Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (7)Буковина (54)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Ставлення<.>
Загальна кількість знайдених документів : 282
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Бакалінський, О. В.
    Вимірювання впливу ставлення до обслуговування на споживчі інтенції пасажирів залізниць [] / О. В. Бакалінський // Економіка та держава. - 2012. - № 7. - С. 35-38. - Бібліогр. с.38 (24 назви)
Рубрики: Залізничний транспорт--Обслуговування--Якість
Анотація: Подані результати аналізу методів оцінки ставлення споживачів до обслуговування. Розроблено методику вимірювання впливу ставлення до обслуговування на споживчі інтенції пасажирів залізниць.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Burova, Olga.
    Sociological analysis of the factors influencing citizens’ attitudes to local governments in Ukraine [Текст] / Olga Burova // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2021. - № 2. - P105-115. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцеве самоврядування--Ставлення громадян--Соціологічні дослідження--Україна
Анотація: У статті проаналізовано чинники, що формують ставлення громадськості до діяльності та реформування місцевого самоврядування в Україні. Актуальність теми зумовлена необхідністю з’ясування, наскільки певні чинники впливають на вибір громадян на місцевих виборах до влади в контексті ставлення людей до місцевої влади. У статті детально розглянуто систему управління містом на прикладі Києва та викладено аналіз емпіричних даних останньої хвилі загальнодержавного опитування, яке щорічно проводить Інститут соціології НАНУ “Українське суспільство: моніторинґ соціальних змін”. Особлива увага приділяється аналізу набору показників, що стосуються результатів діяльності місцевих органів влади (таких, як робота місцевої поліції, якість медичного обслуговування, освітні послуги в місцевих школах, громадський транспорт, житлово-комунальні послуги, наявність спортивних споруд тощо).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Ющук, Іван.
    Виховання в дітей пошани до рідної української мови [Текст] / Іван Ющук // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2017. - № 3. - С. 7-10
Рубрики: Національне виховання--Ставлення до рідної мови
Анотація: Найперший інструмент виховання дитини – слово. Слово матері, слово батька, слово сторонньої людини. Яке буде ставлення дитини до слова, такий буде й ефект виховання. Відповідно: яке в людини ставлення до рідної мови, таке й сприймання рідної землі, свого народу – синівське чи байдуже.

Є примірники у відділах:
(вільний)

Знайти схожі

4.


    Резнік, Олександр.
    Детермінанти ставлення громадян до діяльності президента України (1994–2020) [Текст] / Олександр Резнік // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2021. - № 1. - С. 25-41
Рубрики: Президенти українські--Діяльність--Ставлення громадян--Соціологічні дослідження, 1994-2020 рр.
Кл.слова (ненормовані):
ідеологічні детермінанти -- соціокультурні детермінанти -- структурні детермінанти
Анотація: Ставлення українців до глави держави пов’язане з електоральними циклами, коли найбільш позитивні оцінки його діяльності простежуються у перший рік після виборів. На підставі методу множинної лінійної реґресії виявлено, що соціоекономічна детермінанта — матеріальне становище сім’ї — виявилася менш прив’язаною до електоральних циклів: незалежно від тривалості перебування президента на своїй посаді заможні громадяни оцінюють його діяльність більш позитивно, а зубожілі — більш неґативно. Проведення ліберальних економічних реформ впродовж 1990-х років чітко диференціювало ставлення до діяльності президента за ідеологічними вимірами: ліві оцінювали його діяльність неґативно, натомість праві — позитивно. У середині 1990-х років ставлення до президента України диференціювалося також за реґіоном проживання та мовою спілкування у сім’ї. Однак після 2004 року чинник мови спілкування у сім’ї знизив свій вплив на оцінку президентових дій на користь питання доцільності надання російській мові статусу офіційної. Чинник реґіональної поляризації відновив свій вплив впродовж 2003–2013 років. Разом із тим від кінця 1990-х набуває впливу чинник геополітичних орієнтацій громадян і стає одним із ключових у подальші роки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Shestakovskyi, Oleksii.
    The Revolution of Dignity and instrumentalisation of LGBT rights: How did attitudes towards LGBT people change in Ukraine after Euromaidan? [Текст] / Oleksii Shestakovskyi, Maksym Kasianczuk, Olesia Trofymenko // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2021. - № 1. - P127-150. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сексуальні меншини--Захист прав--Ставлення громадян--Соціологічні опитування--Україна, 2013-2016 рр.
Кл.слова (ненормовані):
гомонеґативність
Анотація: Революція Гідності з її декларованою прихильністю до європейських цінностей, а також підписані угоди про асоціацію й безвізовий режим з ЄС викликали низку критичних зауважень серед дослідниць і дослідників ЛГБТ-проблематики. Суперечність полягає між необхідністю недискримінації й захисту прав ЛГБТ як прояву європейських норм і переважно гомофобним суспільством, яким залишається Україна, що має призводити лише до поверхових змін у становищі ЛГБТ під тиском ЄС. Існує також точка зору, що політика ЄС з інструменталізації прав ЛГБТ — вимога законодавчих змін, які стосуються ЛГБТ, в контексті виконання Україною Порядку денного асоціації з Європейським Союзом — мала зворотний ефект і призвела до погіршення становища спільноти. При цьому динаміка сприйняття ЛГБТ загальним населенням після Євромайдану залишається на диво недослідженою. Стаття пропонує заповнити цей пробіл за допомогою порівняльного аналізу двох крос-секційних опитувань громадської думки стосовно прав ЛГБТ в Україні, проведених до подій Революції Гідності (2013) та після них (2016) в кількох областях України.


Дод.точки доступу:
Kasianczuk, Maksym; Trofymenko, Olesia
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Семенюк, О.
    Український педагогічний дискурс на тлі соціально-культурних трансформацій [Текст] / Олег Семенюк // Українська мова і література в школах України. - 2016. - № 10. - С. 7-10. - Бібліогр.: 3 назви.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Лексикологія
   Соціологія--Педагогічна

Кл.слова (ненормовані):
педагогічний дискурс -- педагогічна термінологія -- соціально-культурні трансформації -- педагогічний лексикон -- цінності освітньої сфери -- позитивне ставлення до освіти -- паремії молодіжного мовлення -- соціальні мережі -- культурна глобалізація
Анотація: У статті розглянуто результати впливу чинників і явищ, пов'язаних із соціальною трансформацією та культурною глобалізацією, на систему українського педагогічного дискурсу. Доведено, що глобалізаційні процеси, які найбільш виразно віддзеркалюються в лексиконі освітян, інтернаціоналізують педагогічний дискурс, але ускладнюють інтерпретацію основних цінностей і постулатів освіти представниками різних поколінь одного етносу.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

7.


    Полякова, В.
    Подорож Галактикою асоціацій повісті Ульфа Старка "Диваки і зануди" [Текст] : [урок зарубіжної літератури] / Валентина Полякова // Всесвітня література та культура в навчальних закладах України. - 2016. - № 11. - С. 32-37. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Дитяча література--Старк Ульф (р.н. 1944)--Швеція
   Зарубіжна література--Позакласне читання

Кл.слова (ненормовані):
урок-подорож -- бесіда -- історія створення повісті -- проблематика твору -- підлітки -- взаємини з бітьками -- школа -- дорослішання дитини -- ставлення до тварин
Анотація: Запропоновано розробку уроку зарубіжної літератури, мета якого полягає в наступному: ознайомити учнів із фактами біографії шведського письменника Ульфа Старка та опрацювати його твір; розвивати навички виразного читання, логічне мислення, уміння бачити художні засоби втілення авторської ідеї; прищеплювати розуміння моральних цінностей, сприяти вихованню інтереса до художньої літератури.


Дод.точки доступу:
Старк, Ульф (шведський письменник і сценарист ; 1944) \о нем\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

8.


    Воскобойник, Ю. М.
    Виховання свідомого ставлення учнів до свого здоров'я та здоров'я інших - одне із головних завдань навчального предмета "Основи здоров'я" [Текст] / Ю. М. Воскобойник // Освіта Буковини. - 2016. - 22 лип. (№ 27). - С. 15
Рубрики: Методика викладання--Основи здоров'я


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)

Знайти схожі

9.


    Кононенко, О.
    Формування ціннісного ставлення до здоров’я як важливої складової у вихованні юних громадян [Текст] / О. Кононенко // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2016. - № 9. - С. 8-15
Рубрики: Педтехнології--Здоров’язберігальні
   Основи здоров’я

Кл.слова (ненормовані):
ЗДОРОВ’ЯЗБЕРІГАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ -- формування культури здоров’я -- культура здоров’я -- анкета-вікторина -- анкета для учня -- головоломка -- тренінг -- здоровий спосіб життя
Анотація: Формування уявлень про здоров’я, збереження, зміцнення свого здоров’я в усіх його аспектах (духовному, психічному та фізичному). Розглядаються форми роботи з учнями та форми роботи з батьками.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Вірста, Г. Г.
    Корисні та шкідливі звички, їх вплив на здоров'я дитини. Практична робота. Перегляд та обговорення поведінки персонажів мультфільмів, їхнього ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших [Текст] : [урок-тренінг] / Г. Г. Вірста // Освіта Буковини. - 2016. - 16 груд. (№ 47). - С. 2 . - Додаток
Рубрики: Методика викладання--Основи здоров'я
   Виховання школярів--Здоровий спосіб життя



Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)