Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (22)Каталог журналів (1)Буковина (45)Бібліотека О.С.Романця (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=адвокат<.>
Загальна кількість знайдених документів : 192
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Іваницький, Сергій Олександрович.
    Проблемні аспекти здійснення фінансового моніторингу спеціально визначеними суб ’єктами [Текст] / Сергій Олександрович Іваницький // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 5. - С. 9-12. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Фінансовий моніторинг--Доходи--Легалізація--Злочинність
Кл.слова (ненормовані):
фінансовий моніторинг -- легалізація -- юридична особа -- адвокат -- нотаріус
Анотація: У статті досліджено стан правової регламентації виконання окремими спеціально визначеними суб’єктами первинного фінансового моніторингу обов’язків стосовно звпобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.


Знайти схожі

2.


    Алексєєва, Олена.
    Представництво прав та інтересів органів державної влади та органів місцевого самоврядування у судових органах в умовах адвокатської монополії [Текст] / Олена Алексєєва // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 318-322. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Органи публічної влади--Представництво прав та інтересів--Адвокатська монополія--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адвокат -- представництво
Анотація: У статті досліджено законодавство, що регулює відносини представництва прав та інтересів органів державної влади та органів місцевого самоврядування у судових органах в умовах адвокатської монополії, встановлені проблемні аспекти такого представництва. Акцентовано увагу на тому, що відсутність механізму врегулювання порушеного питання призводить до позбавлення права органів державної влади та органів місцевого самоврядування на здійснення правосуддя, що є недопустимим явищем у правовій державі, якою є Україна відповідно до ст. 1 Конституції України.


Знайти схожі

3.


    Люльчук, Наталія .
    Особливості укладення договору про надання правничої допомоги [Текст] / Наталія Люльчук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 48-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правова допомога--Договори--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
адвокат -- оферта -- особа -- акцепт -- адвокатська монополія
Анотація: Стаття присвячена дослідженню особливостей укладання договору про надання правничої допомоги. Цей договір є каузальним, оплатним, консенсуальним, фідуціарним та двостороннє-зобов'язувальним, а також має ознаки публічності і у певних випадках може розглядатися як споживчий. Наведені ознаки відповідним чином характеризують і особливості укладання договору про надання правничої допомоги за цивільним законодавством України.


Знайти схожі

4.


    Деревянко, Богдан.
    20200524 [borisenko ] / Богдан Деревянко ; Україна адвокат представництво // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 323-327. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Алексєєв, № 3
Анотація: Відновити довіру іноземного інвестора, а в перспективі й українського, до української судової системи можливо двома шляхами – покращенням роботи Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України або утворенням нового судового органу – Вищого інвестиційного суду України. Метою статті є визначенні ступеня необхідності утворення нового спеціалізованого суду із захисту прав іноземних інвесторів та формування основних скл2020, Підприємництво, го


Знайти схожі

5.


    Кравчук, О. Л.
    Інститут присяги в різних галузях права: порівняльний аналіз [Текст] / О. Л. Кравчук // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 66-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Держава і право--Інститут присяги
   Норми права--Інститут присяги

Кл.слова (ненормовані):
державна служба -- держслужбовець -- Президент -- народний депутат -- суддя -- адвокат -- нотаріус
Анотація: У статті досліджено інститут присяги в різних галузях права, здійснено його порівняльний аналіз. Наголошено, що назаконодавчому рівні слід визначити єдиний підхід до регулювання присяги щодо всіх публічних службовців, а саме уніфікувати зміст присяги, правове регулювання, визначити порядок її прийняття та юридичну відповідальність за порушення для усунення колізій у чинному законодавстві й підвищення авторитету публічної служби загалом. Зазначено, що в присязі згадуються обов’язки морального характеру: сумлінність, гідність та вірність. Через це текст присяги і створює подвійну відповідальність за порушення, невиконання основних зобов’язань – моральну та юридичну. Тому під час аналізу змісту присяги стає зрозуміло, що вона є нечіткою й абстрактною, наділена невизначеними й оціночними поняттями. для суб’єктів, котрі присягають, юридичним наслідком складення присяги є набуття з тієї миті відповідного статусу та повноважень. Присяга для проаналізованих категорій суб’єктів має різний зміст і характер. Для одних – це тільки формальний обов’язок її прийняти, для інших – юридично значущий. Відповідно, різними є і правові наслідки, які виникають через порушення прийнятої присяги.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Джафарова, Марина.
    Загальна характеристика інституту процесуального представництва в адміністративному судочинстві України [Текст] / Марина Джафарова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 4. - С. 148-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне судочинство--Інститут процесуального представництва--Загальна характеристика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративний суд, -- законний представник -- судовий процес -- адвокат
Анотація: Проаналізовано сутність та значення адміністративно-процесуальних норм, які становлять окремий інститут адміністративного процесуального права, зокрема процесуального представництва. Автором визначено поняття, зміст та класифікацію процесуального представництва на види, визначено мету та завдання процесуального представника під час здійснення адміністративного судочинства, уточнено підстави виникнення та особливості правового регулювання інституту процесуального представництва в адміністративному процесі.

Є примірники у відділах:
СПІ (вільний)

Знайти схожі

7.


    Нор, Василь.
    Процесуальні можливості захисника під час застосування застави у кримінальному провадженні [Текст] / Василь Нор, Альона Войнарович // Право України. - 2019. - № 12. - С. 167-178. - Бібліогр. в кінці ст. та підрядк. прим.
Рубрики: Кримінальне провадження--Застосування застави--Адвокат--Україна
Анотація: Стаття містить аналіз норм Кримінального процесуального кодексу України та правозастосовної практики, що склалася в державі стосовно використання застави у кримінальному провадженні, зокрема, вирішення проблем, які виникають під час здійснення захисту в разі застосування цього процесуального заходу.


Дод.точки доступу:
Войнарович, Альона

Знайти схожі

8.


    Дудко, О.
    Помилки адвоката під час проведення допиту на стадії досудового розслідування [Текст] / О. Дудко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 173-178. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Учасники--Адвокати
Кл.слова (ненормовані):
досудове розслідування -- допит свідка -- тактичні прийоми -- показання -- адвокат -- клопотання
Анотація: У науковій статті акцентовано увагу на ролі і місці адвоката під час допиту свідка, висвітлено тактико-організаційні особливості його діяльності, спрямовані на підготовку до допиту свідка та на участь в отриманні його показань на стадії досудового розслідування. Виокремлено окремі причини неналежного рівня надання правової допомоги, сформульовано пропозиції щодо покращення діяльності адвоката у цьому напрямі. Визначено, що вироблена адвокатом та його клієнтом позиція у кримінальному провадженні повинна бути спрямована на мінімізацію можливих ризиків для допитуваного, у зв’язку з чим у процесі підготовки адвокат ставить себе на місце слідчого, вишукуючи в його позиції слабкі моменти, після чого пояснює їх клієнтові.


Знайти схожі

9.


    Чекмарьова, Лариса.
    Актуальні питання виплати страхового відшкодування за договором страхування професійної відповідальності адвоката [Текст] / Лариса Чекмарьова // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2018. - № 7. - С. 190-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адвокати--Професійна відповідальність--Страхування
Кл.слова (ненормовані):
адвокат -- адвокатська діяльність -- страхування професійної відповідальності -- страхове відшкодування -- механізм виплати
Анотація: Стаття присвячена дослідженню механізму виплати страхового відшкодування за договором страхування професійної відповідальності адвоката з огляду на особливий статус адвоката як суб’єкта страхування, аналіз підходів різних учених щодо позасудового (претензійного) та судового порядку виплати страхового відшкодування, а також формулюванню висновків і пропозицій, спрямованих на вдосконалення відповідного механізму.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Якель, Роман.
    Адвокат і меценат [Текст] / Роман Якель // Дзеркало тижня. - 2018. - 1 груд. (№ 46). - С. 11
Рубрики: Адвокати--Персоналії--Україна, 19-20 ст.


Дод.точки доступу:
Коссак, Олекса (укр. адвокат ; 1887-1938) \про нього\

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)