Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=дефініція<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.


    Болдує, М. В.
    Дефініція аудиторських доказів у контексті забезпечення юридичної вірогідності [Текст] / М.В. Болдує, О.В. Болдуєва, О.Г. Лищенко // Економіка та держава. - 2022. - № 1. - С. 23-27. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Аудит--Міжнародні стандарти
Анотація: Теоретико-методологічною основою дослідження слугували міжнародні стандарти аудиту, нормативно-правова база України, напрацювання вітчизняних і зарубіжних учених у сфері теорії аудиту, матеріали наукових видань з досліджуваної проблематики. У статті за допомогою використання загальнотеоретичних методів пізнання (аналіз, синтез) досліджено зміст поняття "аудиторські докази", розкрито підходи щодо розуміння його сутності та сформульовано уточнене визначення. Відповідно цільового підходу визначення сутності аудиторських доказів досліджено сукупність аудиторських процедур щодо забезпечення їх якості. При використанні методу абстрагування здійснено логічну інтерпретацію думки аудитора в розрізі послідовного аналізу інформаційних потоків як бази формування аудиторських доказів. Значимість авторського дослідження полягає в підвищенні рівня наукових знань про специфіку аудиторської діяльності в сфері застосування методичних підходів до процесу обгрунтування думки аудитора за допомогою аналізу його інформаційної основи - аудиторських доказів. Запропонований підхід юридичного забезпечення аудиторської впевненості щодо встановлених мети та завдань аудиту передбачає його здійснення виходячи з розуміння бухгалтерського обліку як складової більш широкої інформаційної системи. Теоретичні та методичні розробки дають можливість уточнити процес формування думки аудитора в аудиторському висновку з метою підвищення інформаційного забезпечення внутрішніх і зовнішніх користувачів.


Дод.точки доступу:
Болдуєва, О.В.; Лищенко, О.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Олексів, І.
    Спеціалізовані бібліотечні зібрання: дефініція поняття, типологія, функції [Текст] / І. Олексів // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2021. - N 3. - С. 50-63. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Документно-інформаційні ресурси--Історико-культурні фонди--Спецфонд--Спеціалізовані фонди ЛННБ України ім. В. Стефаника
Анотація: Формування, створення умов збереженя, розроблення структури, змістового наповнення спеціалізованих бібліотечних зібрань, що мають вагомий науковий потенціал, велику історичну та культурну цінність.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Гуцуляк, Володимир.
    Новели правового регулювання відносин з проведення проектних та пошукових робіт [Текст] / Володимир Гуцуляк // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 24-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Проектні роботи--Договори і угоди--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
дефініція договору -- предмет договору -- обов’язки сторін -- механізм цивільно-правової відповідальності -- договірна відповідальність
Анотація: У статті акцентовано увагу на підходах до оновлення механізму правового регулювання відносин підряду на проведення проектних та пошукових робіт в сучасних умовах. Встановлено недосконалість законодавчого закріплення поняття договору на проведення проектних та пошукових робіт, де предметом договору на проведення проектних робіт визначено проектну та іншу технічну документацію, а пошукових – безпосередньо саму роботу, а не її результат.


Знайти схожі

4.


    Козьяков, Ігор.
    Законодавче визначення державної безпеки: проблеми теорії та практики [Текст] / Ігор Козьяков // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державна безпека--Законодавче регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
норма-дефініція -- національні інтереси -- загрози
Анотація: У статті досліджуються проблеми повноти розробки, наукової обґрунтованості та якості понятійно-категоріального апарату Закону України від 21 червня 2018 року № 2469-VIII «Про національну безпеку України». Основну увагу приділено виявленню та опису сукупності складових ознак і властивостей поняття державної безпеки. На основі застосування порівняльно-правового та семантично-юридичного методів проведено аналіз і з’ясовано сутність основних норм-дефініцій у сфері забезпечення національної безпеки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Мілаш, Вікторія.
    Законодавчі дефініції термінів "зовнішньоекономічна діяльність" і "зовнішньоекономічний договір": подальший розвиток чи поглиблення дефекту [Текст] / Вікторія Мілаш // Право України. - 2019. - № 8. - С. 195-209. - Бібліогр. в кінці ст. та підрядк. прим.
Рубрики: Зовнішньоекономічна діяльність--Зовнішньоекономічний договір--Законодавча дефініція (термін)
Анотація: Досліджується зміст законодавчих дефініцій термінів "зовнішньоекономічна діяльність" і "зовнішньоекономічний договір" з урахуванням уміщених у міжнародних конвенціях та угодах підходів щодо міжнародної (зовнішньоекономічної) природи договірних відносин, а також останніх змін до чинного законодавства про зовнішньоекономічну діяльність у частині розширення суб'єктного складу такої діяльності.


Знайти схожі

6.


    Згурська, О. М.
    Визначення суті та значення дефініції "диверсифікація" [Текст] / О. М. Згурська // Економіка та держава. - 2019. - № 12. - С. 77-82 : табл. - Бібліогр. с. 82 (10 назв)
Рубрики: Підприємства--Маркетингова стратегія
Кл.слова (ненормовані):
ДИВЕРСИФІКАЦІЯ -- ДЕФІНІЦІЯ
Анотація: У статті проаналізовано, згруповано та узагальнено основні визначення суті поняття "диверсифікація". Виділено найбільш суттєві ознаки поняття "диверсифікації" з позиції різних науковців. Відображено діпазон визначення та порівняння суттєвих ознак дефініції "диверсифікація". Відмічено найбільш суттєві ознаки сутності терміну "диверсифікація". Наголошено на важливості визначеної системи параметрів, що відноситься до категорії "диверсифікація". Виділено чіткі та зрозумілі концептуальні умови готовності підприємства до впровадження процесу диверсифікації в діяльність підприємства.Визначено поняття "диверсифікація діяльності підприємства", що означає оновлення (диференціацію) і товару, і ринку одночасно, вихід за межі основного господарювання, проникнення в нові галузі та сфери економіки. Виділено економічні вигоди для підприємства, роль диверсифікації в яких є забезпечення розширення масштабів діяльності підприємства і зміцнення його стабільності. Відображено основні концептуальні мотиви здійснення диверсифікації діяльності підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Карабардін, Андрій.
    Стеротипи: дефініція поняття, функції, роль у свідомості та житті людини / А. Карабардін // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2019. - № 9. - С. 42-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Психологія--Особистість
   Психологія--Соціальна

Кл.слова (ненормовані):
стереотип -- свідомість людини
Анотація: Автор зазначає, що стереотипи є реальною загрозою формування сучасної суспільної свідомості. Вони спричиняють такі негативні явища, як упередження, ксенофобію та дискримінація і сприяють їх усталенню.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Олександрук, І. В.
    Дефініція в логіко-лінгвістичній системі тлумачного словника [Текст] / І. В. Олександрук // Мовознавство. - 2018. - № 1. - С. 59-65. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Тлумачні словники--Дефініції--Лексичне значення
Анотація: У статті розглянуто поняття "дефініція", "тлумачення", "лексичне значення", а також підходи до трактування лексичного значення. Подано схему лексикографічного представлення лексичного значення у тлумачному словнику, розглянуто структуру та типи дефініцій, описано родо-видовий тип зв'язку в дефініції, а також здійснено спробу побудувати структуру тлумачень на рівні логічних відношень.


Знайти схожі

9.


    Карпіна, О.
    Семантичний аналіз лексеми Depression [Текст] / О. Карпіна // Актуальні проблеми романо-германської філології та прикладної лінгвістики. - 2017. - № 1. - С. 230-234. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мовознавство--Семантика
Кл.слова (ненормовані):
родова сема, базова ознака, диференційна ознака, семантичний компонент, словникова дефініція


Знайти схожі

10.


    Манькут, Андрій.
    Поняття юридичної відповідальності працівників прокуратури [Текст] / Андрій Манькут // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 2. - С. 158-161. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Прокуратура--Працівники--Юридична відповідальність--Поняття
Кл.слова (ненормовані):
дефініція
Анотація: У статті проаналізовано позиції науковців щодо визначення понять «юридична відповідальність» та «юридична відповідальність працівників прокуратури». Виокремлено ознаки інституту юридичної відповідальності. Сформульовано авторське визначення дефініції «юридична відповідальність працівників прокуратури»

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)