Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=дефініція<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.


    Тернавська, І. Б.
    Дефініція категорії продовольча безпека та її еволюція [] / І. Б. Тернавська // Економіка та держава. - 2015. - № 7. - С. 44-48. - Бібліогр. с.47-48 (20 назв)
Рубрики: Продовольча безпека--Україна
Анотація: Метою дослідження є узагальнення та уточнення теоретичних підходів щодо визначення поняття продовольчої безпеки та наведення власного трактування даної категорії.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Гулько, О. Р.
    Дефініція поняття "економіко-екологічний механізм ефективного сільськогосподарського землевикористання" [] / О. Р. Гулько // Економіка та держава. - 2014. - № 4. - С. 80-84. - Бібліогр. с.84 (7 назв)
Рубрики: Сільськогосподарські землі--Землекористування--Економічна ефективність
Анотація: Розглянуто дефініцію поняття "економіко-екологічний механізм ефективного сільськогосподарського землевикористання". Визначено послідовність оцінки економіко-екологічної ефективності використання сільськогосподарських земель.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Вавженчук, Сергій.
    Дефініція договірних відносин міни в контексті кодифікації цивільного права [Текст] / С. Вавженчук // Підприємництво, господарство і право. - 2011. - № 6. - С. 41-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договір--Міна--Зобов'язання
Кл.слова (ненормовані):
цивільне право
Анотація: У статті аналізуються певні аспекти правового регулювання на сутність договору міни.

Є примірники у відділах:
ЕП (вільний)

Знайти схожі

4.


    Манькут, Андрій.
    Поняття юридичної відповідальності працівників прокуратури [Текст] / Андрій Манькут // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 2. - С. 158-161. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Прокуратура--Працівники--Юридична відповідальність--Поняття
Кл.слова (ненормовані):
дефініція
Анотація: У статті проаналізовано позиції науковців щодо визначення понять «юридична відповідальність» та «юридична відповідальність працівників прокуратури». Виокремлено ознаки інституту юридичної відповідальності. Сформульовано авторське визначення дефініції «юридична відповідальність працівників прокуратури»

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Яриш, Олександр.
    Дефініція інформації як окремого об’єкта цивільних прав [Текст] / Олександр Яриш // Юридична Україна. - 2014. - № 9. - С. 59-63. - Бібліогр. в примітках: с. 63
Рубрики: Інформаційне право--Дефініції
Кл.слова (ненормовані):
право власності -- наукова проблематика -- розробки -- найсуттєвіші ознаки
Анотація: У статті представлено дослідження щодо встановлення визначення інформації як об'єкта цивільних прав. Здійснено критичний аналіз дефініцій інформації, представлених вченими-правниками, та на основі юридична вагомих властивостей інформації надана авторська дефініція інформації як об'єкта цивільних прав.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Яровенко, Т.
    Краєзнавче літературознавство як складник літературознавчої науки [Текст] / Тетяна Яровенко // Українська мова і література в школах України. - 2014. - № 3. - С. 31-38. - Бібліогр.: 15 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Літературне краєзнавство
Кл.слова (ненормовані):
біографізм -- герменевтика -- дефініція -- краєзнавство -- компаративістика
Анотація: У статті на основі рецепції життя і творчості українських письменників В. Винниченка, Є. Маланюка та Яра Славутича обгрунтовано наукову значимість літературного краєзнавства як повнофункціональної галузі науки про літературу. Висвітлено джерела, принципи і підходи до аналізу науки про крайову літературу.


Дод.точки доступу:
Винниченко, Володимир Кирилович (укр. політик, держ. діяч, письм. і худож. ; 1880-1951) \про нього\; Маланюк, Євген Филимонович (укр. письменник, культуролог-енциклопедист, публіцист, літ. критик, сотник Армії УНР ; 1887-1968) \про нього\; Яр, Славутич ( Жученко Григорій Михайлович ; український поет, перекладач ; 1918-2011) \про нього\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

7.


    Романюк, Ярослав.
    Класифікація імперативних цивільно-правових норм [Текст] / Ярослав Романюк // Юридична Україна. - 2016. - № 9/10. - С. 4-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне право--Норми права--Класифікація
Кл.слова (ненормовані):
диспозитивна цивільно-правова норма -- абсолютна імперативна норма -- норма-засада (відправна) -- норма-дефініція
Анотація: Статтю присвячено науковим і законодавчим підходам до розкриття класифікації імперативних цивільно-правових норм. Аналізуються типи імперативних цивільно-правових норм залежно від сутності та рівня граматичної закріпленості правил і заборон у них. Виокремлюються критерії загальнообов’язкової дії імперативних норм цивільного права та поширення їх впливу на всіх учасників цивільних відносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Згурська, О. М.
    Визначення суті та значення дефініції "диверсифікація" [Текст] / О. М. Згурська // Економіка та держава. - 2019. - № 12. - С. 77-82 : табл. - Бібліогр. с. 82 (10 назв)
Рубрики: Підприємства--Маркетингова стратегія
Кл.слова (ненормовані):
ДИВЕРСИФІКАЦІЯ -- ДЕФІНІЦІЯ
Анотація: У статті проаналізовано, згруповано та узагальнено основні визначення суті поняття "диверсифікація". Виділено найбільш суттєві ознаки поняття "диверсифікації" з позиції різних науковців. Відображено діпазон визначення та порівняння суттєвих ознак дефініції "диверсифікація". Відмічено найбільш суттєві ознаки сутності терміну "диверсифікація". Наголошено на важливості визначеної системи параметрів, що відноситься до категорії "диверсифікація". Виділено чіткі та зрозумілі концептуальні умови готовності підприємства до впровадження процесу диверсифікації в діяльність підприємства.Визначено поняття "диверсифікація діяльності підприємства", що означає оновлення (диференціацію) і товару, і ринку одночасно, вихід за межі основного господарювання, проникнення в нові галузі та сфери економіки. Виділено економічні вигоди для підприємства, роль диверсифікації в яких є забезпечення розширення масштабів діяльності підприємства і зміцнення його стабільності. Відображено основні концептуальні мотиви здійснення диверсифікації діяльності підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Гуцуляк, Володимир.
    Новели правового регулювання відносин з проведення проектних та пошукових робіт [Текст] / Володимир Гуцуляк // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 24-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Проектні роботи--Договори і угоди--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
дефініція договору -- предмет договору -- обов’язки сторін -- механізм цивільно-правової відповідальності -- договірна відповідальність
Анотація: У статті акцентовано увагу на підходах до оновлення механізму правового регулювання відносин підряду на проведення проектних та пошукових робіт в сучасних умовах. Встановлено недосконалість законодавчого закріплення поняття договору на проведення проектних та пошукових робіт, де предметом договору на проведення проектних робіт визначено проектну та іншу технічну документацію, а пошукових – безпосередньо саму роботу, а не її результат.


Знайти схожі

10.


    Болдує, М. В.
    Дефініція аудиторських доказів у контексті забезпечення юридичної вірогідності [Текст] / М.В. Болдує, О.В. Болдуєва, О.Г. Лищенко // Економіка та держава. - 2022. - № 1. - С. 23-27. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Аудит--Міжнародні стандарти
Анотація: Теоретико-методологічною основою дослідження слугували міжнародні стандарти аудиту, нормативно-правова база України, напрацювання вітчизняних і зарубіжних учених у сфері теорії аудиту, матеріали наукових видань з досліджуваної проблематики. У статті за допомогою використання загальнотеоретичних методів пізнання (аналіз, синтез) досліджено зміст поняття "аудиторські докази", розкрито підходи щодо розуміння його сутності та сформульовано уточнене визначення. Відповідно цільового підходу визначення сутності аудиторських доказів досліджено сукупність аудиторських процедур щодо забезпечення їх якості. При використанні методу абстрагування здійснено логічну інтерпретацію думки аудитора в розрізі послідовного аналізу інформаційних потоків як бази формування аудиторських доказів. Значимість авторського дослідження полягає в підвищенні рівня наукових знань про специфіку аудиторської діяльності в сфері застосування методичних підходів до процесу обгрунтування думки аудитора за допомогою аналізу його інформаційної основи - аудиторських доказів. Запропонований підхід юридичного забезпечення аудиторської впевненості щодо встановлених мети та завдань аудиту передбачає його здійснення виходячи з розуміння бухгалтерського обліку як складової більш широкої інформаційної системи. Теоретичні та методичні розробки дають можливість уточнити процес формування думки аудитора в аудиторському висновку з метою підвищення інформаційного забезпечення внутрішніх і зовнішніх користувачів.


Дод.точки доступу:
Болдуєва, О.В.; Лищенко, О.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)