Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=директива<.>
Загальна кількість знайдених документів : 20
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20  
1.


    Пожарова, Оксана.
    Юридичні гарантії трудових прав жінок: міжнародні акти та законодавство України [Текст] / Оксана Пожарова, Юрій Пожаров // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Жінки--Трудові права--Юридичні гарантії--Міжнародні стандарти--Польща--Азербайджан
Кл.слова (ненормовані):
Міжнародна організація праці -- Конвенція -- Рекомендація -- Директива
Анотація: У статті здійснено порівняльно-правовий аналіз міжнародних актів (актів МОП) щодо трудових прав вагітних жінок, жінок, які мають дітей, і норм чинного трудового законодавства України на предмет відповідності останніх міжнародним стандартам.


Дод.точки доступу:
Пожаров, Юрій

Знайти схожі

2.


    Буяджи, Ганна.
    Фідуціарний заклад як вид забезпечення зобов’язань: поняття, особливості, доцільність [Текст] / Ганна Буяджи // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 4. - С. 21-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зобов'язальне право--Фідуціарний заклад
Кл.слова (ненормовані):
титульне забезпечення -- непоіменовані види забезпечення зобов’язань -- траст -- неакцесорні види забезпечення зобов’язань -- непосесорні види забезпечення зобов’язань -- Директива про механізми фінансового забезпечення
Анотація: У статті досліджується специфіка, правова природа та зміст поняття фідуціарного закладу (забезпечувальної довірчої власності). Автор вивчає історію походження даного виду забезпечення та аналізує досвід його застосування в країнах, що належать до різних правових систем. Крім того, автор вивчає можливість та доцільність уведення даного виду забезпечення зобов’язань у право України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Сабодаш, Р.
    Співвідношення національного та європейського законодавства в сфері страхування кредитних ризиків [Текст] / Р. Сабодаш // Юридична Україна. - 2006. - № 5. - С. 59-62. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Законодавство України--СТРАХОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО ЄС--ГАРМОНІЗАЦІЯ
Кл.слова (ненормовані):
КОЛІЗІЙНЕ ПРАВО -- ДИРЕКТИВА ЄС
Анотація: Метою статті є виявлення норм національного законодавства, котрі в подальшому потребуватимуть змін у зв'язку з гармонізацією національного та європейського законодавства.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

4.


    Мельник, О.
    Правове регулювання ненавігаціного використання транскордонних водних ресурсів: європейські стандарти та договірна практика України [Текст] / О. Мельник // Юридична Україна. - 2009. - № 6. - С. 137-142. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Міжнародне право--Водні ресурси--Директива Європейського Союзу 2000/60/ЕС--Угоди України з державами--Відповідальність і участь громадськості
Анотація: Окреслюються проблеми транскордонного співробітництва України з сусідніми державами у сфері водних ресурсів.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

5.


    Зубілевич, Світлана.
    Облікова директива ЄС, її вплив на склад і зміст звітів европейських компаниій та перспективи для України [Текст] / С. Зубілевич // Бухгалтерський облік і аудит. - 2014. - № 7. - С. 3-15. - Бібліогр. с. 14-15 (27 назв)
Рубрики: Фінансова звітність--Міжнародні стандарти
Анотація: Проведений аналіз змін вимог до складу і змісту звітності європейських компаній внаслідок впровадження нової облікової Директиви ЄС. Розглянутий можливий вплив на звітність в Україні у зв'язку з підписанням асоціації з ЄС. Обгрунтовані пропозиції щодо змін у класифікації підприємств, складі і форматах звітів, методиці формування її показників.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Бисага, К. В.
    Нормативно-правове регулювання в Європейському Союзі протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення (наднаціональний рівень) [Текст] / К.В. Бисага // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2016. - № 3. - С. 35-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Законодавство ЄС--Директива--ФАТФ--Європейський Союз
Анотація: У статті висвітлюється сучасний стан європейської наднаціональної (союзної) нормативно-правової бази як підгрунтя для регулювання національних систем протидії злочинних доходів, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення держав-членів Європейського Союзу в рамках їх боротьби з відмиванням грошей.


Знайти схожі

7.


    Гончаренко, Олена.
    Засоби саморегулювання господарської діяльності за директивами Європейського Союзу [Текст] / Олена Гончаренко // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 9. - С. 39-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарська діяльність--Засоби саморегулювання
Кл.слова (ненормовані):
директива ЄС -- добровільні угоди -- кодекси поведінки -- саморегулівні організації
Анотація: У статті досліджено особливості закріплення положень засобів саморегулювання господарської діяльності на рівні директив Європейського Союзу. Зроблено висновок, що саморегулювання визнається як більш швидкий, економічний, гнучкий, добровільний, додатковий та ефективний спосіб регулювання порівняно з адміністративними та судовими заходами. Встановлено, що до засобів саморегулювання, закріплених у директивах ЄС, відносять добровільні угоди, кодекси поведінки, позасудові методи врегулювання спорів (посередництво, медіацію, арбітраж), саморегулівні організації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Тертишник, Володимир.
    Доктринальні проблеми відповідальності за зловживання на фондовому ринку [Текст] / Володимир Тертишник, Олександр Кошовий // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 6. - С. 283-288. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фондовий ринок--Правопорушення--Кримінальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
маніпулювання на ринку -- юридична визначеність -- конкуренція юридичних норм -- якість закону -- Директива 2014/57/ЄС
Анотація: У статті розкриваються концепт та особливості застосування принципів та юридичної визначеності для подолання конкуренції правових норм у сфері застосування кримінальної відповідальності за кримінальні правопорушення у сфері ринкових правовідносин, розв’язання проблеми законодавчих колізій, забезпечення якості закону, гармонізації кримінального права, вдосконалення слідчої та судової практики, гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу.


Дод.точки доступу:
Кошовий, Олександр
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Лойк, Володимир.
    Директива №-639 [] / В. Лойк // Вітчизна. - 2006. - № 11-12. - С. 139-141
Рубрики: Голодомор в Україні, 1932-1933
Анотація: Вже під час голодомору 1932-1933 рр. влада приховувала анатомію своєї політики - не повинно було залишитися і згадки про її потворні діяння. Одним із яскравих здобутків тодішньої пропаганди стала директива Дніпропетровського облздороввідділу № 639


Знайти схожі

10.


    Федорова, Надія.
    Директива про повернення культурних об'єктів, незаконно вивезених з території держав-членів ЄС [Текст] / Надія Федорова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2018. - № 6. - С. 83-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Культурні цінності--Незаконне переміщення--Україна--Європейський Союз
Анотація: У статті досліджується розвиток правового механізму вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей з України в ЄС. Розглянуто механізм оформлення законного переміщення пам'яток історії та культури з меж митної території та на територію України.


Знайти схожі

 1-10    11-20  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)