Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (4)Буковина (6)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Суверенітет<.>
Загальна кількість знайдених документів : 175
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Косінова, Катерина Станіславівна.
    Проблема об’єктності аутсорсингових відносин в системі економічної та господарсько-правової політики держави [Текст] / Катерина Станіславівна Косінова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 2. - С. 172-186. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аутсорсинг
   Господарське право--Господарські відносини

Кл.слова (ненормовані):
зовнішньоекономічна політика -- інноваційна політика -- державний суверенітет -- іноземний інвестор -- диверсифікація експорту
Анотація: Аутсорсинг впливає на різні процеси, в тому числі і на економічні та політичні чинники та представляє собою сукупність механізмів, які направлені на передачу підприємством окремих процесів і функцій іншій організації, яка має високу кваліфікацію у сфері поставлених завдань. Аутсорсинг сприяє підвищенню конкурентоспроможності ринкових відносин, оскільки спрямований на зменшення витрат, формування гнучкості динамічного середовища, забезпечення високої якості продуктів, уникнення або зниження рівня ризиків. Тому основна мета роботи полягає в аналізі проблеми об’єктивності аутсорсингових відносин в системі економічної та господарсько-правової політики держави. Наведено аргументи щодо доцільності розгляду аутсорсингових відносин як інструменту вирішення проблем та завдань публічного характеру, а також й становлення їх об’єктом зовнішньоекономічної, інвестиційної та інноваційної політики держави.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Шаров, Олександр.
    Монетарний суверенітет в умовах глобалізації [Текст] / О. М. Шаров // Фінанси України. - 2019. - № 6. - С. 93-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарний суверенітет--Глобалізація--Валюта
Анотація: У статті розглядається питання монетарного суверенітету, котре, на думку автора, є одним із найважливіших як у теорії, так і в практиці грошового обігу, оскільки стосується самої сутності й походження грошей, а також порядку організації грошового обігу в кожній окремій країні та світі загалом. Проаналізовано результати досліджень на цю тему, а також визначення поняття монетарного суверенітету.


Знайти схожі

3.


    Мірошниченко, Ю.
    Проблеми конституційно-правового регулювання реалізації принципу народного суверенітету як фундаменту народовладдя в Україні [Текст] / Ю. Мірошниченко // Право України. - 2011. - № 8. - С. 262-273
Рубрики: Суверенітет держави--Україна
Анотація: У статті розглядаються проблеми конституційно-правового регулювання реалізації принципу народного суверенітету, його співвідношення з народовладдям, встановлюються причини нечіткості цього принципу в Конституції України та формулюються пропозиції щодо змін відповідних положень Основного Закону держави.


Знайти схожі

4.


    Прокопчук, Ольга.
    Про 20 років свободи та інші "незалежності" [Текст] / Ольга Прокопчук // Віче. - 2011. - № 15-16. - С. 14-15
Рубрики: Суверенітет держави--Історія
Кл.слова (ненормовані):
США -- Франція -- Фінляндія -- Німеччина -- ПАР -- Литва
Анотація: В матеріалі йдеться про історичний досвід становлення державності в деяких зарубіжних країнах.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Писаренко, Світлана.
    Державний, національний, народний суверенітет в умовах глобалізації [Текст] / Світлана Писаренко // Віче. - 2011. - № 9. - С. 26-31
Рубрики: Суверенітет України
Анотація: Дискусія науковців, політиків, державних і громадських діячів в рамках науково-методологічного семінару, організованого Інститутом держави і права ім. В. М. Корецького про загрози й виклики суверенітету України в умовах глобалізації і те як убезпечитися від їхніх негативних наслідків шляхом оновлення Конституції.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Головченко, Валентин.
    Доктрина народного суверенітету: правові й політичні погляди [Текст] / Валентин Головченко, Ольга Головченко // Віче. - 2011. - № 14. - С. 4-7. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суверенітет народний
   Історія політичної думки--Народний суверенітет

Анотація: Розглядаються правові й політичні погляди, концептуальні підходи до визначення категорії "народний суверенітет" мислилелів і науковців, які започаткували розв’язання цієї проблеми та зробили найбільший внесок у розвиток теорії народного суверенітету в XVI-XVIII століттях.


Дод.точки доступу:
Головченко, Ольга
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Ващук, Д.
    Подільське князівство у другій половині ХІV ст.: особливості правового статусу [Текст] / Д. Ващук // Український історичний журнал. Вып. 1. Вып. 2. - 2018. - N 2. - С. 4-19 : рис. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 0130- 527
Рубрики: Подільське князівство--Правовий статус--Державний устрій--Суверенітет, Друга половина ХІV ст.
Анотація: Розглядаються особливості правового статусу Подільського князівства у складі Литовської держави. Аналіз історіографії з теми засвідчив, що більшість дослідників звертали увагу на державний устрій Литви, а не на правовий статус окремих земель/князівств.


Дод.точки доступу:
Князі, Коріатовичи
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Щербанюк, Оксана.
    Історичні аспекти виникнення поняття народного суверенітету [Текст] / Оксана Щербанюк // Віче. - 2012. - № 4. - С. 31-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суверенітет держави--Народовладдя
Анотація: В статті йдеться про виникнення та розвиток ідеї народного суверенітету, починаючи з Середньовіччя.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Шайтан, О. О.
    Реальні та потенційні загрози інформаційному суверинітету держави в гуманітарній сфері [Текст] / О. О. Шайтан // Держава та регіони. Серія: Право. - 2012. - № 1. - С. 64-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційний суверенітет


Знайти схожі

10.


    Шаров, Олександр Миколайович.
    Безпекові аспекти функціонування криптовалюти: глобальна проблема та "український зв'язок" [Текст] / Олександр Миколайович Шаров // Стратегічні пріоритети. - 2018. - № 2. - С. 55-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криптовалюта--Монетарний суверенітет--Економічна безпека
Анотація: У статті розглядаються питання, пов'язані як із технологічними, так і з економічними аспектами функціонування криптовалют, які мають значення з точки зору економічної безпеки. Автор аналізує процес виникнення криптовалют, доводячи, що він є логічною ланкою в досить тривалій історії розвитку т. зв. електронних грошей.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)