Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (9)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=детермінанти<.>
Загальна кількість знайдених документів : 140
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Кікалішвілі, М. В.
    Делінквентна поведінка: поняття, ознаки та детермінанти [Текст] / М. В. Кікалішвілі // Юридична наука. - 2016. - № 2. - С. 177-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінологія--Делінквентна поведінка
   Делінквентна поведінка



Знайти схожі

2.


    Buchory, H. A.
    Determinants of banking profitability in Indonesian Regional Development Bank [Text] / H. A. Buchory // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 3. - P308-318 : форм., табл. - Бібліогр.: 32 назви
Рубрики: Фінансова система Індонезії--Банківська система--Індонезійський банк регіонального розвитку--Детермінанти прибутковості банку
Анотація: У статті проаналізовано фактори, що визначають прибутковість Індонезійського банку регіонального розвитку. Для цього було використано описовий та верифікаційний методи та дані фінансової звітності 26 Індонезійських банків регіонального розвитку. Також було використано метод множинної лінійної регресії. Результати аналізу показали, що співвідношення кредитів до депозитів та достатність капіталу мають негативний, але несуттєвий ефект на рентабельність активів. Чиста процентна маржа має позитивний, але теж незначний ефект на рентабельність активів банку. Співвідношення операційних витрат до операційних прибутків має негативний та суттєвий ефект на рентабельність, в той час як кількість проблемних кредитів має позитивний та суттєвий вплив на рентабельність активів Індонезійських банків регіонального розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Захарченко, С. В.
    Детермінанти конкурентоспроможності регіонів України [Текст] / С. В. Захарченко // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 3. - С. 135-144. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіони--Конкурентоспроможність--Україна
Анотація: Для визначення детермінант конкурентоспроможності регіонів України на основі оцінок, одержаних за методологією міжнародного Інституту розвитку менеджменту (IMD-Lausanne), запропоновано використовувати метод факторного аналізу, зокрема метод головних компонент.


Знайти схожі

4.


    Кравець, Лариса.
    Соціокультурні детермінанти динаміки метафори в мові української поезії XX ст. [Текст] / Л. Кравець // Українська мова. - 2012. - № 3. - С. 48-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мовознавство--Метафори


Знайти схожі

5.


    Цимбалюк, С. О.
    Детермінанти трудової активності персоналу в системі мотивації [Текст] / С. О. Цимбалюк // Актуальні проблеми економіки. - 2017. - № 1. - С. 264-272 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 13 назв
Рубрики: Економіка підприємства--Персонал -- Кадри організації--Управління персоналом--Мотивація персоналу Трудова активність
Анотація: У статті сформульовано концептуальні положення, що розкривають сутність поняття «трудова активність». Встановлено зв’язок між трудовою активністю та мотивацією персоналу. Виокремлено внутрішні та зовнішні детермінанти трудової активності найманого працівника. Оцінено вплив на результативну ознаку «рівень трудової активності та самовіддачі» таких факторних ознак, як рівень задоволення компенсаційним пакетом, рівень задоволення умовами праці, наявність умов для професійного та кар’єрного зростання, ставлення керівництва компанії до працівників, імідж компанії на ринку праці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Гончар, Валерій Геннадійович.
    Соціально-психологічні детермінанти структурних змін споживчих пріоритетів населення в умовах кризового стану економіки [Текст] / В. Г. Гончар // Економіка. Фінанси. Право. - 2017. - № 2. - С. 48-52. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Кризи--Економічні кризи--Соціальні явища--Україна
   Соціальні явища--Верстви населення--Громадський порядок--Кризи

   Споживачі--Неякісна продукція--Послуги

Кл.слова (ненормовані):
соціально-психологічні детермінанти, споживчі пріоритети, споживча поведінка, економічна криза, споживчий кошик
Анотація: У роботі висвітлені соціально-психологічні чинники структурних змін споживчих пріоритетів населення в умовах кризового стану економіки. Метою статті є дослідження впливу кризових економічних явищ на зміну споживчих пріоритетів населення.


Знайти схожі

7.


    Романюк, Я.
    Детермінанти корупції в судовій системі України, або чи можна очікувати позитивного ефекту від повного оновлення суддівського корпусу [Текст] / Я. Романюк, Є. Лащук // Право України. - 2016. - № 6. - С. 134-155. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Судова система--Україна
Анотація: У статті висвітлюється проблема корупції в судовій системі України та її детермінанти у контексті визначення ефективності боротьби з нею шляхом повного оновлення суддівського корпусу.


Дод.точки доступу:
Лащук, Є.

Знайти схожі

8.


    Волошенко, Антоніна.
    Базові детермінанти і основні концепти антикорупційного дирижизму в Україні [Текст] / Антоніна Волошенко // Банківська справа. - 2016. - № 4. - С. 22-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Антикорупційний дирижизм
Кл.слова (ненормовані):
тіньові фінансові схеми -- правовий нігілізм -- економічна корупція -- офшорні корупція -- антикорупційне законодавство
Анотація: У статті розглянуті базові детермінанти та основні концепти такого малодослідженого явища як антикорупційний дирижизм. Розкриваються найбільш типові причини та організаційно-управлінські гальма запобігання і протидії економічній корупції в сучасних умовах.

Є примірники у відділах:
(26.02.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Гридковець, Л. М.
    Сопричасна християнська терапія як спосіб дослідження родової детермінанти особистісних криз людини [Текст] / Л. М. Гридковець // Вісник Київського інституту бізнесу та технологій. - 2012. - № 3 (19). - С. 103-108. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Психологія--Християнська


Знайти схожі

10.


    Кир'янова, О.
    Особистісні детермінанти професійної адаптації [Текст] / О. Кир'янова // Україна: аспекти праці. - 2013. - № 6. - С. 44-46. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Анотація: У статті проаналізовано вплив поведінкових аспектів на успішність професійної адаптації фахівця, досліджено сутнісні характеристики суб'єктивних професійних деструкцій та основні детермінанти їх формування, визначено особистісні тенденції розвитку професійних деструкцій, запропоновано напрями їх коригування та підвищення ефективності адаптаційних процесів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)