Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Буковина (1)Хотинська бібліотека (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=УСРР<.>
Загальна кількість знайдених документів : 78
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Васьківська, О.
    Книговидавнича діяльність в УСРР у 1926 р.: тенденції та особливості розвитку [Текст] / О. Васьківська // Вісник Книжкової палати. - 2016. - № 2. - С. 38-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія видавничої справи--Діяльність видавництв--Укрголовліт, 1926 р.
Анотація: У статті досліджено та охактеризовано діяльність видавництв у 1926 р. на терені УСРР у контексті культурно-політичних процесів у країні та проаналізовано випуск книжкової продукції за кількісними показниками у взаємозв'язку з якісними ознаками.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Єфіменко, Г. Г.
    Історія створення та автентичний зміст "воєнно-політичного союзу" між УСРР та РСФРР (березень - червень 1919) [Текст] / Г.Г. Єфіменко // Український історичний журнал. - 2014. - № 1. - С. 120-146
Рубрики: Історія України--Федералізм
Анотація: Аналізуються відносини між УСРР та РСФРР у перші місяці комуністичного будівництва в Україні. Виправляються фактологічні помилки,характерні для деяких праць та збірників документів із цієї тематики.


Знайти схожі

3.


    Гончаренко, В.
    Статус Української СРР за першою Конституцією РСР [Текст] / В. Гончаренко // Вісник Академії правових наук України. - 2013. - № 1. - С. 57-65. - Бібліогр.: 10 назв.
Рубрики: Конституція СРСР--Статус УСРР, 1924 р.
Анотація: У статті на основі аналізу норм Конституції РСР 1924 р. та наступних конституційних актів обгрунтовується висновок, що УСРР як суб’єкт союзної держави мала дуже обмежені права,які постійно порушувалися союзними органами влади і управління.


Знайти схожі

4.


    Зубко, Н.
    Основні тенденції навчального книговидання для загальноосвітньої школи в Україні у 20-30-х роках ХХ століття [Текст] / Н. Зубко // Вісник Книжкової палати. - 2016. - № 3. - С. 30-35
Рубрики: Історія книговидавничої справи--Шкільні підручники--УСРР
Анотація: Висвітлено основні тенденції та етапи розвитку національного навчального книговидання у 20-30-ті роки ХХ століття в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Іващенко, Віктор.
    Правова охорона винаходів і технічних удосконалень у період інтенсивної індустріалізації в УСРР ( 1930-1940рр.) [Текст] / Віктор Іващенко // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2017. - № 1. - С. 46-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Винахідницьке право--Охорона винаходів--Історія УСРР, XX ст. (1930-1940рр.)
Анотація: На основі джерельної бази й теоретичних напрацювань показано низку законодавчих кроків радянської влади у процесі формування власної моделі системи охорони винаходів і технічних удосконалень. Визначено позитивні та негативні аспекти радянського законодавства усфері винахідництва та раціоналізації.


Знайти схожі

6.


    Рубльов, О. С.
    Вивільнюючись із магнетичного поля імперщини: обговорення в Інституті історії АН УСРР праці М. Брайчевського "Приєднання чи возз"єднання"?" (4 липня 1974 р.) [Текст] : до 80-річчя Інституту історії України НАНУ / О.С. Рубльов // Український історичний журнал. - 2016. - № 5. - С. 37-80
Рубрики: Історія України--Переяславська рада 1654 р.--Українсько-російські відносини--Історіографія України
Анотація: Йдеться про історіографічну атмосферу першої пол. 1960-х рр., наукові дискурсії серед співробітників Інституту історії АН УССР, унаслідок яких виник задум і було написано знакову статтю М. Брайчевського "Приєднання чи возз"єднання? Критичні замітки з приводу однієї концепції" (1966р.).


Знайти схожі

7.


    Тарнавська, С.
    Робітничі факультети УСРР як історико-педагогічна проблема [Текст] / С. Тарнавська // Вісник Книжкової палати. - 2016. - № 9. - С. 30-34
Рубрики: Історія вищої освіти--Робітничі факультети--УСРР
Анотація: У статті на основі матеріалів часопису "Путь просвещения" розкрито історико-педагогічні особливості становлення та розвитку робітничих факультетів УСРР. З’ясовано передумови їхнього створення, визначено завдання, висвітлено динаміку змін у мережі робітфаків, розглянуто організацію навчально-виховного процесу, проаналізовано кількісний, національний, соціальний і партійний склад студентського колективу, відображено матеріально-побутові умови житя робітфаківців.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Вовк, Ю.
    Правовий статус постійного представництва Уряду УСРР при Уряді СРСР у 20-х роках XX століття [Текст] / Ю. Вовк // Право України. - 2011. - № 10. - С. 292-296. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія права--Представництво
Анотація: У статті досліджується правовий статус Постійного представництва Уряду УСРР при Уряді СРСР у 20-х роках XX століття. Аналізуються нормативно-правові акти, які регулювали його діяльність.


Знайти схожі

9.


    Курінна , М. А.
    Брати Лифарі та агентурна розробка ДПУ УСРР "Артисти" [Текст] / М.А. Курінна // Український історичний журнал. - 2010. - № 6. - С. 189-195
Рубрики: Історія українського балету
Анотація: Висвітлено вірогідні причини тривалого ігнорування у СРСР творчої діяльності видатного французського балетмейстера укр. походження С.М. Лифаря. Реконструюється хід агентурної розробки "Артисти", фігурантами якої були були молодший брат та батько танцівника.


Дод.точки доступу:
Лифар, Серж (укр. балет. танцівник, хореограф і художник ; 1905-1986) \про нього\

Знайти схожі

10.


    Гладкий, С.
    Право кооперативної власності в УСРР 20-х років XX століття [Текст] / С. Гладкий // Право України. - 2010. - № 8. - С. 197-202. - Библиогр.: с. 202 (26 назв)
Рубрики: Кооперація--Історія
Анотація: У статті досліджуються найхарактерніші особливості права кооперативної власності в радянській Україні 20-х років, розглядаються підходи до осмислення його природи радянськими правниками.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)