Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Бібліотека О.С.Романця (1)Шевченко Т. Г. (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=взаємовплив<.>
Загальна кількість знайдених документів : 44
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-44 
1.


    Хохич, Д. Г.
    Взаємовплив динаміки зростання споживчих цін та інфляційних очікувань в Україні [Текст] / Д. Г. Хохич // Фінанси України. - 2020. - № 4. - С. 64-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Споживчі ціни--Зростання
   Інфляція--Індекс споживчих цін--Україна

Анотація: У статті розглянуто взаємовплив зростання споживчих цін та інфляційних очікувань в Україні. Проаналізовано динаміку останніх та закріплення на цільовому рівні в довгостроковому періоді, а також сучасні економічні дослідження, що підтверджують наявність цього взаємозв'язку. Розглянуто неокейнсіанську модель кривої Філіпса, головна роль у якій належить інфляційним очікуванням, котрі відповідають природному рівню безробіття та повній зайнятості.


Знайти схожі

2.


    Боровик, Андрій.
    Стан наукових розробок з питань, що стосуються впливу корупції на прямі іноземні інвестиції [Текст] / Андрій Боровик // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 5. - С. 235-241. - Бібліогр. 19 назв
Рубрики: Корупція--Прямі іноземні інвестиції--Взаємовплив--Наукові дослідження
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне корупційне правопорушення -- зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: З’ясовано стан наукових розробок з питань, що стосуються впливу корупції на прямі іноземні інвестиції. Інтенсивний розвиток економічних процесів та інститутів громадянського суспільства в Україні стримується передусім поширеністю такого соціального явища, як корупція. Її негативний вплив на економіку та політичну систему в Україні стає все більш відчутним і натепер створює загрозу національній безпеці держави, на чому наголошується у Законі України «Про основи національної безпеки України» (2003 р.), де ідкреслюється, що основною реальною та потенційною загрозою національній безпеці України, стабільності в суспільстві є поширення корупції в органах державної влади, зрощення бізнесу і політики, організованої злочинної діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Калетнік, Г. М.
    Економічні розрахунки потенціалу виробництва відновлювальної біоенергії у формуванні енергетичної незалежності агропромислового комплексу [Текст] / Г. М. Калетнік, І. В. Гончарук // Економіка АПК. - 2020. - № 9. - С. 6-16 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромисловий комплекс--Сталий розвиток--Україна
   Продовольча безпека--Агропромисловий комплекс--Взаємовплив

Кл.слова (ненормовані):
енергетична незалежність -- продовольча безпека -- агропромисловий комплекс -- сталий розвиток -- біоенергія -- потенціал -- відходи -- структура посівних площ земель сільськогосподарського призначення
Анотація: Мета статті - здійснити розрахунок потенціалу енергетичної незалежності агропромислового комплексу України на засадах сталого розвитку. Здійснено формування структури посівних площ під енергетичними культурами з найвищими показниками виходу біоенергії з однієї тонни сировини й одного гектара посіву, а також наведено розрахунок можливих обсягів виробництва такої енергії в Україні. Наведено чисельність поголів’я сільськогосподарських тварин, розраховано обсяг утворення відходів тваринництва в Україні та потенціал для виробництва біогазу з гною. Встановлено, що агропромисловий комплекс України, без загрози продовольчій безпеці держави та експортному потенціалу, має можливість із вирощеної біомаси, з подальшою переробкою на біопалива, на 10 млн га земель сільськогосподарського призначення та відходів тваринницької галузі (гній, пташиний послід) забезпечити енергетичну незалежність агропромислового комплексу України та держави в цілому.


Дод.точки доступу:
Гончарук, І. В.

Знайти схожі

4.


    Колодійчук, А. В.
    Процеси впровадження цифрових технологій і літосфера: взаємовплив і загрози взаємодії [Текст] / А. В. Колодійчук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 1. - С. 110-115. - Бібліогр. с. 114 (8 назв)
Рубрики: Цифрові технології
Анотація: У статті охарактеризовані і проаналізовані на конкретних прикладах літосферні ризики впровадження ІКТ, зокрема вулканічні, геолого-ґрунтові, гідрогеологічні, геодезичні, рельєфні, а також тектонічні ризики. Розглянуто взаємозв'язок та взаємовплив між спеціалізованими новітніми комп'ютерними технологіями, геологічним середовищем та техногенними процесами. Виявлено, що нові цифрові технології можуть бути не лише інструментом здійснення науково-прикладних досліджень, але й джерелом механічного, хімічного і навіть радіаційного забруднення ділянок земної кори.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Лобанова, Алла.
    Про взаємовплив суспільства і природи / Алла Лобанова // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2019. - № 2. - С. 191-193
Рубрики: Природа і суспільство--Взаємовплив--Конференції
Анотація: “Інформаційне суспільство і природа: вектори взаємовпливу” – під такою назвою у Криворізькому державному педагогічному університеті з ініціативи кафедри соціології та економіки 9-10 листопада 2018 р. відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція. Співорганізаторами конференції виступили Дніпропетровське відділення Соціологічної асоціації України, кафедра прикладних суспільних наук Сілезької Політехніки (м. Забже, Польща), кафедра соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету (м. Запоріжжя). Тематична спрямованість конференції передбачала роботу за такими напрямами: філософські та соціальні проблеми взаємодії людини із соціумом і природою; інформаційні та мас-медійні технології взаємодії “Суспільство – Людина – Природа”; екологічна етика, культура та система цінностей у взаємодії “Суспільство – Інформація – Природа”.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Фурман, Оксана.
    Взаємоспричинення парадигм, стратегій, класів і методів соціально-психологічного впливу [Текст] / О. Фурман // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2019. - № 2. - С. 44-65 . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Психологія--Соціальна
Кл.слова (ненормовані):
соціально-психологічний вплив -- взаємовплив -- самовплив
Анотація: У статті проаналізовано відомі парадигми (реактивна, акціональна, діалогічна) та стратегії (імперативна, маніпулятивна, розвивальна) соціально-психологічного впливу, що наявні у психологічній науці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


   
    Взаємовплив біотичних та абіотичних факторів і поліфенольного складу сортів винограду [Текст] / В. В. Власов, А. П. Левицький, Н. А. Мулюкіна, А. І. Грицук, І. В. Ходаков, І. А. Ковальова, Р. В. Герецький // Вісник аграрної науки. - 2018. - № 11. - С. 63-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виноград--Склад сортів--Селекція
Анотація: Досліджується поліфенольний склад сортів винограду нової селекції щодо визначення залежності між умістом поліфенолів, генетичним походженням та стійкістю до грибних хвороб багаторічної деревини винограду.


Дод.точки доступу:
Власов, В. В.; Левицький, А. П.; Мулюкіна, Н. А.; Грицук, А. І.; Ходаков, І. В.; Ковальова, І. А.; Герецький, Р. В.

Знайти схожі

8.


    Марченко, Н. В.
    Глибини народної мудрості в життєдіяльності та творчості Тараса Шевченка: взаємовплив "автор - реципієнт" [Текст] / Н. В. Марченко // Народна творчість та етнологія. - 2017. - N 2(квітень-червень). - С. 12-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Народні пісні українські--Концепти
   Українці--Концепти

   Українська мова--Концепти

   Шевченкознавство

Анотація: У статті розглядаються концепти "народ", "мова", "пісня", що стали глибинними основами життєдіяльності та творчості видатного поета України Тараса Шевченка.


Знайти схожі

9.


    Чупіков, Андрій Анатолійович.
    Сучасні підходи до класифікації рівнів економічної безпеки та їх взаємовплив [Текст] / А. А. Чупіков // Економіка. Фінанси. Право. - 2017. - № 5. - С. 14-20. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Економічний розвиток--Економічна безпека--Україна
Анотація: В статті досліджено поняття економічної безпеки через побудову їєрархії основних її видів, окреслені характеристики кожного з них, проаналізовані та систематизовані взаємозв’язки між рівнями економічної безпеки.


Знайти схожі

10.


    Свириденко, Г. В.
    Правомірна поведінка та позитивна юридична відповідальність: взаємовплив та взаємообумовленість [Текст] / Г. В. Свириденко // Держава і право. - 2016. - Вип. 71. - С. 118-133. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Поведінка--Юридична Відповідальність--Людина і суспільство--Право
Анотація: Великого значення в умовах трансформаційних прогресивних змін в нашому суспільстві набуває вивчення феномена "правомірна поведінка" взагалі і "соціально-активна поведінка" зокрема, а також вивчення взаємопов’язаності правової поведінки і позитивної юридичної відповідальності.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-44 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)