Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (10)Буковина (21)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Творче<.>
Загальна кількість знайдених документів : 156
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Федорак, Христина Василівна.
    Христина Федорак: "Тримати особисте і творче життя в балансі та гармонії" [Текст] : [інтерв'ю з укр. акторкою Христиною Федорак / спілкувалася Вікторія Котенок] // Кіно-Театр. - 2021. - № 2. - С. 35-38
Рубрики: Акторки українські--Персоналії--Україна, 21 ст.


Дод.точки доступу:
Котенок, Вікторія \спілкувалася.\; Федорак, Христина Василівна (укр. акторка ; 1995-) \про неї\

Знайти схожі

2.


    Скробова, Ю. С.
    Науково-теоретичні засади формування готовності майбутніх учителів до розвитку творчого мислення учнів початкових класів [Текст] / Ю. С. Скробова, М. В. Лук'янчук, В. А. Триндюк // Академічні студії. - 2021. - Вип. 3, Ч. 1. - С. 11-127. - (Серія "Педагогіка"). - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Початкова школа--Учні--Творче мислення--Майбутні учителі
Анотація: У статті розглядаються актуальні питання формування готовності майбутніх учителів початкової школи до розвитку творчого мислення учнів початкових класів у професійній діяльності на етапі реформування системи освіти. Акцентується увага на необхідності формувати покоління всебічно розвинутих, свідомих та відповідальних громадян із розвиненим творчим мисленням, які зможуть знайти вихід із складних життєвих ситуацій; неможливо раз і назавжди підготувати з фахівця професіонала, необхідно сформувати в нього бажання і зщдатність до постійного самовдосконалення та потребу в навчанні протягом усього життя.


Дод.точки доступу:
Лук'янчук, М. В.; Триндюк, В. А.

Знайти схожі

3.


    Жулинський, Микола.
    Лист-враження про далеко не останнє творче звершення Миколи Ільницького [Текст] / Микола Жулинський // Літературна Україна. - 2020. - 19 верес. (№ 35-36). - С. 4, 5
Рубрики: Літературознавці українські--Персоналії--Україна, 20-21 ст.


Дод.точки доступу:
Ільницький, Микола Миколайович (укр. літературознавець, критик, поет, перекладач ; 1934-) \про нього\

Знайти схожі

4.


    Дятленко, Наталія
    Як допомогти дітям стати творчими? [Текст] / Наталія Дятленко // Дошкільне виховання. - 2020. - № 4. - С. 7-9 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Дошкільна педагогіка--Творче виховання
Кл.слова (ненормовані):
співпраця з родиною -- творчий потенціал
Анотація: "На якому ґрунті виростає творчість? Що можуть зробити батьки, аби максимально розкрити творчий потенціал дитини? А як діяти не варто, щоб не гальмувати її природний розвиток? Відповіді на ці запитання та практичні поради дає авторка статті."


Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

5.


    Бєлєнька, Ганна
    Творчо спрямована особистість народжується в грі [Текст] / Ганна Бєлєнька, Олександр Семенов // Дошкільне виховання. - 2020. - № 4. - С. 3-6 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Дошкільна педагогіка--Творче виховання
Кл.слова (ненормовані):
ігрова діяльність -- особистість дитини
Анотація: "Творча особистість виростає з гри, уяви та фантазії, якими повниться дошкільне дитинстьво. Це відбувається тоді, коли дитина вирішує не діяти "як усі". Добре, коли поруч є мудрий педагог, який допоможе дошкільняті розвивати власну унікальність, розкриє його творчий потенціал. Орієнтиром на цьому непростому шляху стане подана стаття."


Дод.точки доступу:
Семенов, Олександр

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

6.


   
    Творче окрилення таланту Юрія Гуменного [Текст] / розмову вів Т. Кремінь // Київ. - 2020. - № 3-4. - С. 186-192 : фото
Рубрики: Художники--Україна, 20-21 століття
Анотація: Бесіда кандидата філологічних наук Тараса Креміня з художником Юрієм Гуменним, який навчався у Львівському державному інституті декоративного та прикладного мистецтва на відділенні художнього скла, а з 1973 року живе і творить в Миколаєві. В його творчості виразно структуровані портретний жанр, біблійна тематика і ню.


Дод.точки доступу:
Кремінь, Т. \розмову вів.\; Гуменний, Юрій (художник, член НСХУ (2006), з 1973 живе і творить в Миколаєві ; 23.05.1947 -) \про нього\

Знайти схожі

7.


    Свистільник, Л. П.
    Інноваційний тип мислення: активуємо комунікативні, аналітичні, творчі здатності учнів [Текст] / Л. П. Свистільник // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2020. - № 4-6. - С. 6-9
Рубрики: Творче мислення--Педагогічні технології--Інновації--Методика
Анотація: В статті йдеться про такі інноваційні технології, що сприятимуть формуванню інноваційного, нестандарного типу мислення, виробленню загальнолюдських цінностей, створенню атмосфери співробітництва, взаємодії та успіху.


Знайти схожі

8.


    Городовенко, Віктор.
    Окрема думка судді як творче осмислення предмета конституційного провадження [Текст] / Віктор Городовенко // Публічне право. - 2020. - № 1. - С. 9-20. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Конституційний суд--Конституційне провадження--Судді (юрид.)--Політичні думки--Україна
Анотація: У статті проаналізовано окрему думку судді Конституційного Суду України з позиції її правової природи, значення, можливості та доцільності висловлення. Доведено, що окрема думка судді не повинна мати політично-правового значення й бути формою вираження політичних поглядів судді. Суддя має відповідати критерію політичної нейтральності.


Знайти схожі

9.


    Семенів, Н. Л.
    Підготовка до твору-опису поняття в художньому стилі [Текст] : урок-виставка. 6 клас / Н. Л. Семенів // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2020. - № 16-18. - С. 41-46
Рубрики: Письмові роботи--Творче мислення--Мовлення українське--Уроки
Анотація: Конспект уроку з української мови в 6-му класі, мета якого узагальнити й систематизувати знання учнів про типи мовлення, вдосконалити вміння складати текст-опис на основі власних спостережень у художньому стилі.


Знайти схожі

10.


    Стрембицька, Леся.
    Внутрішній світ персонажів оповідання Володимира Винниченка "Федько-халамидник". Образи хлопчиків. Федько як особистість : [урок] [Текст] / Леся Стрембицька // Українська мова і література в школах України. - 2020. - № 12. - С. 35-37.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Урок
Кл.слова (ненормовані):
вивчення творчості В. Винниченка -- урок-творче дослідження
Анотація: Подано розробку уроку, мета якого - продовжити роботу над змістом оповідання; проаналізувати риси характеру Федька, що вирізняють його із кола однолітків та доповнюють розуміння внутрішнього світу персонажа; удосконалювати вміння порівнювати образи та висловлювати своє ставлення до прочитаного; розвивати фантазію, творчу уяву, образне мислення; виховувати усвідомлене ставлення до моральних ціностей, що роблять людину душевно багатою і щедрою на добро.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)