Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Буковина (27)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=епідемії<.>
Загальна кількість знайдених документів : 39
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-39 
1.


    Стабуліс, Мілтіадіс.
    Вплив COVID-19 на економіку, зайнятість та нові навички [Текст] / Мілтіадіс Стабуліс, Іріні Лазаріду // Журнал європейської економіки. - 2020. - № 3 (Т. 19). - С. 433-447. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Коронавірус--Епідемії--Міжнародна економіка--Ринки
Анотація: Розглянуто економічні особливості поточного спалаху захворювання Covid-19, його зв’язок із ринками праці та новими затребуваними навичками.


Дод.точки доступу:
Лазаріду, Іріні

Знайти схожі

2.


    Устенко, Олег.
    Несколько экономических последствий от глобального вируса [Текст] / Олег Устенко // Економіст. - 2020. - № 1. - С. 5
Рубрики: Інфекційні хвороби--Епідемії--Економічні наслідки--Китай, 2020 р.
Анотація: Розглядаються негативні наслідки для економіки через розповсюдження коронавірусу у Китаї та інших країнах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Юзефович, А. Е.
    Антикризова стратегія виробництва сировинних і продовольчих ресурсів [Текст] / А. Е. Юзефович // Економіка АПК. - 2014. - № 12. - С. 29-36 : фот.цв. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропродовольча система України--Продовольча безпека
   Продовольчі товари--Економічне прогнозування

Кл.слова (ненормовані):
природні катаклізми -- техногенні катастрофи -- епідемії -- біологічні загрози -- нестабільність у суспільстві
Анотація: Визначено коло реальних і потенційних загроз сталому розвитку продовольчої системи України, виникнення яких у майбутньому й розміри нанесених збитків мають вірогідний характер. Проаналізовано можливості прогнозування виникнення кризових ситуацій в національній економіці, обґрунтовано засоби їх запобігання і нейтралізації.


Знайти схожі

4.


   
    Коронавірус рухається по планеті [Текст] // Економіст. - 2020. - № 3. - С. 2-7
Рубрики: Епідемії--COVID-19
Анотація: Подано результати досліджень референс-лабораторії центру громадського здоров'я України та обласних лабцентрів, а також огляд ситуації у світі станом на 31.03.2020 р.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кравчук, Олексій.
    Адміністративна та (або) кримінальна відповідальність за порушення карантину людей [Текст] / Олексій Кравчук // Публічне право. - 2020. - № 1. - С. 102-115. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Епідемії--Карантин--Відповідальність--Медичне право--Україна
Анотація: У статті аналізуються нова норма ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення (КпАП) в її порівнянні з конкуруючою нормою ст. 325 Кримінального кодексу України, що передбачають адміністративну і кримінальну відповідальність за порушення карантину людей.


Знайти схожі

6.


    Шуфрич, Нестор.
    Власти не владеют реальной картиной в отношении количества инфицированных COVID-19 [Текст] / Нестор Шуфрич // Економіст : Науковий та громадсько-політичний журнал. - 2020. - № 4. - С. 7
Рубрики: Епідемії--Коронавірус--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кількість інфікованих

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Салашенко, Т. І.
    Енергетика України та світу в умовах пандемії: наслідки та заходи боротьби [Текст] / Т. І. Салашенко // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 137-142. - Бібліогр. с. 141-142 (23 назви)
Рубрики: Епідемії--Енергетична безпека
Кл.слова (ненормовані):
COVID-19
Анотація: Статтю присвячено економічним проблемам енергетики України та світу, які спровоковані спалахом пандемії COVID-19. Серед проблем світового рівня виділяються: надлишкова профіцитність енергетичних ринків, зниження енергетичних цін нижче маржинальних витрат, скорочення інвестицій і стимулів для екологізації, зниження захищеності споживачів. У світі вже визначено основні напрями протидії енергетичної кризи, проте відсутня їх практична реалізація. Поточні методи боротьби спрямовуються переважно на забезпечення надійності роботи критично важливих об'єктів енергетики.Карантинні заходи в Україні стали акселератором проблем енергетичного комплексу, серед яких виділено: розбалансування енергосистеми, затоварення паливно-енергетичними ресурсами; висока волатильність цін на енергію та енергоносії, зростання кредиторської заборгованості по енергетичному ланцюгу. Прийнятті методи боротьби з енергетичною кризою в пандемічний період в Україні недостатні для забезпечення її надійного функціонування і сталого саморозвитку.У статті запропоновано комплекс заходів щодо подолання енергетичної кризи в Україні, які включають: антикризові, що і спрямовуються на забезпечення операційної енергетичної безпеки і недопущення блекаутів в енергосистемі в умовах надзвичайного стану (пандемії); тактичні, які впроваджуються в пост-пандемічний період і забезпечують відновлення здоров'я енергетичних ринків; стратегічні, які передбачають забезпечення стратегічної енергетичної безпеки і екологоорієнтованого саморозвиток енергетичних ринків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Близнюк, В.
    Ринок прані України в період карантину: проблеми та першочергові завдання на шляху оновлення [Текст] / В. Близнюк, Л. Яценко // Україна: аспекти праці. - 2020. - № 3. - С. 3-13. - Бібліогр. с. 13 (15 назв)
Рубрики: Епідемії--Антикризові заходи--Соціальний захист
   Ринок праці

Анотація: В статті розглянуто наслідки пандемії Сovid -19 для національного ринку праці. Узагальнено існуючі світові практики мінімізації негативних наслідків для соціально-трудової сфери. На основі аналізу оперативної інформації щодо результатів впливу запровадження карантинних заходів на ринок праці, доведено, що такий стан став випробовуваним для інститутів ринку праці щодо здатності максимально забезпечити його прийнятне функціонування та протидіяти загрозам у сфері зайнятості. Так відсутність виважених заходів політики зайнятості, збалансування попиту та пропозиції на національному та локальних ринках праці, призвели до ускладнення ситуації в цій сфері як до запровадження карантинних заходів, так і після їх запровадження. Найбільший удар отримала сфера само зайнятості та малого бізнесу. Карантин актуалізував процеси цифровізації та запровадження дистанційних форм зайнятості. Обгрунтовано наслідки віртуапізації соціально-трудових відносин, які обумовлені сучасними вимогами поширення нових форм зайнятості. Запропоновано інструментарій пам'якшення негативного впливу коронакризи на соціально-трудову сферу.


Дод.точки доступу:
Яценко, Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


   
    Пандемія вдарить по бізнесу - природа трохи відпочине [Текст] // Екологічний вісник. - 2020. - № 2. - 2-3.
Рубрики: Епідемії
   Надзвичайні ситуації

Анотація: У китайському мегаполісі Ухані почав поширюватися новий вірус SARS-СоV-2. Спалах викликаної ним хвороби СОУГО-19 спричинив всесвітній карантин, який продемонстрував глобальність негативного впливу людини на довкілля. Внаслідок карантинних обмежень був зупинений або жорстко обмежений рух авіаційного, залізничного та автомобільного транспорту. Призупинена робота промислових та сільськогосподарських підприємств, видобувних компаній, завмерли мільйонні туристичні потоки. Внаслідок таких обмежень очистилось атмосферне повітря, знизився рівень забруднення повітря та водних об'єктів у Китаї, Європі та СІША.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Орленко, Василь.
    Адміністративно-правові заходи по боротьбі з епідемічними захворюваннями в Україні в першій половині XVIII ст. [Текст] / В. Орленко // Юридична Україна. - 2012. - № 3. - С. 53-59. - Бібліогр. в примітках: с. 58-59
Рубрики: Епідемії--Адміністративно-правові заходи--Історія--Україна, 17 ст.
Анотація: У статті дається розгорнута характеристика адміністративно-правових заходів по боротьбі з епідемічними захворюваннями в Україні в першій половині XVIII ст. Розглянуто правові аспекти повноважень органів державної влади під час епідемій інфекційних хвороб, зокрема питання нормативно-правового регулювання організації медичної допомоги населенню, особливостей правового режиму власності під час епідемій тощо.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-39 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)