Фінанси АПК
Анотація: Аналізується проблема аграрної реформи, зазначаються головні причини соціально-економічного занепаду села та погіршення стану його населення.


Знайти схожі

7.


    Бурдін, Михайло.
    Столипінська реформа земельних відносин та її зв’язок із цивілізаційно-правовим розвитком України [Текст] / Михайло Бурдін // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 10. - С. 71-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні реформи--Історія--Україна, 1907 р.
Кл.слова (ненормовані):
земельні відносини -- правові реформи -- українські землі -- суб’єкти земельної власності -- Російська імперія -- Державна дума
Анотація: У статті досліджено єдність об’єктивних умов і суб’єктивних чинників реформування державно-правових інститутів Російської імперії початку ХХ ст. та земельних відносин. Розкрито причини і наслідки незавершеності державно-правових реформ, розпочатих П. Столипіним за пасивної підтримки імператора Миколи ІІ. Зміни в земельному законодавстві, реалізовані в Україні, дали істотний поштовх для розвитку всіх суб’єктів земельної власності та забезпечили їх трансформацію в контексті капіталістичного виробництва.


Дод.точки доступу:
Столипін, Петро Аркадійович (російський державний діяч, реформатор, прем'єр-міністр (1906-1911 рр.) ; 1862-1911) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Кононенко, О. М.
    Європейські практики підтримки сталого розвитку сільських територій у контексті удосконалення земельних відносин [Текст] / О. М. Кононенко // Економіка АПК. - 2018. - № 4. - С. 95-102 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільські території --Сталий розвиток
   Аграрна політика

Кл.слова (ненормовані):
спільна аграрна політика -- сталий розвиток сільських територій -- земельні відносини -- органічне виробництво -- малі сімейні ферми
Анотація: Мета статті - проаналізувати законодавчі акти та практики Євросоюзу і окремих його країн щодо сталого розвитку сільських територій у контексті вдосконалення земельних відносин і можливість їх адаптації до умов України з урахуванням набрання чинності Угоди про асоціацію з ЄС. Можливість імплементації досвіду ЄС у вітчизняну практику реалізації сталого розвитку сільських територій та органічного виробництва в руслі з виконання Угоди про асоціацію України з ЄС забезпечить зближення політики і законодавства в галузі сільського господарства та розвитку сільських територій.


Знайти схожі

9.


    Лупенко, Ю. О.
    Моделі обігу земель сільськогосподарського призначення: результати анкетних досліджень [Текст] / Ю. О. Лупенко, О. В. Ходаківська // Економіка АПК. - 2018. - № 9. - С. 5-15 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельна реформа--Земельні відносини--Природокористування
   Земельні паї--Майнові паї--Моделі обігу земель

Кл.слова (ненормовані):
земельні відносини -- земельна реформа -- моделі обігу земель -- земельний пай -- ціна землі -- опитування
Анотація: Мета статті - проаналізувати суспільну думку з питань можливих моделей обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні та сформувати на цій основі пропозиції стосовно подальшого вектора земельних перетворень, який буде узгоджуватися з національними пріоритетами та націлений на розвиток українського села і країни в цілому.


Дод.точки доступу:
Ходаківська, О. В.

Знайти схожі

10.


    Могильний, О. М.
    Оцінювання відповідності земельних відносин рівню і характеру розвитку продуктивних сил [Текст] / О. М. Могильний // Економіка АПК. - 2018. - № 8. - С. 5-16 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна політика--Реформування--Історичний аспект--Україна
Кл.слова (ненормовані):
аграрні реформи -- земельні відносини -- продуктивні сили
Анотація: Мета статті - здійснити економіко-історичний огляд аграрних реформ, починаючи із скасування кріпосного права і до сьогодення, оцінити відповідність механізмів реформування земельних відносин рівню і характеру розвитку продуктивних сил та визначити соціально-економічні наслідки нехтування цією вимогою для збалансованого сільського розвитку.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-48 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)