Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=девальвація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


    Mahmood, H.
    Impact of devaluation on industrial exports in Saudi Arabia: J-curve analysis [Text] / H. Mahmood, Khateeb T. Al, N. Ahmad // Актуальні проблеми економіки. - 2017. - № 3. - P331-341 : форм. табл. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Економіка Саудівської Аравії--Зовнішня торгівля--Промисловий експорт--Саудівський ріал -- Девальвація
   Математичні методи і моделі в економіці

Анотація: У статті проаналізовано дані за 1970–2015 рр. за окремими категоріями промислового експорту Саудівської Аравії. Вибрано окремі категорії експорту для того, щоб уникнути похибки від розрахунків загального експорту, а також в аналізі застосовано авторегресивний розподільчий лаг. Виявлено суттєві докази наявності взаємозв’язку між реальним обмінним курсом в країні та промисловим експортом для моделей всіх категорій експорту. Дослідження таким чином доводить, що девальвація саудівського ріалу сприяє розвитку промислового експорту країни.


Дод.точки доступу:
Al, Khateeb T.; Ahmad, N.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Возьний, К.
    Інфляція і девальвація: макроекономічні взаємозв'язки та залежності [] / К. Возьний // Економіка України. - 2010. - № 11. - С. 35-46. - Бібліогр. в підрядкових примітках
Рубрики: Валютний курс--Макроекономічна залежність
Анотація: Проаналізовано систему взаємозв'язків і динамічних залежностей між інфляцією та девальвацією на основі емпіричних даних про ці явища. Вивчено мехінізм макроекономічних змін, зумовлених інфляційними процесами та девальвацією національної валюти в коротко- і довгостроковому періодах.

Є примірники у відділах: всього 2 : ЕП (1), ВВЛ (1)
Вільні: ЕП (1), ВВЛ (1)

Знайти схожі

3.


    Пасхавер, Б. Й.
    Агропродовольчий комплекс в умовах інфляції [Текст] / Б. Й. Пасхавер // Економіка України. - 2016. - № 2. - С. 52-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарське виробництво--Ціноутворення--Фактори впливу--Інфляція
Кл.слова (ненормовані):
девальвація -- аграрне ціноутворення -- продовольчий попит -- ціновий паритет
Анотація: Проаналізовано вплив посилення інтенсивності сучасних девальваційних та інфляційних тенденцій на динаміку аграрного виробництва. Вивчено закономірності розвитку в довгостроковому періоді ціноутворення на внутрішньому і зовнішньому продовольчих ринках з позицій інтересів виробників і споживачів агропродовольчої продукції. Досліджено головні аспекти міжгалузевого цінового паритету, в якому зацікавлена агросфера.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Швець, Сергій.
    Актуальні проблеми валютно-цінової стабільності в Україні напередодні запровадження інфляційного таргетування [Текст] / Сергій Швець // Економіст. - 2014. - № 12. - С. 14-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валютний курс--Стабільність--Актуальні проблеми--Україна, 2014 р.
Кл.слова (ненормовані):
девальвація -- мнетарний режим -- дефіцит бюджету -- рефінансування -- індекс споживчих цін -- державні цінні папери
Анотація: У статті проаналізовано поточний стан проблем, пов'язаних із валютно-ціновою стабільністю в Україні у площині тематики запровадження монетарного режиму інфляційного таргетування. Визначено ключові фактори взаемозв 'язку валютного курсу й інфляції, які розглядаються під кутом зору порушення секторальних диспропорцій бюджетної сфериі реального сектора економіки. На основі економетричного моделювання зміни індексу споживчих цін доведено, що вибір і обсяги використання боргових інструментів забезпечення фінансування дефіциту бюджету в Україні е провідними факторами, що визначають вартість гривні на валютному і грошовому ринках. Проведено сценарне моделювання макроекономічних індикаторів ВВП, валютного курсу та інфляції в Україні н а 2015 рік.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Дзюблюк, Олександр.
    Актуальні проблеми розвитку банківської системи України [Текст] / Олександр Дзюблюк // Банківська справа. - 2016. - № 1. - С. 3-32 : табл.; a-граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система України
Кл.слова (ненормовані):
реальний сектор -- проблемні кредити -- депозити -- капітал -- банківська криза -- девальвація
Анотація: Розглядаються основні тенденції розвитку і негативні процеси, що визначають сучасний стан банківської системи України, включаючи відтік депозитів, збілишення частки проблемних кредитів та збільшення обсягу збитків. Аналізуються пріоритетні завдання, які необхідно вирішити для відновлення ефективності функціонування банківського сектору, що передбачає подолання макроекономічних дисбалансів, виправлення помилок монетарного регулювання, а також коригування кредитної політики комерційних банків у напрямі мінімізації ризиків.

Є примірники у відділах:
(06.06.2016р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Дзюблюк, Олександр.
    Валютно-курсові аспекти антикризової економічної політики [Текст] / Олександр Дзюблюк // Банківська справа. - 2017. - № 4. - С. 14-33 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Валютна політика
   Валютно-курсова політика України

Кл.слова (ненормовані):
валютний курс -- центральний банк -- інфляція -- девальвація -- національна валюта -- платіжний баланс
Анотація: У статті розглядається валютно-курсове регулювання як важливий аспект державної економічної політики у процесі подолання наслідків кризових явищ. Аналізується роль валютного курсу як відображення стратегічного спрямування державного регулювання економіки.

Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Козюк, Віктор.
    Глибина корекції фінансових дисбалансів у зоні євро та проблема відновлення зростання [Текст] / В. Козюк // Журнал європейської економіки. - 2017. - Т. 16 (№1). - С. 17-40. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Валютна система--Євроринок--Девальвація--Міжнародна економіка--Європа
Анотація: Зазначено, що корекція дисбалансів в ЄВС викликала дискусії з приводу оптимальної політики подолання ризику дивергенції та відновлення конкурентоспроможності. Наголошено, що подолання наслідків кризи потребує більш широкої ув’язки процесів відновлення зростання з індикаторами корекції дисбалансів.


Знайти схожі

8.


    Береславська, О. І.
    Девальваційні шоки та їх наслідки для економіки України [Текст] / О. І. Береславська // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 4. - С. 29-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валюта--Девальвація
   Платіжний баланс--Україна

Анотація: Досліджуються питання впливу девальваційних шоків на економіку України. Описується механізм зв'язку між обмінним курсом і торговельним балансом. Розглядаються періоди пікових значень девальвації гривні та їх зв'язок з рахунком поточних операцій платіжного балансу України.


Знайти схожі

9.


    Шумська, С.
    Девальвація валюти як інструмент економічної політики [Текст] / С.Шумська // Економіст. - 2001. - № 5. - С. 18-23
Рубрики: Економічна політика в Україні--Девальвація валюти


Знайти схожі

10.


    Береславська, Олена.
    Девальвація гривні та спричинені нею виклики для України [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2015. - № 2. - С. 26-33. - Бібліогр.: с. 33 (15 назв)
Рубрики: Гривня--Девальвація
   Валютне регулювання

Анотація: У статті досліджено питання девальвації гривні та основних викликів для економіки України, що виникають унаслідок цього. Ситуація розглядається та аналізується з точки зору формування пропозиції іноземної валюти на внутрішньому ринку, механізмів та інструментів валютного регулювання, інфляційних наслідків, а також суперечливої ідеології підтримки вітчизняної банківської системи. У цьому контексті проаналізовано показники платіжного балансу України, обсяги та структуру золотовалютних резервів Національного банку України, динаміку операцій з купівлі-продажу іноземної валюти на готівковому ринку, темпи приросту грошових агрегатів, динаміку депозитних вкладів у банках та показники підтримання Національним банком України ліквідності банківської системи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)