Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (9)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=детермінанти<.>
Загальна кількість знайдених документів : 140
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Buchory, H. A.
    Determinants of banking profitability in Indonesian Regional Development Bank [Text] / H. A. Buchory // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 3. - P308-318 : форм., табл. - Бібліогр.: 32 назви
Рубрики: Фінансова система Індонезії--Банківська система--Індонезійський банк регіонального розвитку--Детермінанти прибутковості банку
Анотація: У статті проаналізовано фактори, що визначають прибутковість Індонезійського банку регіонального розвитку. Для цього було використано описовий та верифікаційний методи та дані фінансової звітності 26 Індонезійських банків регіонального розвитку. Також було використано метод множинної лінійної регресії. Результати аналізу показали, що співвідношення кредитів до депозитів та достатність капіталу мають негативний, але несуттєвий ефект на рентабельність активів. Чиста процентна маржа має позитивний, але теж незначний ефект на рентабельність активів банку. Співвідношення операційних витрат до операційних прибутків має негативний та суттєвий ефект на рентабельність, в той час як кількість проблемних кредитів має позитивний та суттєвий вплив на рентабельність активів Індонезійських банків регіонального розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Indrova, J.
    Determinants of tourism demand in Czech Republic [Text] / J. Indrova, W. Strielkowski, J. Vencovska // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 3. - Р. 93-99 : форм., табл. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Економіка туризму--Міжнародний туризм--Туристичний попит--Детермінанти туристичного попиту--Чеська Республіка
Анотація: У статті представлено емпіричний аналіз детермінант попиту у міжнародному туризмі на прикладі туристичних потоків з 38 країн до Чехії. Для аналізу обрано країни з найбільшою кількістю туристів, що обирають Чехію. Період дослідження – 2000–2012 роки. Розраховано модель динамічних панельних даних, яка враховує ефект повторного споживання (повторні візити до країни). Результати аналізу продемонстрували, що туристичний попит на Чехію залежить від чинників прибутків та ціни, як у коротко-, так і довгостроковій перспективі. Однак, при цьому ж економічна ситуація у самих країнах, з яких прибувають туристи, не має суттєвого впливу на туристичні потоки до Чехії.


Дод.точки доступу:
Strielkowski, W.; Vencovska, J.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Єфімцева, Л. О.
    Детермінанти формування попиту на ринку агротехнологічного сервісу [Текст] / Л. О. Єфімцева // Економіка АПК. - 2019. - № 6. - С. 111-118 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарська техніка--Технологічний сервіс--Попит
   Аграрна економіка

Кл.слова (ненормовані):
попит -- технологічний сервіс -- агротехнологічні послуги -- матеріально-технічне забезпечення -- ринок -- чинники формування попиту
Анотація: Мета статті - дослідити сучасний стан попиту аграрних виробників на технологічні послуги та окреслити основні чинники формування попиту на них. Виявлено основні види агротехнологічних послуг, на які є попит у сільськогосподарських підприємств, що може слугувати інформаційною базою для продавців на ринку послуг. Доведено необхідність розвитку ринку агротехнологічних послуг для сільськогосподарських виробників, зважаючи на факт багатоукладності аграрної економіки, з метою обгрунтування механізмів розвитку такого ринку.


Знайти схожі

4.


   
    Інституційні детермінанти впровадження концепції смарт-спеціалізації: приклад старопромислових шахтарських регіонів України [Текст] / Олександр Амоша [та ін.] // Журнал європейської економіки. - 2018. - Т. 17 (№ 3). - С. 310-344. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Вугільна промисловість--Реструктуризація--Сталий розвиток--Регіональна економіка--Україна
Анотація: Розглянуто особливості застосування концепції смарт-спеціалізації для забезпечення майбутнього сталого розвитку старих промислових вугледобувних регіонів, а також надання рекомендацій щодо забезпечення відповідності інституційного середовища таких регіонів України принципам та організаційним вимогам до реалізації цієї концепції.


Дод.точки доступу:
Амоша, Олександр; Лях, Олександр; Солдак, Мирослава; Череватський, Данило

Знайти схожі

5.


    Білорус, Олег.
    Теорія міжнародного портфельного інвестування: принципи сучасного конструкту та перспективи розвитку [Текст] : [рецензія] / О. Г. Білорус // Фінанси України. - 2018. - № 11. - С. 124-126
Рец. на моногр. : Дзюба П. В. Сучасна теорія міжнародного портфельного інвестування: структура та детермінанти розвитку : монографія / П. В. Дзюба. - Київ : Аграр Медіа Груп, 2017. - 536 с.

Рубрики: Міжнародне портфельне інвестування--Перспективи розвитку--Рецензія на монографію
Анотація: В статті надруковано про монографію П. В. Дзюби "Сучасна теорія міжнародного портфельного інвестування: структура та детермінанти розвитку", яка відображає авторське бачення сучасної будови теорії міжнародного портфельного інвестування, її структури і взаємозв'язків між складовими, біпарадигмального характеру її розвитку.


Знайти схожі

6.


    Бакка, Ю. В.
    Детермінанти розвитку особистості в юнацькому віці: гендерний аспект [Текст] / Ю. В. Бакка // Габітус. - 2021. - Вип. 31. - С. 31-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Юнацький вік--Розвиток особистості--Гендерна культура
Анотація: У статті висвітлюється гендерний аспект розвитку особистості у юнацькому віці. Зазначено, що юнацький вік є важливим етапом у формуванні особистості, оскільки у цей період активно формується Я-концепція, моральна самосвідомість та ідентичність особистості, закріплюються гендерні ролі та соціальні установки.


Знайти схожі

7.


    Балакірєва, О. М.
    Соціально-трудовий статус та розшарування за доходами як детермінанти соціального самопочуття та економічної поведінки населення України [Текст] / О. М. Балакірєва, А. М. Ноур // Економіка і прогнозування. - 2010. - № 1. - С. 111-129. - Библиогр.: с. 129 (24 назви)
Рубрики: Соціальна структура--Суспільство--Економіка
Анотація: Визначено особливості взаємозв'язку між соціально-професійними характеристиками зайнятості , які впливають на процеси соціальної стратифікації за доходами та соціальним самопочуттям, й економічною поведінкою населення України на ринку праці. Проаналізовано специфіку впливу матеріального становища економічно активного населення на його соціальне сомопочуття, оцінку стилю життя та поглядів на майбутні можливі зміни у життєдіяльності та добробуті.


Дод.точки доступу:
Ноур, А.М.

Знайти схожі

8.


    Балашов, І.
    Детермінанти злочинів у сфері підприємства [Текст] / І. Балашов // Право України. - 2008. - №4. - С. 45-49. - Бібл.:-5 назв.
Рубрики: Підприємницька діяльність--Детермінанти
Анотація: Визначення детермінанти, які сприяють вчиненню корисних злочинів у підприємницькій діяльності, має практичне значення у тому, що вони можуть бути вихідним моментом для розроблення і здійснення заходів стосовно запобігання злочинів.


Знайти схожі

9.


    Барон, І. Г.
    Детермінанти впливу на економічну безпеку держави в умовах глобалізаційних та геополітичних викликів [Текст] / І. Г. Барон // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 5. - С. 39-47. - Бібліогр. с. 46-47 (12 назв)
Рубрики: Світова економіка--Глобалізація
   Національна економіка--Економічна безпека

Анотація: Метою написання статті є визначення та систематизація детермінант екзогенного конструктивного та деструктивного впливу на світову та національну економічну безпеку в умовах глобалізаційних та геополітичних викликів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Бауліна, Тетяна Володимирівна.
    Детермінанти процесу системної трансформації та наслідки їх впровадження для української економіки [Текст] / Т.В. Бауліна // Проблеми науки. - 2010. - № 1. - С. 22-28. - Библиогр.: с. 28 (8 назв.)
Рубрики: Інтелектуальний капітал
   Трансформація економіки України

   Економічне прогнозування

Анотація: У статті досліджено підходи впровадження методологічних положень теорії стратегічного управління інтелектуальним капіталом на базі авторської інтегрованої концепції, що дозволяє сформувати адаптивні механізми і системоутворюючі регулятори.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)