Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=альтернативні джерела енергії<.>
Загальна кількість знайдених документів : 15
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-15 
1.


   
    Х Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє". Міжнародна виставка "Енергетика в промисловості - 2012" [Текст] : 26-28 верес. 2012 р. // Енергетика та електрифікація. - 2013. - № 1. - С. 67-69 : фотогр. - Зміст: Програма науково-практичного семінару "Особливості режимів роботи ОЕС України за умов введення в експлуатацію нових електростанцій на альтернативних джерелах енергії. Висновки та рекомендації" ; Висновки та пропозиції учасників науково-практичного семінару "Особливості режимів роботи ОЕС України за умов введення в експлуатацію нових електростанцій на альтернативних джерелах енергії. Висновки та рекомендації"
Рубрики: Енергетика--Україна
   Міжнародні форуми--Міжнародні виставки--Україна--Київ, 26-28 вересня 2012 року

Кл.слова (ненормовані):
програма форуму -- експозиції

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТН (1)
Вільні: ВДЕТН (1)

Знайти схожі

2.


    Полюхович, Діана.
    Суб’єкти адміністративно-правових відносин у сфері використання альтернативних джерел енергії в Україні / Діана Полюхович // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 113-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Альтернативна енергетика--Адміністративно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративна правосуб’єктність -- адміністративні правовідносини -- альтернативні джерела енергії
Анотація: На основі аналізу доктрини адміністративного права щодо критеріїв класифікації суб’єктів адміністративних правовідносин зроблено висновок, що найбільш універсальним критерієм для з’ясування змісту та сутності суб’єктів адміністративних правовідносин у сфері використання альтернативних джерел енергії в Україні є їхній правовий статус. Запропоновано під суб’єктами адміністративно-правових відносин у сфері використання альтернативних джерел енергії розуміти наділених адміністративною правосуб’єктністю учасників таких відносин, які беруть у них активну участь, реалізуючи при цьому суб’єктивні права та/або виконуючи суб’єктивні обов’язки.


Знайти схожі

3.


    Молдованов, Денис.
    Суб’єкт електроенергетики у сфері альтернативної енергетики як об’єкт фінансового права [Текст] / Денис Молдованов // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 255-258. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронергетика--Фінансово-правовий аналіз
Кл.слова (ненормовані):
учасник правовідносин -- альтернативні джерела енергії
Анотація: Метою статті є порівняння окремих визначень терміна «суб’єкт (учасник) електроенергетики або ринку електричної енергії» та надання власного визначення. Шляхом застосування методу аналогії, спираючись на попередньо визначений «суб’єкт ринку електричної енергії» та наукове пізнання, у праці було визначено «суб’єкта в сфері альтернативної енергетики».


Знайти схожі

4.


    Кулик, Олег.
    Способи стимулювання використання альтернативних джерел енергії за законодавством України та Європейського Союзу [Текст] / Олег Кулик // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 4. - С. 86-91. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Альтернативна енергетика--Правове регулювання--Україна--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
альтернативні джерела енергії -- «зелений» тариф -- «зелені сертифікати» -- інвестиційні гранти -- податкові та митні пільги -- низьковідсоткові кредити
Анотація: Статтю присвячено конкретизації способів стимулювання використання альтернативних джерел енергії у країнах Європейського Союзу та в Україні. У статті проаналізовано положення чинного законодавства України та Європейського Союзу щодо стимулювання використання альтернативних джерел енергії. За результатами проведеного дослідження розроблено низку практичних рекомендацій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Мачулін, Володимир Федорович.
    Сонячна енергетика: порядок денний для світу й України [Текст] / В. Мачулін, В. Литовченко, М. Стріха // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 5. - С. 30-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Енергетика--Альтернативні джерела енергії
   Фізика--Напівпровідникові матеріали і технології

Кл.слова (ненормовані):
Відновлювальна енергетика -- Парниковий ефект -- Альтернативні джерела енергії -- Сонячний "кремній"
Анотація: У статті зроблено огляд відновлюваної енергетики на основі фотовольтаїчних перетворювачів у світі й Україні. Проаналізовано досягнення вітчизняних учених у галузі фізики напівпровідників, а також переспективи розвитку в нашій країні сучасної індустрії виробництва "сонячного" кремнію. Наголошено на необхідності державної підтримки досліджень у сфері енергетики, базованої на прямому перетворенні сонячного випромінювання на електроенергію.


Дод.точки доступу:
Литовченко, Володимир Григорович; Стріха, Максим Віталійович

Знайти схожі

6.


    Кузьміна, Марина.
    Проблеми створення об’єктів відновлюваної енергетики [Текст] / Марина Кузьміна // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 12. - С. 115-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Відновлювальна енергетика--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
альтернативні джерела енергії
Анотація: У статті досліджено законодавство щодо створення об’єктів відновлюваної енергетики, проаналізовано етапи їх створення, визначені деякі проблеми, що можуть виникати на кожному з етапів. Сформульовані висновки, спрямовані на вдосконалення чинного законодавства у цій сфері.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Мельник, Сергій.
    Правові засади організації та функціонування розвідки: деякі напрями вдосконалення / Сергій Мельник // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 109-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Розвідка--Організаційно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративна правосуб’єктність -- адміністративні правовідносини -- альтернативна енергетика -- альтернативні джерела енергії -- правовідносини -- склад правовідносин
Анотація: У статті пропонується під розвідкою розуміти складову частину сектору безпеки і оборони України, яка складається з розвідувального співтовариства, розвідувальних органів, їхніх окремих структурних підрозділів, суб’єктів, залучених до виконання задач, пов’язаних з організацією, здійсненням та забезпеченням розвідувальної діяльності, що полягає у наданні споживачам, визначеним у цьому Законі, неупередженої, повної та достовірної розвідувальної інформації, що необхідна для запобігання, виявлення, усунення, нейтралізації зовнішніх загроз національній безпеці України, а так само сприяння реалізації національних інтересів України.


Знайти схожі

8.


    Білокінна, І. Д.
    Організаційно-економічні аспекти розвитку аграрного сектору на засадах «зеленої економіки» [Текст] / І. Д. Білокінна, І. В. Фурман // Економіка АПК. - 2018. - № 12. - С. 86-94 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний сектор--Органічне виробництво
   Альтернативні джерела енергії

Кл.слова (ненормовані):
«зелена економіка» -- органічне виробництво -- альтернативні джерела енергії -- аграрний сектор -- «зелений тариф» -- агроекосистема
Анотація: Мета статті - здійснити теоретико-методичне обґрунтування характеристик і організаційно-економічних чинників розвитку аграрного сектору на засадах «зеленої економіки» з описом зарубіжного досвіду та визначенням пріоритетів для України, зокрема з урахуванням пріоритету використання відновлюваних джерел енергії. Проаналізовано сучасний стан розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також оглядово представлено концептуальне позиціонування організаційно-економічних аспектів розвитку аграрного сектору в методичній конструкції «озеленення» економіки з означенням можливостей для України.


Дод.точки доступу:
Фурман, І. В.

Знайти схожі

9.


   
    Науково-технічне забезпечення стратегічного розвитку та надійної роботи ОЕС України. Відповідь на виклики часу [Текст] : наук.-техн. конф. / А. Г. Баталов, Г. І. Гримуд, О. О. Брехт, О. В. Лущик // Енергетика та електрифікація. - 2013. - № 2. - С. 22-24 : табл
Рубрики: Енергетика
Кл.слова (ненормовані):
енергетика майбутнього -- Об'єднана енергосистема -- електричні мережі -- альтернативні джерела енергії
Анотація: Розглянуто питання науково-технічного забезпечення стратегічного розвитку та надійної роботи ОЕС України. Одним з основних викликів, що зумовлюють необхідність виконання змін в розвитку електричних мереж ОЕС України, є масовий розвиток відновлювальної енергетики, головним чином вітрової та сонячної.


Дод.точки доступу:
Баталов, А. Г.; Гримуд, Г. І.; Брехт, О. О.; Лущик, О. В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТН (1)
Вільні: ВДЕТН (1)

Знайти схожі

10.


    Пипяк, Микола.
    Напрями вдосконалення правового регулювання стимулів розвитку відновлювальної енергетики в Україні [Текст] / Микола Пипяк // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 76-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Нетрадиційна енергетика--Стимулювання розвитку--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
альтернативні джерела енергії -- зелений тариф -- сонячна енергетика -- клімат
Анотація: У статті досліджено чинне законодавство, яким установлюються стимули для розвитку відновлювальної енергетики. Проаналізовано зарубіжний досвід і розглянута можливість його імплементації в національну систему права. Зроблено висновок щодо основних напрямів удосконалення правового регулювання стимулів розвитку відновлювальної енергетики в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-15 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)