Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=девальвація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


    Mahmood, H.
    Impact of devaluation on industrial exports in Saudi Arabia: J-curve analysis [Text] / H. Mahmood, Khateeb T. Al, N. Ahmad // Актуальні проблеми економіки. - 2017. - № 3. - P331-341 : форм. табл. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Економіка Саудівської Аравії--Зовнішня торгівля--Промисловий експорт--Саудівський ріал -- Девальвація
   Математичні методи і моделі в економіці

Анотація: У статті проаналізовано дані за 1970–2015 рр. за окремими категоріями промислового експорту Саудівської Аравії. Вибрано окремі категорії експорту для того, щоб уникнути похибки від розрахунків загального експорту, а також в аналізі застосовано авторегресивний розподільчий лаг. Виявлено суттєві докази наявності взаємозв’язку між реальним обмінним курсом в країні та промисловим експортом для моделей всіх категорій експорту. Дослідження таким чином доводить, що девальвація саудівського ріалу сприяє розвитку промислового експорту країни.


Дод.точки доступу:
Al, Khateeb T.; Ahmad, N.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Ільчук, М. М.
    Методичні підходи до оцінки ефективності підприємницької діяльності аграрної сфери [Текст] / М. М. Ільчук, І. А. Коновал // Економіка АПК. - 2017. - № 5. - С. 51-58 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний ринок--Збутова діяльність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
витрати -- девальвація -- інфляція -- інтегральний показник
Анотація: Метою статті є виявлення негативного впливу інфляційно-девальваційних процесів у сільськогосподарських підприємствах України на об'єктивне відображення витрат і рівня рентабельності виробництва продукції та розробка методичних підходів до підвищення рівня об'єктивності відображення результатів підприємницької діяльності за відповідної ринкової ситуації. Як новизна досліджено основні складові оцінки ефективності господарської діяльності підприємства та визначено інтегральний показник оцінки її ефективності в нестабільному економічному середовищі.


Дод.точки доступу:
Коновал, І. А.

Знайти схожі

3.


    Бардась, Вадим.
    Флуктуація фінансового ринку України зростає [Текст] / Вадим Бардась // Економіст. - 2018. - № 9. - С. 12-13 : граф.
Рубрики: Фінансовий ринок--Україна
Кл.слова (ненормовані):
девальвація -- курс долара -- інфляція -- комунальні послуги -- підвищення вартості -- ризики волатильності
Анотація: Девальвація національної валюти відбувається на тлі очікування посилення монетарної політики у США, коли для країн, що мають сировинну економіку та залежні від експортних доларів, зростають макроекономічні ризики щодо зниження сировинної кон’юнктури та підвищення вартості рефінансування боргів. Тому спекулятивні інвестори, які вклали кошти в українські борги, отримавши до 17% річних, почали виводити капітали з України. Також на тлі подорожчання енергоносіїв (нафти й газу), а також з огляду на високу енергомісткість українських підприємств дефіцит поточного рахунку платіжного балансу збільшився удвічі за результатами півріччя, що формує додатковий попит на валюту. Водночас скорочення обсягу прямих іноземних інвестицій спричинило зменшення на 30% припливу валюти за фінансовим рахунком.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Береславська, О. І.
    Девальваційні шоки та їх наслідки для економіки України [Текст] / О. І. Береславська // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 4. - С. 29-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валюта--Девальвація
   Платіжний баланс--Україна

Анотація: Досліджуються питання впливу девальваційних шоків на економіку України. Описується механізм зв'язку між обмінним курсом і торговельним балансом. Розглядаються періоди пікових значень девальвації гривні та їх зв'язок з рахунком поточних операцій платіжного балансу України.


Знайти схожі

5.


    Береславська, О.
    Ревальвація , девальвація чи лібералізація ? [Текст] / О.Береславська // Вісник національного банку України. - 2001. - № 9. - С. 40-43
Рубрики: Безготівкові розрахунки


Знайти схожі

6.


    Береславська, Олена.
    Девальвація гривні та спричинені нею виклики для України [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2015. - № 2. - С. 26-33. - Бібліогр.: с. 33 (15 назв)
Рубрики: Гривня--Девальвація
   Валютне регулювання

Анотація: У статті досліджено питання девальвації гривні та основних викликів для економіки України, що виникають унаслідок цього. Ситуація розглядається та аналізується з точки зору формування пропозиції іноземної валюти на внутрішньому ринку, механізмів та інструментів валютного регулювання, інфляційних наслідків, а також суперечливої ідеології підтримки вітчизняної банківської системи. У цьому контексті проаналізовано показники платіжного балансу України, обсяги та структуру золотовалютних резервів Національного банку України, динаміку операцій з купівлі-продажу іноземної валюти на готівковому ринку, темпи приросту грошових агрегатів, динаміку депозитних вкладів у банках та показники підтримання Національним банком України ліквідності банківської системи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Василенко, Ю.
    Перебіг експорту при девальвації національної валюти [Текст] / Ю.Василенко // Економіст. - 2002. - № 8. - С. 46-53
Рубрики: Валюта--Девальвація


Знайти схожі

8.


    Возьний, К.
    Інфляція і девальвація: макроекономічні взаємозв'язки та залежності [] / К. Возьний // Економіка України. - 2010. - № 11. - С. 35-46. - Бібліогр. в підрядкових примітках
Рубрики: Валютний курс--Макроекономічна залежність
Анотація: Проаналізовано систему взаємозв'язків і динамічних залежностей між інфляцією та девальвацією на основі емпіричних даних про ці явища. Вивчено мехінізм макроекономічних змін, зумовлених інфляційними процесами та девальвацією національної валюти в коротко- і довгостроковому періодах.

Є примірники у відділах: всього 2 : ЕП (1), ВВЛ (1)
Вільні: ЕП (1), ВВЛ (1)

Знайти схожі

9.


    Галушка, Олена.
    Еволюція використання інструменту конкурентної девальвації лідерами світового господарства [Текст] / Олена Галушка // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 8. - С. 66-75 : табл. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Світова економіка--Грошовий обіг--Девальвація валют--Конкурентна девальвація
Анотація: У статті проаналізовано вплив конкурентної девальвації на становлення та економічний розвиток великих економік – лідерів світового господарства впродовж 1920–2010-х рр., оцінено ефективність механізму конкурентної девальвації в умовах різних валютних систем. Проаналізовано причини та передумови початку валютних війн та їх наслідки як для окремих країн, так і для світового господарства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Дедекаєв, В'ячеслав.
    Економіка України в першому десятиріччі незалежності [Текст] / В'ячеслав Дедекаєв // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 8. - С. 135-137. - Бібліогр. 9 назв
Рубрики: Економічні кризи--Історія--Дослідження--Україна, 1991–2001 рр.
Кл.слова (ненормовані):
криза -- девальвація -- інфляція -- депресія -- приватизація -- інвестиція
Анотація: Проблеми боротьби з економічною кризою знайшли відображення у роботах національних вчених. Автори одностайні у висновках, що причинами кризи в Україні наприкінці ХХ століття була відсутність розробленої методології переходу від соціалізму до капіталізму, тінізація економіки, корупція апарату державного управління, вплив світової кризи. У статті доводиться, що головна причина економічної кризи – це нехтування законами суспільного розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)