Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=блокчейн<.>
Загальна кількість знайдених документів : 26
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-26 
1.


    Шморгун, Л. Г.
    Аналіз галузевої інформації із застосуванням блокчейн-технологій з метою регулювання антропогенного навантаження на природоохоронні території [Текст] / Л. Г. Шморгун, В. П. Колеснікович // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 2. - С. 39-49. - Бібліогр. с. 48 (8 назв)
Рубрики: Природоохоронні землі --Антропогенні фактори
   Зони відпочинку--Інформаційне забезпечення

Анотація: Предмет дослідження - сукупність організаційно-економічних відносин, що виникають в процесі управління ресурсним потенціалом природних територій, які охороняються спеціальним Законом. Визначено концептуально-теоретичні основи аналізу туристсько-рекреаційного потенціалу будь-яких територіальних біоценозів з урахуванням міжнародного досвіду в сфері туризму і цифрових трансформацій; систематизовані підходи до вивчення та оцінки туристично-рекреаційного потенціалу в змінених умовах; створені метричні показники і визначено механізм збору матеріалу про туристичні ресурси досліджуваних територій, включаючи особливо охоронювані природні території (ООПТ); теоретично обгрунтовано методику та методологію дослідження субстанцій штучного ("цивілізаційного") походження; блокчейн і ГІС-технологій в оптимі-зації туристичної діяльності з метою збереження біологічного потенціалу; блокчейн-технології при аналізі галузевої інформації з метою оптимізації антропогенного навантаження на ООПТ і збереження їх біологічного потенціалу.


Дод.точки доступу:
Колеснікович, В.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Федоров, Сергій.
    Державний контроль у сфері трейдингових операцій із криптовалютами: фінансово-правовий аспект [Текст] / Сергій Федоров // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 210-214. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криптовалюти--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
майнінг криптовалют -- блокчейн -- фінансові операції -- віртуальна валюта
Анотація: Стаття присвячена проведенню загального дослідження можливих перспектив і шляхів запровадження державного контролю над так званими трейдинговими операціями з криптовалютами у фінансово-правовому аспекті. Автором аналізуються окремі особливості правової регламентації використання криптовалют (віртуальних валют, криптоактивів) як фінансових інструментів, провадження діяльності з торгівлі криптовалютами та їх обміну на фіатні гроші.


Знайти схожі

3.


    Редченко, К. І.
    Аудиторські послуги на ринку ІСО : можливості та перспективи [Текст] / К. І. Редченко // Статистика України. - 2018. - № 1. - С. 85-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аудит--Організація роботи--Аудит на ринку ІСО--Україна
Кл.слова (ненормовані):
блокчейн-технології
Анотація: У роботі проаналізовано існуючу практику надання аудиторських послуг на ринку первинного розміщення токенів і обгрунтовано сучасний ризик-орієнтований підхід до оцінки ІСО-проектів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Правдюк, Наталія.
    Технологія блокчейн у бухгалтерському обліку: переваги та недоліки застосування [Текст] / Н. Л. Правдюк, М. В. Обнявко // Причорноморські економічні студії. - 2021. - Вип. 71. - С. 177-182. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Блокчейн--Переваги та недоліки
Анотація: У статті проведено огляд можливостей та очікуваних результатів потенційного переходу підприємств від традиційного бухгалтерського обліку з подвійним записом на унікальну систему потрійного запису з використанням технологій блокчейн.


Дод.точки доступу:
Обнявко, Марія

Знайти схожі

5.


    Пономаренко, Ігор.
    Діджиталізація фінансового сектору [Текст] / Ігор Пономаренко, Людмила Рудюк // Маркетинг в Українi. - 2020. - № 3. - С. 48-52
УДК
Рубрики: Маркетингові технології--Дослідження--Фінансовий сектор--Діджиталізація
Кл.слова (ненормовані):
цифровий маркетинг -- блокчейн -- штучний інтелект -- нейронні мережі
Анотація: Стаття присвячена дослідженню особливостей запровадження інноваційних фінансових продуктів в умовах діджиталізації. Вивчено особливості використання сучасних інструментів цифрового маркетингу в процесі просування відповідних фінансових продуктів через мережу інтернет з метою забезпечення оптимальних результатів. Розкрито основні інноваційні технології у сфері фінансів.


Дод.точки доступу:
Рудюк, Людмила
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Поліщук, Наталія.
    Криптовалюта як засіб підвищення інвестиційної привабливості українського бізнесу: правовий аспект [Текст] / Наталія Поліщук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 4. - С. 100-104. - Бібліогр. 13 назв
Рубрики: Бізнес--Інвестиційна привабливість--Криптовалюта--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
токен -- технології блокчейн
Анотація: Метою статті є дослідження перспектив правового регулювання криптовалют для залучення інвестицій у державу та приватний сектор.


Знайти схожі

7.


    Пашорін, Валерій.
    Технології безпеки криптовалюти та блокчейн- мережі [Текст] / Валерій Пашорін // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 3. - С. 93-101. - Бібліогр.: с. 100-101
УДК
Рубрики: Криптовалюта--Цифрові технології
Кл.слова (ненормовані):
цифрова валюта -- криптосистема -- біткойн -- хеш-функція -- електронний гаманець
Анотація: Досліджено питання реалізації механізмів забезпечення безпеки генерації, зберігання та передання криптовалюти. Показані основні напрями вирішення проблеми захисту цифрової валюти від можливих шахрайських дій під час транзакцій і зберіганні її в електронних гаманцях. Розкрито сутність механізмів забезпечення безпеки криптовалюти біткойн та технології блокчейн.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Паливода, Андрій.
    Криптовалюти і технологія блокчейн [Текст] : на порозі прийняття державою / Андрій Паливода // Дзеркало тижня. - 2018. - 29 верес.-5 жовт. (№ 36). - С. 7
Рубрики: Криптовалюта--Блокчейн--Україна, 21 ст.


Знайти схожі

9.


    Мазаракі, Анатолій.
    Домінанти FinTech на ринку платіжних послуг [Текст] / Анатолій Мазаракі, Світлана Волосович // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 2. - С. 100-118 : рис., табл. - Бібліогр.: с. 113-118
УДК
Рубрики: Платежі--Фінансові технології
Кл.слова (ненормовані):
фінансові технології -- альтернативні платіжні послуги -- штучний інтелект -- блокчейн -- криптовалюта -- транскордонні платежі
Анотація: Досліджено взаємозв'язок між безготівковими розрахунками та розвитком національної економіки. Уточнено дефініцію альтернативних платіжних послуг. Виявлено чинники впливу на розвиток альтернативних платіжних послуг. Здійснено свот-аналіз застосування інструментів фінансових технологій у сфері платіжних послуг. Розкрито перспективи розвитку фінансових технологій у платіжній індустрії.


Дод.точки доступу:
Волосович, Світлана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Корнівська, Валерія Олегівна.
    Біткоін та блокчейн крізь призму глибинних умов фінансового та соціально-економічного розвитку [Текст] / В. О. Корнівська // Економічна теорія. - 2017. - № 4. - С. 60-75. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Гроші--Електронні гроші
   Платіжні системи--Віртуальна валюта

   Економіка--Інформаційні технології--Інновації

Кл.слова (ненормовані):
біткоін -- блокчейн -- криптовалюти -- інформаційна асиметрія та довіра -- майнери
Анотація: Представлено результати дослідження співвідношення базового фінансового феномену ліквідності та його реалізації в системі біткоін. При цьому доведено, що біткоін – закономірний етап фінансіалізаційних тенденцій, що розвиваються у світовому фінансовому просторі як результат діяльності фінансових посередників, спрямованої на забезпечення максимальної ліквідності операцій. Показано базові принципи функціонування технології блокчейн в контексті співвідношення із глибинними умовами соціального та економічного розвитку: інформаційною асиметрією та довірою. Охарактеризовано потенціал ціннісно-інституційних зрушень, пов'язаних з обігом криптовалют та технологією блокчейна, що може свідчити про фундаментальну соціальну невизначеність сучасного етапу технологічного розвитку.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-26 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)