Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (18)Буковина (17)Бібліотека Я.Д.Кіршенблата (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Фауна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 40
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40  
1.


    Івченко, Володимир.
    Там, де найбільші черепахи [Текст] / В. Івченко // Науковий світ. - 2008. - № 5. - С. 6 - 7. : фото.кол.
Рубрики: Флора--Фауна--Еквадор--Галапагоські острови
Анотація: Галапагоські острови. Унікальність природи цих островів скомпоновані у фотоальбомі Леонура Михайловського.


Дод.точки доступу:
Михайловський, Леонур \про нього\

Знайти схожі

2.


    Фесенко, Геннадій.
    Орнітофауна Дніпра [Текст] / Г. Фесенко // Біологія і хімія в школі. - 2008. - №3. - С. 30, 55.
Рубрики: Україна--реки-Дніпро
Кл.слова (ненормовані):
фауна -- птахі
Анотація: Розповідається про фауну поблизу славетної рікі України-Дніпро. Біля 100 видів птахів гніздяться на берегах Дніпра.


Знайти схожі

3.


    Рафаловський, Євген.
    Комодо. Як приручити дракона [Текст] / Євген Рафаловський // Міжнародний туризм. - 2020. - № 2. - С. 66-71 : фот.
Рубрики: Туризм--Національні парки--Фауна--Комодські варани
   Комодо, острів (Індонезія)
Кл.слова (ненормовані):
острів Ринча, острів Падар, національний парк
Анотація: Автор статті розповідає про знайомство з жителями островів Палау, а також про те, як приручував найбільшу ящірку в світі - комодського варана, або, як його називають місцеві жителі, комодського дракона.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Корнієнко, Аліна.
    Флора та фауна проти людини [Текст] / Аліна Корнієнко // Охорона праці. - 2018. - № 8. - С. 20-21
Рубрики: Плазуни--Рептилії--Ушкодження
   Комарі--Гнус

   Рослини--Отруйні рослини

Кл.слова (ненормовані):
плазуни -- оси -- кліщі -- блекота чорна -- борщівник -- вовчі ягоди -- комарі
Анотація: Теплої пори року вплив довкілля на здоров‘я та життя людини помітно активізується. Яких негативних наслідків можна чекати та що робити, коли вас ужалили або вкусами.


Знайти схожі

5.


    Богомаз, Михайло.
    Обережні велетені [Текст] / М. Богомаз, Н. Шевченко // Пам'ятки України: історія та культура. - 2019. - № 1/2. - С. 86-89 : іл.
Рубрики: Фауна--Птахи--Орлан-білохвост--Україна--Чернігівська область
Анотація: Подружжя фотографів дикої природи М. Богомаз та Н. Щевченко знімають рідкісні види та екосистеми України. У даній публікації вони представляють орлана-білохвоста, який водиться у Міжрічинському регіональному ландшафтному парку.


Дод.точки доступу:
Шевченко, Наталя
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Загороднюк, Ігор.
    Пастка на меншого брата як вижити? [Текст] / І. Загороднюк; (За матер. 2-ї Міжнародної міждисциплінарної конференції з дикої природи "Трибуна - 12", присвяченої пам’яті Ф.Р. Штільмарка) // Науковий світ. - 2007. - № 10. - С. 19 - 21. : фото
Рубрики: Охорона природи
   Фауна

Анотація: Природоохоронці звертають увагу на різноманітні антропогенні пастки, що стають закономірним елементом трансформованого людиною середовища та виділяють п’ять головних наслідків дії пасток на фауну загалом і стан синантропних популяцій тварин.


Знайти схожі

7.


    Ветрук-Ольшанська, Валентина.
    Чарівна сила слів і трав [Текст] : [дит. поезія] / Валентина Ветрук-Ольшанська ; [авт. передм.] Наталка Поклад // Слово Просвіти. - 2023. - 27 лип. - 2 серп. (№ 30). - С. 14. - Зміст: Фауна і флора ; "Ой, піду до річки,..." ; Не плакав... ; Оголошення ; На баштані ; Тато пояснив ; Таблиця множення ; Мама зайнята ; Чий м'яч? ; Скарга ; [та ін.]
Рубрики: Дитяча література--Поезії--Україна, 21 ст.


Дод.точки доступу:
Поклад, Наталка \авт. передм.\

Знайти схожі

8.


    Фесенко, Геннадій.
    Таємнича жовна чорна - птах року - 2008 [Текст] / Г. Фесенко // Біологія і хімія в школі. - 2008. - №2. - С. 2 обкладинки, С.21,35,53.
Рубрики: Фауна--Україна
Кл.слова (ненормовані):
птахи - дятли
Анотація: У словниках української мови зазначається, що слова "дятел" і "жовна" є синонімами. Втім птахи, за якими в науці закріпилась назва "дятел", мають строкате , зазвичай біло-чорне забарвлення, а в птахів із назвою "жовна" -чорне. Значну користь приносить жовна чорна, знищуючи осередки розмноження шкідників дерев. Місця гніздування - Полісся, Лісостеп.


Знайти схожі

9.


   
    Пошуки нових місцезнаходжень фауни волохатих носорогів та мамонтів на території Старунського Парку Льодовикового періоду на Прикарпатті [Текст] / О. М. Адаменко, М. І. Мосюк, С. В. Качала, К. О. Радловська // Екологічна безпека та природокористування : зб. наук. праць. - 2021. - Вип. 2 (38). - С. 129-138. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фауна--Дослідження--Носороги волохаті--Мамонти--Прикарпаття
   Парки України--Івано-Франківська обл.--Богородчанський район

Анотація: Парк Льодовикового періоду біля с. Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області всесвітньо відомий як палеонтологічне місцезнаходження плейстоценової фауни волохатих носорогів і мамонта (еємське міжльодовиків'я, 46–10 тисяч років тому, за даними радіовуглецевого аналізу С14) та грязьовий вулкан – поки що єдиний у Карпатському регіоні. Це геологічна пам'ятка природи площею 60 га, де збереглись рештки озокеритового промислу та нафтогазопошукові свердловини.


Дод.точки доступу:
Адаменко, Олег Максимович; Мосюк, Микола Іванович; Качала, Софія Віталіївна; Радловська, Катерина Олексіївна

Знайти схожі

10.


    Несторяк, Юрій.
    Біорізноманіття лісів: функціональні виміри та детермінанти нарощення [Текст] / Юрій Несторяк // Економіст. - 2017. - № 12. - С. 40-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ліси--Біорізноманіття--Еколого-економічна оцінка--Україна
Кл.слова (ненормовані):
лісова рослинність -- фауна
Анотація: Обґрунтовано, що основними функціями біорізноманіття лісів при сучасній структурі національного господарства та наявних природно-ресурсних обмеженнях є: асиміляційна, стабілізаційно-захисна, відновлювально-відтворювальна, рекреаційна, естетично-культурна, ресурсно-сировинна, соціально-економічна та міжгосподарська. Встановлено, що головними детермінантами відтворення та збереження біорізноманіття лісів екзогенного спрямування є такі: впровадження у практику ведення лісового господарства пріоритетів Спільної аграрної політики ЄС; виконання взятих Україною зобов’язань у рамках підписаних резолюцій міністерств і конференцій щодо захисту лісів у Європі; зміцнення стійкості лісових екосистем внаслідок умонтування в діяльність постійних лісокористувачів природозберігаючих технологій у лісівництві; імплементація міжнародних природоохоронних директив ЄС стосовно збереження водно-болотних угідь. Доведено, що основними детермінантами збереження, відтворення та примноження біорізноманіття лісів ендогенного спрямування виступають: забезпечення безперервного та невиснажливого ведення лісового господарства на ренатуралізованих осушених сільськогосподарських угіддях; збільшення площі земель природно-заповідного фонду за рахунок земель сільськогосподарського призначення, де пройшли незворотні ренатуралізаційні процеси; розширення спектра інституціональних форм стосовно створення захисних лісових смуг; застосування в системі менеджменту постійних лісокористувачів сучасної методології оцінки ефективності господарського освоєння біорізноманіття лісів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)