Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=дисбаланс<.>
Загальна кількість знайдених документів : 22
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-22 
1.


    Петренко, О. О.
    Адаптивний підхід до подолання дисбалансу між попитом і пропозицією на ринку праці України [Текст] / О. О. Петренко // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 6. - С. 291-298 : рис. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Економіка праці в Україні--Ринок праці--Дисбаланс на ринку праці--Адаптивний підхід
Анотація: У статті розглянуто процес застосування адаптивного підходу до подолання дисбалансу між попитом і пропозицією на ринку праці, що виражено через пошук і подальше використання трудових резервів шляхом формування та реалізації низки заходів. Запропоновано два напрями до формування адаптивної системи професійного навчання працівників промисловості: по-перше, підвищення її внутрішньої властивості – адаптивності; по-друге, застосування функціонального підходу для підвищення рівня адаптації системи. Доведено, що гострої необхідності набуває формування політики щодо задоволення попиту підприємств на робітників-станочників та перепідготовки безробітних, які не можуть працевлаштуватись за професією.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Шумська, Світлана.
    Взаємозв’язок дисбалансів у фінансовій сфері України [Текст] / С. Шумська // Економічна теорія. - 2015. - № 1. - С. 74-88. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Макроекономіка
   Економічний розвиток--Фінанси--Україна

Кл.слова (ненормовані):
дисбаланс -- платіжний баланс -- міжнародна інвестиційна позиція -- інвестиції національної економіки -- зовнішній борг
Анотація: Представлено кількісні оцінки дисбалансів у фінансовій сфері та показано їх взаємозв’язок між собою та економічною політикою уряду, що визначається вибором моделі соціально-економічного розвитку країни: дисбалансу в обігу готівкових грошей (оскільки, окрім української гривні, у грошовому обороті знаходиться значна сума готівки іноземних держав); дисбалансу зовнішньоторговельних зв’язків, про наявність якого свідчить негативне сальдо рахунку поточних операцій платіжного балансу України та валовий зовнішній борг; дисбалансу між внутрішніми та зовнішніми ресурсами економічного розвитку; "розриви" між заощадженнями та інвестиціями національної економіки. Названо ключові, на думку експертів Світового економічного форуму, глобальні тенденції 2015 року та глобальні ризики, що визначають рушійні сили та обмеження розвитку світової економіки, оскільки вони матимуть вплив на економіку України, формуючи нові виклики та загрози.


Знайти схожі

3.


    Стребкова, Юлія.
    Гендерний дисбаланс у дитячій літературі [Текст] / Юлія Стребкова // Всесвітня література в сучасній школі. - 2012. - № 6. - С. 18-19
Рубрики: Дитяча література--Гендер
Кл.слова (ненормовані):
гендерна диспропорція

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Мазаракі, А.
    Глобальні міграційні процеси в умовах пандемії СОVID-19 [Текст] / А. Мазаракі, Т. Мельник, О. Лошенюк // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 5. - С. 4-32
Рубрики: Світова економіка та торгівля
Кл.слова (ненормовані):
міграційні процеси -- міжнародно-правове регулювання -- глобальний економічний дисбаланс
Анотація: Пандемія COVID-19 спричинила найгіршу світову кризу з кінця Другої світової війни. Причому вона наочно продемонструвала, вивела назовні наявні глибокі зриви на соціальному, економічному та політичному рівнях у всіх суспільствах світу. Міграція не стала винятком, адже пандемія перерізала шляхи мобільності, обмежила свободу пересування, суттєво знизила кількість робочих місць, а, відповідно, і доходи працівників, зменшила грошові перекази мігрантів у країни походження. Однак, незважаючи на несприятливі умови, це не поклало край міграції. Світ вчиться жити поновому, враховуючи пандемічні обмеження, в тому числі в питанні пересування населення через кордони держав.


Дод.точки доступу:
Мельник, Т.; Лошенюк, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Апихтіна, О. Л.
    Дисбаланс мікро-і макроелементів в органах імунної системи за умови експозиції хлоридом кадмію та наночастинками сульфіду кадмію (експериментальне дослідження) [Текст] / О. Л. Апихтіна, К. П. Козлов // Довкілля та здоров'я. - 2018. - № 1. - С. 8-14 : табл. - Бібліогр.: с. 12-14
УДК

Кл.слова (ненормовані):
кадмій -- токсичність -- тимус -- селезінка -- мідь -- цинк -- селен
Анотація: Визначення вмісту кадмію, макро- і мікроелементів у селезінці та тимусі дозволяє оцінити особливості токсикокінетики цього металу в організмі, передбачити патогенетичні особливості реалізації його токсичних ефектів, особливо віддалені наслідки, а також дослідити особливості патогенезу, його імуннотоксичну дію.


Дод.точки доступу:
Козлов, К. П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Козырь , В.
    Дисбаланс питательных элементов в кормах КРС степной зоны Украины [Текст] / В. Козырь // Тваринництво України. - 2012. - № 1-2. - С. 21-24 : табл. - Библиогр.: с. 24
Рубрики: Тваринництво--Скотарство--Догляд
   Велика рогата худоба--Корови--Корми

Кл.слова (ненормовані):
корми -- раціон -- елементи годівлі
Анотація: Досліджено біологічну повноцінність кормів у степовій зоні України та можливість враховувати її для цілеспрямованого формування раціонів корів.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)

Знайти схожі

7.


    Литвицький, Валерій.
    Дисбаланс, або платіжний дефіцит [Текст] / В. Литвицький // Вісник Національного банку України. - 2009. - № 7. - С. 9-13 : граф. 5. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим. 7 (назв)
Рубрики: Макроекономіка
   Інфляція

   Платіжний баланс

Анотація: Завершений аналіз макроекономічної ситуації в Україні за перші три місяці 2009 року, початок якого опубліковано в№ 6 "Вісник НБУ". В анонсірованій статті розглядаються особливості платіжного балансу за указаний період.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.
061
Ч 492


    Вдовічен, А. А.
    Диспропорції складових елементів національного багатства України: людського та природно-ресурсного потенціалів [Текст] / А. А. Вдовічен // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - 2012. - Вип. 610/611: Економіка. - С. 9-13 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Економіка--Людський капітал
   Економіка--Ресурсозабезпечення

Кл.слова (ненормовані):
Диспропорції -- Дисбаланс -- Людський потенціал

Є примірники у відділах:
1 Інв.В 73587 (вільний)

Знайти схожі

9.


    Козюк, В. В.
    Експансія кредиту в системі макрофінансових дисбалансів [Текст] / В. В. Козюк // Фінанси України. - 2010. - № 1. - С. 54-65. - Библиогр.: с. 64 (19 назв)
Рубрики: Кредит--Експансія
   Макрофінансовий дисбаланс

Анотація: Розглянуто основні сучасні теоретичні позиції, що пояснюють феномен експансії кредиту. На прикладі України показано, що в основі кредитної експансії лежить зміна поведінки економічних агентів унаслідок затяжної високої інфляції.


Знайти схожі

10.


    Дзюблюк, Олександр.
    Зростання ролі валютної політики в умовах глобальних фінансових дисбалансів [Текст] / Олександр Дзюблюк // Банківська справа. - 2012. - № 3. - С. 27-38
Рубрики: Валютна політика--Міжнародні відносини
   Світова криза--Фінансовий дисбаланс

Анотація: Розглядаються особливості розгортання світової фінансової кризи та її вплив на міжнародні валютні відносини.Визначаються умови виникнення дисбалансів у розвитку глобальної економіки, що обумовлюють зростання ролі і значення валютної політики як основого інструменту макроекономічного регулювання на національному і світовому рівні.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-22 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)