Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (52)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=збитки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 97
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Янчук, А.
    Проблеми співвідношення категорій "збитки" та "шкода" за цивільним кодексом України [Текст] / А. Янчук // Підприємництво, господарство і право. - 2010. - № 2. - С. 93-96. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Правові категорії--Порушення зобов'язання--Збитки--Майнова шкода
Кл.слова (ненормовані):
цивільне право
Анотація: У статті аналізуються загальні положення чинного Цивільного кодексу України про відшкодування збитків і шкоди, досліджується правова підстава розмежування цих категорій.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі

2.


    Якушев, Віталій.
    Кібербезпека: нові загрози [Текст] / Віталій Якушев // Охорона праці. - 2019. - № 10. - С. 34-36
Рубрики: Безпека--Кібербезпека--Кіберзлочини--Підприємства--Україна
   Підприємства--Виробництво --Працівники--Охорона праці--Україна

   Бізнес--Економічна діяльність--Комп‘ютерні злочини--Кібербезпека

Кл.слова (ненормовані):
комп‘ютери -- програмне забезпечення -- кіберзлочини -- кібернапади -- фінансові збитки -- штатні фахівці -- провайдери -- безпека праці
Анотація: Як зробити компанію стійкою до кіберзагроз і такий спосіб гарантувати безпеку співробітникам, а також убезпечити бізнес від втрат.


Знайти схожі

3.


    Яковлєв, Анатолій Іванович.
    Резерви зниження величини збитків при виході з ладу електрообладнання та технологічних агрегатах [Текст] / А. І. Яковлєв // Економіка. Фінанси. Право. - 2016. - № 9. - С. 4-9. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Промислове виробництво--Промислове обладнання--Промислові підприємства--Україна, 21 ст.
   Електричне обладнання--Електрообладнання--Україна, 21 ст.

Кл.слова (ненормовані):
резерви, збитки, електрообладнання, засоби праці, надійність, умови роботи, кількісні характеристики надійності
Анотація: Проаналізовані причини виходу з ладу електротехнічних засобів автоматизації у промисловому виробництві. Визначено вплив умов експлуатації асинхронних двигунів на кількісні характеристики їх надійності. Запропонована галузева сегментація ринку асинхронних електродвигунів.


Знайти схожі

4.


    Шульпін, Ігор.
    Поняття реальних збитків як складової поняття збитків у сфері інтелектуальної власності: категорія права та економіки [Текст] / Ігор Шульпін // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2021. - № 6. - С. 77-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Майнові права--Реальні збитки--Поняття збитків
Анотація: У статті досліджуються та аналізуються правова й економічна категорія «реальних збитків» у майновій сфері та у сфері інтелектуальної власності. Стаття містить зіставлення поняття «реальні збитки» як у майновій сфері, так і у сфері інтелектуальної власності згідно з економічною та юридичною категоріями. Наведено головні терміни, що визначають поняття «реальні збитки» у сфері інтелектуальної власності. Як підсумок дослідження, визначається поняття «реальні збитки» у сфері інтелектуальної власності. Стаття стане у пригоді працівникам МВС, судовим експертам.


Знайти схожі

5.


    Шульман, Л.
    Приватизація: прибуток чи збитки? [Текст] / Л. Шульман // Сучасність. - 2003. - № 3. - С. 71-78
Рубрики: Приватизація в Україні--Проблеми


Знайти схожі

6.


    Шемонаєв, Володимир.
    Правове значення загальної аварії при страхуванні вантажу [Текст] / Володимир Шемонаєв // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 8. - С. 30-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Морські перевезення--Аварії--Страхування вантажів
Кл.слова (ненормовані):
збитки -- витрати -- торгове мореплавство -- судно -- фрахт
Анотація: У процесі перевезення вантажів з вантажним судном можуть відбутися надзвичайні події. Наприклад: посадка на мілину для рятування судна; пожежа на судні через неправильне перевезення небезпечних вантажів; падіння ярусу контейнерів через неправильне кріплення і неправильне декларування ваг вантажів; важкі погодні умови на морі, що погіршують остійність судна. У подібних ситуаціях капітан судна зобов’язаний вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки судна на морі, вантажу і, що найбільш важливо, екіпажу. Для порятунку може знадобитися: скинути за борт деякі небезпечні вантажі (це може бути вантаж, який заважає остійності судна під час поганої погоди, або важкий вантаж, скидання якого дозволить судну спливти і зійти з мілини); здійснити девіацію і зайти в найближчий порт укриття; скористатися послугами професійних рятувальників; провести терміновий ремонт судна, в ході якого деякі вантажі можуть бути пошкоджені. Якщо склалася надзвичайна ситуація і судно і/або вантажі понесли навмисні розумні збитки під час порятунку від загальної для них небезпеки, судновласник може оголосити «загальну аварію» (англ. “general average”). Наприклад, якщо судно сіло на мілину і довелося реверсирувати головний двигун, працювати двигуном на максимальних обертах, щоб зійти з мілини, збитком буде вартість додатково витраченого палива і шкоди, заподіяної двигуну через роботу на межі можливостей. Всі сторони, які беруть участь в подібному рейсі, повинні пропорційно розділити понесені збитки. Особливу зацікавленість у правовому регулюванні цього інституту проявляють страховики. Можна сказати, що загальна аварія має свою власну вартість для страховиків, які відшкодовують збитки, що виникають у всіх сторін загального морського підприємства, як зацікавлених у вантажі, так і в судні, а також сторін, які ризикують фрахтом. Що стосується загальної аварії, то необхідна надзвичайна оперативність страхових компаній, розуміння морського права, а також чималі фінансові резерви.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Шемонаєв, Володимир.
    Морський протест під час оформлення загальної аварії як спосіб забезпечення доказів для підтвердження юридичних фактів [Текст] / Володимир Шемонаєв // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 3. - С. 70-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Морське право--Аварії--Документування
Кл.слова (ненормовані):
загальна аварія -- збитки -- витрати -- судно -- фрахт -- торгове мореплавство
Анотація: Розвиток торговельного мореплавання спричинив утворення і вдосконалення певних форм і методів захисту інтересів морського перевізника (судновласника) й власника вантажів, що перевозяться. У практиці торгового мореплавання сформувався звичай, згідно з яким Капітани суден заявляли зацікавленим особам про не залежні від екіпажу пригоди в рейсі, які спричинили втрату або пошкодження вантажів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Шемонаєв, Володимир.
    Загальна аварія як система правових стандартів у забезпеченні безпеки міжнародного мореплавства [Текст] / Володимир Шемонаєв // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 87-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне морське право--Загальна аварія--Нормативні документи
Кл.слова (ненормовані):
збитки -- витрати -- судно -- фрахт -- торгове мореплавство
Анотація: Вирішенню проблем боротьби з аварійністю допомагає прийнятий 4 листопада 1993 р. в ІМО Міжнародний кодекс з управління безпечною експлуатацією суден та запобігання забрудненню (МКУБ). Реалізація положень МКУБ вимагає особливої уваги до проблеми оцінки ризику мореплавання. Формальна оцінка безпеки (ФОБ) має три стадії, остання з яких має на увазі встановлення конкретних помилок експлуатації судна і відповідних їм стандартів дій щодо усунення таких помилок, тобто щодо запобігання аваріям або зменшення її наслідків. У рамках міжнародно-правового інституту загальної аварії (Йорк-Антверпенських правил 1990 р.) розглядається класифікація, котра включає найбільш типові надзвичайні заходи, що протягом багатьох століть вже виявили свою придатність як класифікації надзвичайних профілактичних заходів, спрямованих на попередження та ліквідацію небезпеки для людей, майна та навколишнього середовища.


Знайти схожі

9.


    Шевчук, Ірина.
    У разі військової агресії... [Текст] / Ірина Шевчук // Охорона праці. - 2022. - № 3-4. - С. 11-15 . - додаток до журналу ”На допомогу спеціалісту з охорони праці”
Рубрики: Українсько-російська війна--Бойові дії--Збитки--Відшкодування--Україна
   Підприємства--Виробництво--Охорона праці--Воєнний час--Україна

Кл.слова (ненормовані):
війна -- воєнна агресія -- збитки
Анотація: Як роботодавцю та працівникам підприємства діяти в разі військового вторгнення.


Знайти схожі

10.


    Чумак, Роман.
    Цивільно-правова відповідальність за невиконання та/або неналежне виконання договору про надання юридичних послуг [Текст] / Роман Чумак // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 46-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Юридичні послуги--Договори надання--Цивільно-правова відповідальність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
протиправна поведінка -- шкода -- вина -- збитки -- правова допомога
Анотація: Питанню цивільно-правової відповідальності вчені-цивілісти завжди приділяли окрему увагу, а особливо актуальним це дослідження є зараз за умови модернізації цивільного законодавства. Цивільний кодекс України не регулює окремо відносини за договором про надання юридичних послуг, а тому в разі правозастосування сторони керуються загальними положеннями, що регулюють правовідносини за укладеними договорами про надання послуг. Відповідно, відсутні окремі норми в Цивільному кодексі України, які регулюють відповідальність за невиконання чи неналежне виконання саме договору про надання юридичних послуг.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)