Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (9)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=детермінанти<.>
Загальна кількість знайдених документів : 140
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Buchory, H. A.
    Determinants of banking profitability in Indonesian Regional Development Bank [Text] / H. A. Buchory // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 3. - P308-318 : форм., табл. - Бібліогр.: 32 назви
Рубрики: Фінансова система Індонезії--Банківська система--Індонезійський банк регіонального розвитку--Детермінанти прибутковості банку
Анотація: У статті проаналізовано фактори, що визначають прибутковість Індонезійського банку регіонального розвитку. Для цього було використано описовий та верифікаційний методи та дані фінансової звітності 26 Індонезійських банків регіонального розвитку. Також було використано метод множинної лінійної регресії. Результати аналізу показали, що співвідношення кредитів до депозитів та достатність капіталу мають негативний, але несуттєвий ефект на рентабельність активів. Чиста процентна маржа має позитивний, але теж незначний ефект на рентабельність активів банку. Співвідношення операційних витрат до операційних прибутків має негативний та суттєвий ефект на рентабельність, в той час як кількість проблемних кредитів має позитивний та суттєвий вплив на рентабельність активів Індонезійських банків регіонального розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Indrova, J.
    Determinants of tourism demand in Czech Republic [Text] / J. Indrova, W. Strielkowski, J. Vencovska // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 3. - Р. 93-99 : форм., табл. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Економіка туризму--Міжнародний туризм--Туристичний попит--Детермінанти туристичного попиту--Чеська Республіка
Анотація: У статті представлено емпіричний аналіз детермінант попиту у міжнародному туризмі на прикладі туристичних потоків з 38 країн до Чехії. Для аналізу обрано країни з найбільшою кількістю туристів, що обирають Чехію. Період дослідження – 2000–2012 роки. Розраховано модель динамічних панельних даних, яка враховує ефект повторного споживання (повторні візити до країни). Результати аналізу продемонстрували, що туристичний попит на Чехію залежить від чинників прибутків та ціни, як у коротко-, так і довгостроковій перспективі. Однак, при цьому ж економічна ситуація у самих країнах, з яких прибувають туристи, не має суттєвого впливу на туристичні потоки до Чехії.


Дод.точки доступу:
Strielkowski, W.; Vencovska, J.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Степаненко, Владислав Олегович.
    Євроінтеграційні детермінанти управління конкурентоспроможністю морської транспортної інфраструктури [Текст] / Владислав Олегович Степаненко // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 5. - С. 37-40. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Конкуренція (екон.)--Конкурентоспроможність--Управління
Кл.слова (ненормовані):
детермінанти -- конкурентоспроможність -- євроінтеграція -- морська транспортна інфраструктура
Анотація: У статті представлено теоретичні аспекти сутності та змістового наповнення поняття „детермінант” та розглянуто класифікації детермінантів управління конкурентоспроможністю. На підставі контент-аналізу літератури визначено детермінанти управління конкурентоспроможністю морської транспортної інфраструктури, які поділені за напрямками, а також виділено їх в межах конструктивного та деструктивного характеру.


Знайти схожі

4.


    Пугачевська, Катерина.
    Імпортозалежність економіки України: детермінанти та ризики [Текст] / Катерина Пугачевська // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2020. - № 4. - С. 103-114 : табл. - Бібліогр.: с. 111-114
УДК
Рубрики: Зовнішня торгівля--Україна
Кл.слова (ненормовані):
імпорт -- експортна орієнтованість -- внутрішній ринок -- зовнішньоторговельна діяльність -- структура імпорту товарів -- географічна структура імпорту товарів
Анотація: Проаналізовано динаміку товарної та географічної структури імпорту товарів в Україну. Оцінено структуру використання імпорту в економіці України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Конарєва, І.
    Індивідуально-психологічні детермінанти структури агресивності особистості [Текст] / І. Конарєва // Соціальна психологія. - 2010. - № 3. - С. 124- 136 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Індивідуально-психологічні детермінанти--Агресивність--Гендерні відмінності
Анотація: У статті розглядаються структурна організація й детермінанти різних форм агресивності й ворожості, показано їх гендерні розбіжності.


Знайти схожі

6.


    Зубко, О. В.
    Інновації як детермінанти циклічного економічного розвитку [] / О. В. Зубко // Економіка та держава. - 2013. - № 10. - С. 64-69. - Бібліогр. с.69 (20 назв)
Рубрики: Економічний розвиток--Циклічність
Анотація: Розкрито сутність економічного циклу та його основні етапи. Виявлено залежність економічного розвитку від стадій економічного циклу. Досліджено еволюцію наукової думки щодо детермінант циклічного економічного розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


   
    Інституційні детермінанти впровадження концепції смарт-спеціалізації: приклад старопромислових шахтарських регіонів України [Текст] / Олександр Амоша [та ін.] // Журнал європейської економіки. - 2018. - Т. 17 (№ 3). - С. 310-344. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Вугільна промисловість--Реструктуризація--Сталий розвиток--Регіональна економіка--Україна
Анотація: Розглянуто особливості застосування концепції смарт-спеціалізації для забезпечення майбутнього сталого розвитку старих промислових вугледобувних регіонів, а також надання рекомендацій щодо забезпечення відповідності інституційного середовища таких регіонів України принципам та організаційним вимогам до реалізації цієї концепції.


Дод.точки доступу:
Амоша, Олександр; Лях, Олександр; Солдак, Мирослава; Череватський, Данило

Знайти схожі

8.


    Вовчак, Ольга.
    Інституційні детермінанти формування монетарної політики в Україні [Текст] / О. Вовчак, М. Хмелярчук // Вісник Національного банку України. - 2010. - № 9. - С. 3-10. - Бібліогр. с. 10 (20 назв.)
Рубрики: Монетарна політика України
Анотація: Проаналізовано еволюцію монетарної політики в Україні на різних етапах розвитку ринкової трансформації та економіки, а також запропоновано підходи для її удосконалення на основі інституціональних детермінант.


Дод.точки доступу:
Хмелярчук, Марія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Перегудова, Т. В.
    Інституційні особливості еластичності зайнятості в Україні: тренди та детермінанти [Текст] / Т. В. Перегудова // Економіка України. - 2020. - № 9. - С. 80-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринок праці--Еластичність зайнятості--Інституційні аспекти--Україна
Кл.слова (ненормовані):
економічне зростання -- продуктивність праці -- соціально-трудова ексклюзія -- інституційна пастка -- програми створення робочих місць -- соціальний захист
Анотація: Досліджено інтенсивність зростання зайнятості на основі статистичного аналізу еластичності зайнятості в Україні. Доведено збільшення розриву між темпами економічного зростання та зайнятістю, що формує інституційну пастку соціально-трудової ексклюзїї. Запропоновано в Україні встановити жорсткіший взаємозв’язок між сплатою ЄСВ, податком на доходи фізичних осіб та соціальним забезпеченням.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Кирилюк, Є. М.
    Інституційно-інвестиційні детермінанти розвитку світової господарської системи в умовах постіндустріальних змін [Текст] / Є. М. Кирилюк // Економіка та держава. - 2019. - № 12. - С. 4-7. - Бібліогр. с. 7 (10 назв)
Рубрики: Світова економіка--Глобалізація
Анотація: Визначено ключові інституційно-інвестиційні детермінанти розвитку світової господарської системи в умовах постіндустріальних змін. Вказано на якісну відмінність і необхідність доповнюваності в постіндустріальній економічній системі двох ключових чинників розвитку: інформації та знань. Важливим виробничим ресурсом суспільства стає не інформація як відносно об'єктивна сутність, а знання, тобто інформація, яка засвоєна людиною і не існує поза її свідомістю. Виокремлено низку аспектів, які підтверджують якісну відмінність і необхідність доповнюваності в постіндустріальній економічній системі інформації та знань. Доведено, що знання (мірою їх накопичення) мають властивість швидкого самозростання. Чим більше знань накопичено, тим вищими будуть темпи їх самозростання. Навіть у разі добровільного передання знань іншій людині властивість швидшого самозростання їх збережеться у людини, яка їх створила або згенерувала. Таким чином, вони створюють базу для якісно нової економічної системи. Формування економіки знань остаточно спрямовує економічну систему від притаманної індустріальному суспільству певної об'єктивної основи до сфери зростання суб'єктивізму.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)