Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (34)Буковина (22)Бібліотека Я.Д.Кіршенблата (11)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Фармакологія<.>
Загальна кількість знайдених документів : 189
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Ярош, О. К.
    [Рецензія] [Текст] / О. К. Ярош, Л. О. Громов // Вісник Національної академії наук України. - 2012. - № 3. - С. 95-98
Рец. на кн. : Чекман І. С. Нанофармакологія : монографія / І. С. Чекман. - К. : Задруга, 2011. - 424 с.

Рубрики: Фармакологія--Нанотехнології
Анотація: У нещодавно надрукованій монографії видатного вітчизняного вченого-фармаколога Івана Сергійовича Чекмана йдеться про передові здобутки у світі й можливості розвитку нанотехнологій у медицині. На основі свого багатого досвіду автор зумів стисло пояснити як простим читачам, так і вченим основи нової, досі не знаної галузі медичної науки - нанофармакології.


Дод.точки доступу:
Громов, Л. О.

Знайти схожі

2.


    Якобчук, С. О.
    Сучасні питання використання антибіотиків при інфекції шкіри та м'яких тканин у хірургії [Текст] / С. О. Якобчук // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2014. - Т. 13, № 2. - С. 99-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фармакологія--Антибіотики--Інфекції шкіри


Знайти схожі

3.


   
    Як застосовувати "Фурмітом" [Текст] // Пасіка. - 2018. - № 2. - С. 18 . - ISSN 1814-4764
Рубрики: Бджоли--Хвороби--Ветеринарна фармакологія
Кл.слова (ненормовані):
кліщ Варроа -- захист бджіл від кліща -- препарат "Фурмітом"
Анотація: Надана інструкція до препарату "Фурмітом", який застосовують проти кліща Варроа.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


   
    Штучні глікан-гліколіпідні комплекси як антивірусні засоби та еектори мікробних препаратів на основі ризобій [Текст] / О. Г. Коваленко, В. Н. Васильєв, Н. І. Адамчук-Чала [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 1. - С. 88-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фармакологія--Антибіотики
   Фізіологія рослин--Хвороби рослин

   Захист рослин--Хімічні препарати

Кл.слова (ненормовані):
Ліпосоми -- Тютюнова мозаїка -- Симбіоз -- Соя
Анотація: Комбіноване застосування ГГК-3 з мікробним препаратом істотно вплинуло на морфофізіологічні характеристики листкової пластинки сої.


Дод.точки доступу:
Коваленко, О. Г.; Васильєв, В. Н.; Адамчук-Чала, Н. І.; Титова, Л. В.; Карпенко, О. В.

Знайти схожі

5.


    Шестеренко, Євгенія Аркадіївна.
    Нові біокаталізатори для створення потенційних лікарських засобів [Текст] : за матеріалами наукового повідомлення на засіданні Президії НАН України 13 грудня 2017 року / Євгенія Аркадіївна Шестеренко // Вісник Національної академії наук України. - 2018. - № 3. - С. 73-78 : рис.
Рубрики: Фармакологія--Біокаталізатори
Анотація: Розроблено способи іммобілізації карбоксилестерази у складі мікросомальної фракції печінки свині в кріогелі полівінілового спирту; філофорині з Phyllophora nervosa і альгінаті натрію. Одержано високоактивні, стійкі при зберіганні і до дії підвищених температур біокаталізатори. Створено біотехнології енантіоселективного гідролізу естерів 3-гідрокси-1,4-бенздіазепін-2-ону за допомогою вільних та іммобілізованих препаратів мікросомальної фракції. У результаті ферментативного гідролізу вперше отримано S-енантіомери субстратів зі збільшеним афінітетом до центральних бенздіазепінових рецепторів та протисудомною активністю.


Знайти схожі

6.


    Чхало, Оксана Миколаївна.
    Застосування технології byod в освітньому процесі аналітичної хімії / О. М. Чхало // Комп’ютер у школі та сім’ї : наук.-метод. журн. - 2018. - № 3. - С. 10-15
Рубрики: Інформаційні технології--На уроках хімії
   Інформатика--Електронні освітні ресурси

Кл.слова (ненормовані):
аналітична хімія -- фармакологія -- змішане навчання -- електронні освітні ресурси -- власні гаджети -- ресурси Інтернет
Анотація: У статті розглянуто проблему покращення освітнього процесу аналітичної хімії шляхом застосування мультимедійних та інших матеріалів, розміщених у мережі Інтернет. Запропоновано доповнення моделі освітнього процесу застосування елементів технології "Принеси свій власний пристрій" та елементів технік "Перевернутий клас" і "Змішане навчання". Суттєвою перевагою організованого таким чином освітнього процесу є наявність у студентів вибору видів навчальної діяльності та моделей об’єктів вивчення, які найкраще відповідають їхнім індивідуальним особливостям. Показано, що описана зміна моделі освітнього процесу покращує його результати.


Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

7.


   
    Чутливість клітин карциноми легені Льюїса LLC та LLC/R9 до цитотоксичної дії природних кілерних клітин та макрофагів мишей С57ВL/6 in vitro [Текст] / О. Г. Федорчук, Г. Д. Льон, Ю. Р. Якшибаєва [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2014. - № 6. - С. 167-172. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медицина--Онкологія
   Фармакологія--Протипухлинні лікарські засоби

Кл.слова (ненормовані):
Макрофаг несенсибілізований -- Аутофагія -- Цитокін -- Хемокін
Анотація: Показано, що формування резистентності клітин карциноми легені Льюїса до цисплатину супроводжується підвищенням чутливості до цитотоксичної дії природних кілерних клітин і зниженням чутливості до цитотоксичної дії макрофагів.


Дод.точки доступу:
Федорчук, О. Г.; Льон, Г. Д.; Якшибаєва, Ю. Р.; Горбик, Г. В.; Пясковська, О. М.

Знайти схожі

8.


    Чуркіна, Л. М.
    Ефективність різних способів зберігання продуцента антистафілакокового антибіотика батуміну, перспективного для промислового виробництва [Текст] / Л. М. Чуркіна, Л. В. Авдєєва, Л. В. Ярошенко // Доповіді Національної академії наук України. - 2015. - № 6. - С. 160-166. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мікробіологія--Антибіотики
   Фармакологія--Виробництво медикаментів--Зберігання препаратів

Кл.слова (ненормовані):
Штам мутантний -- Ліофілізація -- Консервація -- Банк культур
Анотація: Вивчено мінливість властивостей і антибіотичної активності, а також виживаність антистафілококового антибіотика після тривалого зберігання як під шаром вазелінового масла, так і в ліофілізованому стані.


Дод.точки доступу:
Авдєєва, Л. В.; Ярошенко, Л. В.

Знайти схожі

9.


    Чекман, Іван.
    Гігантский магнетоопір: природа явища, історія відкриття, застосування в біології та медицині [Текст] / Іван Чекман // Вісник Національної Академії наук України. - 2014. - № 7. - С. 45-53 : мал.
Рубрики: Спінтроніка
   Електроніка--Спінтроніка

Кл.слова (ненормовані):
спіновий клапан -- тунельний магнетоопір -- нанофлюїдика -- квантова фармакологія -- лабораторія-на-чіпі -- медична діагностика -- терапевтичні заходи
Анотація: Йдеться про історію відкриття явища гігантського магнетоопору та основні етапи розвитку нового науково-технологічного напряму - спінтроніки. Схарактеризовано конфігурації GMR-систем, серед яких особливо перспективними є клапани, системи магнітного тунельного переходу.


Дод.точки доступу:
Сімонов, Павло
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Чекман, Іван Сергійович.
    Фармакологічні та фізико-хімічні аспекти механізмів дії лікарських засобів [Текст] / Іван Сергійович Чекман, Надія Олександрівна Горчакова // Вісник Національної академії наук України. - 2016. - № 6. - С. 62-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фармакологія--Серцеві глікозиди--Термодинамічні характеристики
   Лікарські засоби

Кл.слова (ненормовані):
серцеві глікозиди -- біометали -- фосфатидилхолін -- комплексоутворення -- термодинамічні характеристики
Анотація: У механізмі інотропної дії серцевих глікозидів важливу роль відіграє комплексоутворення з іонами кальцію. У комплексоутворенні з іонами металів беруть участь глікон і аглікон. Молекула глікозиду зазнає конформаційних змін - стабілізується в цис-положенні. Властивість серцевих глікозидів утворювати бінарні та потрійні комплекси з кальцієм і фосфатидилхоліном зумовлює взаємодію кардіостероїдів з ліпідним компонентом біологічних мембран. Методом калориметрії встановлено, що кількість молекул води по-різному впливає на термодинамічні характеристики комплексоутворення з катіонами біометалів, що пов’язано з терапевтичними і токсичними ефектами кардіостероїдів.


Дод.точки доступу:
Горчакова, Надія Олександрівна

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)