Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (18)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=гранти<.>
Загальна кількість знайдених документів : 33
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-33 
1.


    Serban, M.
    Audit of non-refundable projects: challenges and differences in task performance [Text] / M. Serban, V. M. Albert // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 6. - P450-459. - Бібліогр.: 25 назв
Рубрики: Економіка Румунії--Економіка підприємства--Гранти--Розподіл коштів -- Аудит проектів
Анотація: У статті показано, що Румунія суттєво постраждала від світової кризи, на сьогодні вижити можуть лише ті фірми, які отримують гранти Євросоюзу. У такій ситуації отримати кошти, заплановані грантами ЄС на 2007-2013 рр., стає життєво важливим. Розглянуто законодавчі та літературні джерела, які можуть посприяти досягнути такої мети.


Дод.точки доступу:
Albert, V. M.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Аверіхіна, Тетяна Володимирівна.
    Сутність, роль основних підходів до формування інтелектуального капіталу ВНЗ, зарубіжний досвід [Текст] / Т. В. Аверіхіна, О. Б. Коломіна, О. О. Нікульча // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 5. - С. 6-9. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Автори і винахідники--Наукові відкриття--Молодь--Україна
   Вища освіта--Вищі навчальні заклади--Студенти--Творчі здібності

Кл.слова (ненормовані):
інтелектуальний капітал -- людський капітал -- структурний капітал -- гранти
Анотація: У статті досліджені питанння пов‘язані з основними підходами до формування інтелектуального капіталу вузу, основні форми його підтримки на прикладі зарубіжного досвіду. Запропоновано різні підходи до трактування поняття інтелектуального капіталу. Основним орієнтиром, використовуючи зарубіжний досвід, є реформування системи вищої освіти в Україні.


Дод.точки доступу:
Коломіна, Ольга Борисівна; Нікульча, Олександра Олександрівна

Знайти схожі

3.


    Богачевська-Хомяк, Марта
    Плекаймо вміння розуміти різні культури [Текст] : (Розмова з директором програми ім.Фулбрайта в Києві) / Марта Богачевська-Хомяк // Слово і час. - 2001. - № 9. - С. 5-7
Рубрики: Програми--Гранти--Для освітян


Знайти схожі

4.


    Богдан, Т. П.
    Основні принципи формування і спрямування міжнародної фінансової допомоги для України [Текст] / Т. П. Богдан // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 36-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Міжнародне кредитування
Кл.слова (ненормовані):
нетто-фінансування -- міжнародні резерви -- трастові фонди -- гранти -- промислове обладнання -- інвестиції -- реструктуризація державногго боргу
Анотація: Визначено спільні і відмінні риси «плану Маршалла» для повоєнної Європи та пакету зовнішньої допомоги для України у 2014–2015 рр. Розкрито інвестиційні механізми «плану Маршалла», вивчення яких є дуже важливим у контексті відбудови економіки України і модернізації її виробничої бази. Обгрунтовано ключові принципи формування і використання Україною зовнішньої фінансової допомоги щодо кредитної та грантової форм підтримки, оцінки потреб у фінансових ресурсах і врахування зовнішніх ефектів для міжнародної спільноти, заснування місій з підвищення продуктивності в ключових галузях і започаткування програми пільгового кредитування модернізації основних фондів на великих і середніх підприємствах України за підтримки західних кредиторів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Богдан, Тетяна.
    Залучення й використання зовнішньої фінансової допомоги в контексті поточних економічних проблем та історичного досвіду реалізації "плану Маршалла" [Текст] / Тетяна Богдан // Економіст. - 2014. - № 9. - С. 4-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Міжнародна допомога, 2014 р.
   Історія Європи--План Маршалла, 1948-1951 рр.

Кл.слова (ненормовані):
відбудова економіки -- пільгові кредити -- гранти -- збройний конфлікт -- країни-донори -- інвестиції
Анотація: У статті акцентується необхідність залучення зовнішньої фінансової допомоги Україною, визначено спільні й відмінні риси «плану Маршалла» для повоєнної Європи та пакету зовнішньої допомоги для України, який формується у 2014 році. Розкрито інвестиційні механізми «плану Маршалла», вивчення яких є вкрай важливим у контексті відбудови економіки України й модернізації її виробничої бази. Обґрунтовано ключові принципи формування й використання зовнішньої фінансової допомоги Україною, які стосуються кредитної та грантової форм підтримки, оцінки потреб у фінансових ресурсах в Україні та врахування зовнішніх ефектів для міжнародної спільноти, заснування місій з підвищення продуктивності в ключових галузях і започаткування програми пільгового кредитування оновлення основних фондів для українських підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Буковинська, М. П.
    Розвиток корпоративної соціальної відповідальності [Текст] / М. П. Буковинська // Економіка АПК. - 2012. - № 9. - С. 47-51. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Менеджмент--Корпоративна соціальна відповідальність
   Економіка підприємства--Корпоративна культура

   Економіка--Соціальний капітал

Кл.слова (ненормовані):
Благодійна відповідальність -- Інвестиційна відповідальність -- Грошові гранти -- Благодійні внески
Анотація: Розглянуто історію розвитку корпоративної соціальної відповідальності, основні її переваги для бізнесу та використання КСВ для боротьби з соціальними проблемами. Розроблено пропозиції щодо впровадження соціальної корпоративної відповідальності.


Знайти схожі

7.


    Бучнєва, Надія.
    Як отримати грант на навчання? [Текст] / Н. Бучнєва // Сучасна освіта. - 2010. - № 7-8. - С. 9.
Рубрики: Вища освіта--Навчання за кордоном
   Міжнародні фонди--Гранти

Анотація: Згідно з поширеним уявленням, за все потрібно платити, а безкоштовний сир можна знайти хіба що у мишоловці. Тому багатьом здається неймовірним, що все може бути навпаки, особливо якщо йдеться про освіту за кордоном. Але як не дивно, є міжнародні організації, які готові профінансувати ваше навчання або захист дисертації за кордоном. Один зі способів потрапити до університетів Європи та Америки без необхідності сплачувати за навчання та проживання - отримати грант.


Знайти схожі

8.


   
    Бюджетування грантових проектів [Текст] // Бюджетна бухгалтерія. - 2017. - 31 лип. (№ 28/1). - 2-15 (спецвипуск)
Рубрики: Проекти--Гранти


Знайти схожі

9.


    Вольська, В. В.
    Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку та фінансової звітності в управлінні аграрними підприємствами [Текст] / В. В. Вольська // Економіка АПК. - 2012. - № 10. - С. 95-100 : табл. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Сільськогосподарські підприємства
   Бухгалтерський облік--Фінансова звітність

Кл.слова (ненормовані):
Іноземні інвестиції -- Біологічні активи -- Державні гранти
Анотація: Обґрунтовано застосування міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності в аграрних підприємствах; запропоновано рішення щодо чіткого формулювання в законодавстві бухгалтерських термінів; визначено переваги міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності.


Знайти схожі

10.


   
    Гранти уряду чи країні? [Текст] : Україна використала лише 49% отриманих протягом 2014-2016 років позик (звіт Рахункової палати) // Економіст. - 2017. - № 11. - С. 1
Рубрики: Міжнародні кредити--Національні пріоритети--Україна
Анотація: На останньому Саміті Східного Партнерства оголосили про надання Україні макрофінансової допомоги у розмірі 1 800 мільйонів євро. Але у держави відсутня стратегія використання кредитів - не окреслено пріоритетні напрямки, куди мають піти виділені кошти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-33 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)