Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (61)Каталог журналів (1)Буковина (277)Бібліотека О.С.Романця (4)Шевченко Т. Г. (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=джерело<.>
Загальна кількість знайдених документів : 528
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Пасажко, Т. С.
    Фінанси домогосподарств як джерело інвестиційних ресурсів економіки України [] / Т. С. Пасажко // Економіка та держава. - 2015. - № 7. - С. 108-111. - Бібліогр. с.111 (7 назв)
Рубрики: Домогосподарства--Інвестиційна політика
Анотація: У статті розглянуто базові підходи щодо визначення сутності "фінансів домогосподарств" та підсумовано, що найбільш повно "фінанси домогосподарств" варто охарактеризувати як сукупність економічних відносин з приводу формування, розподілу та використання доходів населення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Барташук, К. А.
    Фінансовий лізинг як джерело фінансування розвитку підприємств України [] / К. А. Барташук // Економіка та держава. - 2015. - № 3. - С. 142-147. - Бібліогр. с.147 (9 назв)
Рубрики: Підприємства--Фінансовий лізинг
Анотація: У статті розглянуто сучасний стан, проблеми та перспективи функціонування та розвитку фінансового лізингу в Україні. Розкрито сутність поняття "фінансування" та "фінансовий лізинг".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Ткачук, І. Я.
    Благодійність як джерело фінансового забезпечення діяльності та розвитку громадських організацій України [] / І. Я. Ткачук // Економіка та держава. - 2014. - № 11. - С. 108-112. - Бібліогр. с.111-112 (21 назва)
Рубрики: Громадські організації--Фінансове забезпечення
   Благодійність

Анотація: У статті розглянуто тенденції фінансового забезпечення діяльності громадських організацій України такими групами благодійників, як громадяни, вітчизняні підприємства та організації, а також нерезиденти у період 2006 - 2013рр.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Мисан, В.
    Шкільний підручник як історичне джерело. (Чи потрібно здавати в макулатуру старі підручники з історії?) [] : методичний матеріал / В. Мисан // Історія в школах України. - 2008. - : 1. - С. 24-30. - бібліогр.: 28 назв
Рубрики: Історія--Викладання історії в школі--Шкільний підручник
Анотація: Підручник з історії - найважливіший засіб навчання, завдячуючи, перш за все, своїй універсальності, оскільки він поліфункціональний. З плином часу підручники застарівають. Де та як можна використати старі підручники на уроках історії? Відповіді на ці та ряд інших запитань дає запропонована стаття.


Знайти схожі

5.


    Брязкало, А. Є.
    Місцеві запозичення як джерело формування фінансових ресурсів органами місцевого самоврядування [] / А. Є. Брязкало // Економіка та держава. - 2016. - № 3. - С. 98-101. - Бібліогр. с.101 (13 назв)
Рубрики: Органи місцевого самоврядування--Фінансове забезпечення
Анотація: У статті висвітлено роль та значення місцевих запозичень як важливого джерела фінансового забезпечення розвитку місцевого самоврядування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Заславська, О. І.
    Залучені кошти як вагоме джерело ресурсного забезпечення кредитно-інвестиційної діяльності банків [] / О. І. Заславська // Економіка та держава. - 2012. - № 7. - С. 66-69. - Бібліогр. с.69 (6 назв)
Рубрики: Банки України--Кредитна діяльність
   Банківські операції--Інвестиційне кредитування

Анотація: Проведено аналіз формування залученого капіталу вітчизняними банківськими установами за 2006-2011 роки. Розглянуто переваги та недоліки формування ресурсної бази банку шляхом залучення коштів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Поповченко, Олег.
    Старий заповіт як джерело спадкового права України [Текст] / О. Поповченко // Підприємництво, господарство і право. - 2011. - № 5. - С. 37-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Старий заповіт--Співвідношення з аналогічними нормами--Сучасне спадкове законодавство України--Аналіз
Кл.слова (ненормовані):
історія держави і права
Анотація: Здійснено порівняльний аналіз норм сучасного спадкового права України та норм спадкового права, які містяться в Старому Заповіті Біблії.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

8.


    Луцький, Іван.
    Християнська мораль як визначальне світоглядне джерело українського права [Текст] / І. Луцький // Юридична Україна. - 2011. - № 5. - С. 16-19. - Бібліогр. в примітках: с. 19
Рубрики: Право України--Джерела права--Мораль
Кл.слова (ненормовані):
Біблія -- права людини
Анотація: Розглядається характеристика хистиянської моралі як визначального світоглядного джерела українського права. Християнська мораль була закладена в перших історичних джерелах українського права.

Є примірники у відділах:
ЕП (вільний)

Знайти схожі

9.


    Соснін, О. В.
    Право на інформаційну діяльність громадянина як джерело утворення нової інтегрованої науки про комунікацію [Текст] / О. В. Соснін // Юридична Україна. - 2020. - № 1. - С. 10-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрові технології--Правове регулювання
   Інформаційне законодавство--Проблеми і перспективи розвитку--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інформатизація -- інформаційно-комунікаційна безпека -- інформаційно-комунікаційна діяльність -- інформаційний простір -- інформаційна війна -- гуманітарні науки -- наукова та освітня політика
Анотація: Світ цифрових технологій, у який входить людство, — це не тільки новий логічний етап розвитку технологічної сфери людства, а перехід існуючої політико-правової і соціально-політичної систем до нового виміру реальності. Поки ще не існує загальноприйнятих і гармонізованих визначень і правових дефініцій, однак імплементація цифрових технологій покликана здійснити системні та цілеспрямовані дії в реалізації державної політики у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), збільшити кількість та якість надання послуг, а також активізувати процеси входження України в європейський простір. Цифрові технологи вже стрімко захоплюють плацдарми для наступу в усіх сферах життя суспільства, а цифровізація (англ. digitalization) стає трендом сучасного розвитку, однак вона вимагатиме дедалі більш поглибленої роботи щодо розробки все нових ефективних способів правового регулювання різноманітних інформаційно-комунікаційнйх відносин, а також ефективного організаційно-правового забезпечення інформатизації держави.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Поповченко, Олег.
    Біблія - джерело кримінального права [Текст] / О. Поповченко, В. Новіков // Підприємництво, господарство і право. - 2011. - № 4. - С. 26-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біблія--Джерело існуючого кримінального права--Застосування фундаментальних біблійських правових принципів
Кл.слова (ненормовані):
Старий Заповіт -- Книга Числа
Анотація: У статті розглядаються біблійні норми як джерело сучасного кримінального права.


Дод.точки доступу:
Новіков, Віктор
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)