Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)Буковина (26)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=гідроелектростанції<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Філоненко, С.
    Про здоров'я Київської ГЕС і греблі, що утримують море, яке висить над столицею [Текст] / С. Філоненко // Віче. - 2008. - № 18. - С. 8-11
Рубрики: Гідроелектростанції
Анотація: Про оцінку стану греблі та сусідство зі столицею розповідає директор Філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" М.Бідний


Знайти схожі

2.


    Поташник, С. І.
    Безпечна експлуатація гідротехнічних споруд гідроелектростанцій України на сучасному етапі [Текст] / С. І. Поташник, О. М. Карамушка // Енергетика та електрифікація. - 2013. - № 12. - С. 44-46
Рубрики: Гідроенергетика--Гідроелектростанції--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ГЕС -- ГАЕС -- безпека
Анотація: Доповідь на ХХVI Міжнародній конференції з проблем розвитку енергетики України "Інноваційні та інвестиційні проекти з метою реалізації енергетичної стратегії України на період до 2030 року".


Дод.точки доступу:
Карамушка, О. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Адаменко, О. І.
    Проміжний енергоносій поновлювальної енергії [Текст] / О. І. Адаменко, І. О. Адаменко, О.О. Черкащина, С. О. Тарнавський // Енергетика та електрифікація. - 2014. - № 1
Рубрики: Гідроенергетика--Гідроелектростанції
Кл.слова (ненормовані):
утилізаційні викиди -- вентиляційні викиди -- шахтні викиди -- поновлювальна енергія -- турбогенератор -- турбіна
Анотація: Газовий проміжний енергоносій збирає, концентрує, транспортує поновлювані енергії до турбіни і турбогенератора. До відомих джерел поновлюваної енергії додані вентиляційні, шахтні, утилізаційні викиди. Описано роторні поршневі компресори та способи підвищення потужності ГЕС.


Дод.точки доступу:
Адаменко, І.О.; Черкащина, О.О. ; Тарнавський, С. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Боса, Л. Г.
    Особливості природокористування в ландшафтах Південної Наддніпрянщини: трансформаційні та деформаційні процеси / Л. Г. Боса // Народна творчість та етнологія. - 2014. - № 2(березень-квітень). - С. 46-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Природокористування--Українці
   Гідроелектростанції--Екологічні проблеми--Наддніпрянщина

Кл.слова (ненормовані):
Етнокультурний ландшафт -- Комеморативні практики
Анотація: У статті зроблено спробу реконструювати традиційні риси природокористування прирічкових територій Південної Наддніпрянщини. Показано екологічні та соціокультурні зміни внаслідок будівництва каскаду ГЕС на Дніпрі.
Емпіричною базою дослідження є переважно власні польові матеріали: сімейно-біографічні тексти, меморати, лакальні перекази та легенди, судження інформаційного, оцінювального та прогностичного характеру мешканців краю, відселених із зони затоплення Кременчуцьким, Дніпродзержинським та Каховським водосховищами; зроблено етнографічні описи на основі включеного спостереження; частково обстежено місцеві архіви.


Знайти схожі

5.


    Поліщук, С.
    Бізнес-структури продовжують нищити природу, прикриваючись "альтернативною енергетикою" [Текст] / С. Поліщук // Екологічний вісник. - 2016. - № 1. - С. 23--24
Рубрики: Гідроелектростанції--Екологічні проблеми
Анотація: Йдеться про негативні екологічні, економічні та соціальні наслідки будівництва Верхньодністровського каскаду ГЕС.


Знайти схожі

6.


    Кулик, М. М.
    Особливості використання гідроелектростанцій та акумуляторних батарей для стабілізації частоти в енергосистемахтоплива [Текст] / М. М. Кулик, О. В. Згуровець // Энерготехнологии и ресурсосбережение . - 2018. - № 4. - С. 3-11. - Библиогр.: с. 9, 10-11 (25 назв)
Рубрики: Енергосистеми
   Вітроенергетика

   Гідроелектростанції

Анотація: Розвинуто математичну модель регулювання частоти та потужності в енергосистемах з потужними вітровими електростанціями (ВЕС), гідроелектростанціями (ГЕС) та акумуляторними батареями (АБ). З використанням цієї моделі проведено комплекс досліджень з широким діапазоном змін потужностей ГЕС та АБ та їх відношень. Розглянуто варіанти, коли ГЕС та АБ працюють окремо. Визначено умови, при яких ГЕС та А Б забезпечують стабільну роботу енергосистеми, працюючи окремо, із забезпеченням вимог з відхилення частоти в Об'єднаній енергосистемі України та в енергосистемі Евросоюзу ENTSO-E. Проведено серію розрахунків із сумісного використання ГЕС та АБ. в результаті сформульовано рекомендації щодо умов спільної роботи ГЕС та АБ.


Дод.точки доступу:
Згуровець, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Назаренко, Тетяна.
    Нове життя старої станції [Текст] / Тетяна Назаренко // Охорона праці. - 2019. - № 8. - С. 36
Рубрики: Енергетика--Гідроенергетика--Безпека праці--Україна
   Охорона праці--Безпека праці--Підприємства--Гідроелектростанції--Україна

Кл.слова (ненормовані):
енергетичне устаткування -- гідроелектростанції
Анотація: Експерти Чорноморського ЕТЦ Держпраці обстежують електричне устаткування Великоолександрівської гідроелектростанції, яка нині відроджується після більш ніж 60-річного простою.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)