Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=доказування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 194
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Осіпова, І. І.
    Еволюція законодавчого регулювання підстав звільнення від доказування в цивільному судочинстві [Текст] / І. І. Осіпова // Юридична Україна. - 2022. - № 6. - С. 31-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Законодавче регулювання--Доказування
Анотація: Статтю присвячено дослідженню періодів становлення і подальшого розвитку підстав звільнення від доказування в цивільному судочинстві, оскільки без знання історії виникнення та розвитку норм, що регулювали цивільне судочинство не можна з'ясувати повністю сутність цивільного процесу, виявити особливості розвитку цмвільного процесуального законодавства на різних етапах розвитку нашого суспільства, розкрити природу норм та інститутів цивільного процесуального права, виявити ті наукові дослідження і погляди, які поступово утворили теоретичну основу науки цивільного процесуального права.


Знайти схожі

2.


    Компанець, Євгеній.
    Окремі аспекти розподілу обов’язку і тягаря доказування в кримінальних провадженнях про порушення прав інтелектуальної власності [Текст] / Євгеній Компанець // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2022. - № 4. - С. 12-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Інтелектуальна власність--Порушення прав
Анотація: У статті на основі публікацій, законодавства різних країн та правозастосування висловити власні судження і пропозиції стосовно удосконалення засобів та розподілу доказування у кримінальних провадженнях про порушення прав інтелектуальної власності.


Знайти схожі

3.


    Ясинок, Дмитро.
    Стандарт доказування, судова правотворчість та їхній особливий процесуальний взаємозв’язок [Текст] / Дмитро Ясинок // Право України. - 2021. - № 5. - С. 228-237. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Судова правотворчість--Стандарт доказування--Аналогія права--Аналогія закону
Анотація: Викладено дослідження теоретико-правових аспектів як судової правотворчості, так і стандарту доказування у судах першої інстанції та їхній взаємозв’язок у сфері застосування аналогії права та аналогії закону з урахуванням тих тенденцій, які формуються у суспільстві та правосудді сучасної України.


Знайти схожі

4.


    Ракіпова, І. В.
    Особливості комунікації потерпілого як суб’єкта кримінального процесуального доказування [Текст] / І. В. Ракіпова // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 277-281. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Потерпілий--Процесуальне доказування
Кл.слова (ненормовані):
суб’єкт доказування -- кримінальна процесуальна комунікація
Анотація: У статті досліджено особливості комунікації потерпілого як суб’єкта кримінального процесуального доказування, зокрема, щодо обрання, зміни чи скасування заходів забезпечення кримінального провадження за ініціативи потерпілого. Зроблено пропозиції щодо внесення змін та доповнень до чинного КПК України.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

5.


    Каліновська, Мар’яна.
    Межі кримінального процесуального доказування під час застосування запобіжних заходів на стадії досудового розслідування [Текст] / Мар’яна Каліновська // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 243-248. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Досудове слідство--Запобіжні заходи--Кримінально-процесуальне доказування
Кл.слова (ненормовані):
предмет доказування -- обґрунтована підозра -- ризики -- стадія досудового розслідування
Анотація: За результатами розгляду меж доказування у контексті встановлення обґрунтованої підозри у процесі застосування запобіжних заходів зроблено висновок, що самого факту повідомлення особі про підозру недостатньо для визнання обґрунтованою підозри як підстави застосування запобіжного заходу. У процесі дослідження меж доказування під час застосування запобіжних заходів з’ясовано питання щодо якості знання про наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді вважати, що підозрюваний може здійснити дії, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України. Чинний КПК України не містить вимоги щодо абсолютно достовірного встановлення того факту, що особа у разі незастосування до неї запобіжного заходу вчинить будь-яку з дій, віднесених до ризиків.


Знайти схожі

6.


    Сервецький, Іван.
    Тактика пошуку осіб, причетних до вчинення торгівлі людьми / Іван Сервецький, Інеса Гальона // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 277-284. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини проти особи--Слідство--Кримінологічні аспекти
Кл.слова (ненормовані):
подія кримінального правопорушення -- доказування вини -- мотив злочину -- оперативно-розшукові заходи реагування
Анотація: У разі надходження до органу поліції заяви або повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення про торгівлю людьми оперативний черговий зобов’язаний негайно надати її начальнику слідчого підрозділу, який визначає слідчого, що здійснюватиме досудове розслідування, а також поінформувати начальника територіального органу внутрішніх справ. До початку кримінального провадження здійснюється організаційно-тактичні, оперативно-розшукові заходи реагування на заяви та повідомлення про злочини з метою проведення невідкладних першочергових послідовних та додаткових слідчо-оперативних заходів для з’ясування усіх обставин учиненого правопорушення.


Дод.точки доступу:
Гальона, Інеса

Знайти схожі

7.


    Мерімеріна, Інга.
    Реалізація повноважень прокурора під час застосування заходів забезпечення кримінального провадження щодо неповнолітніх осіб [Текст] / Інга Мерімеріна // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 228-234. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Неповнолітні--Кримінальна відповідальність--Прокурорський нагляд
Кл.слова (ненормовані):
кримінальний процес -- прокурор -- повноваження -- запобіжні заходи -- затримання -- доказування -- слідчий суддя -- суд
Анотація: Досліджено норми Кримінального процесуального кодексу України щодо заходів забезпечення кримінального провадження, які застосовуються до неповнолітніх осіб як учасників кримінального провадження. Узагальнено повноваження прокурора при обранні, зміні, продовженні та скасуванні щодо неповнолітніх осіб окремих заходів забезпечення кримінального провадження, у тому числі запобіжних заходів. Проаналізовано праці науковців і практиків щодо заходів забезпечення, які застосовуються до неповнолітніх підозрюваних та обвинувачених осіб, а також свідків. Вивчено нормативну базу, якою керуються прокурори при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження.


Знайти схожі

8.


    Рєзнікова, Вікторія.
    Стандарт доказування "вірогідність доказів" у господарському судочинстві [Текст] / Вікторія Рєзнікова // Право України. - 2021. - № 9. - С. 66-85. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Господарське судочинство--Стандарт доказування--Вірогідність доказів
Анотація: Статтю присвячено впровадженню до господарського судочинства стандарту доказування "вірогідність доказів". Розкрито поняття стандарту доказування, а також підходи до його визначення, що є переважаючими в сучасній процесуальній доктрині. Досліджено кожен із видів стандартів доказування. Розкрито зарубіжний досвід використання стандартів доказування загалом, а також стандарту доказування "вірогідність доказів" зокрема. Розкрито стандарт доказування "вірогідність доказів" у практиці Верховного Суду.


Знайти схожі

9.


    Русаєв, А. В.
    Особливості доказування обставин вчинення кримінального правопорушення, пов’язаного із декларуванням недостовірної інформації [Текст] / А. В. Русаєв // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 295-300. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Декларування доходів--Недостовірна інформація--Розслідування--Доказування
   Корупція--Антикорупційна політика--Декларування недостовірної інформації--Розслідування

Анотація: У статті, з метою встановлення особливостей доказування обставин кримінального правопорушення «Декларування недостовірної інформації», яке передбачене у ст. 366-2 КК України, проведено аналіз чинного кримінального та антикорупційного законодавства України, досліджено матеріали правозастосовної практики, позиції вчених. Встановлено, що кримінальне правопорушення, передбачене ст. 366-2 КК України, є корупційним кримінальним правопорушенням.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

10.


    Товкун, Ігор.
    Укладення договору поставки у спрощеній формі: на матеріалах судової практики [Текст] / Ігор Товкун, Дмитро Зал // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 40-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Договір поставки--Спрощена форма
Кл.слова (ненормовані):
спрощена поставка -- контрагент -- договірні відносини -- проблеми доказування
Анотація: У статті розглянуто деякі проблеми укладення договору поставки у спрощеній формі, проаналізовано актуальну судову практику судів вищих інстанцій щодо вказаного питання, акцентовано увагу на деяких проблемах реалізації сторонами договору поставки права на вступ у договірні відносини у спрощеній спосіб.


Дод.точки доступу:
Зал, Дмитро

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)