Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Соціальні мережі<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.
061
Ч 492


    Буднікевич, І. М. (Викладач ЧНУ).
    Напрямки застосування інтерактивних засобів при просуванні міста Чернівці [Текст] / І. М. Буднікевич // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - 2012. - Вип. 610/611: Економіка. - С. 18-24. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Місцеве самоврядування--Культура
   Маркетинг--Муніципальний маркетинг--Інформаційне забезпечення

Кл.слова (ненормовані):
Інтернет-маркетинг -- Цифрові комунікації -- Соціальні мережі

Є примірники у відділах:
1 Інв.В 73587 (вільний)

Знайти схожі

2.


    Власов, П.
    Книга друкована і книга електронна: розмова бібліотекаря з книгарем [Текст] / П. Власов, І. Журавльова // Бібліотечний вісник. - 2013. - № 3. - С. 16-22
Рубрики: Культура читання
Кл.слова (ненормовані):
електронні книги -- електронні бібліотеки -- видавництва -- культура читання -- соціальні мережі
Анотація: Йдеться про нові вимоги діяльності бібліотек, до роботи бібліотекаря в умовах електронногот середовища, наголошується на необхідності формування у підостаючого покоління культури читання.


Дод.точки доступу:
Журавльова , І.

Знайти схожі

3.


    Гарагуля, С.
    Бібліотеки в інформаційному суспільстві: орієнтація на користувача [Текст] / С. Гарагуля // бібліотечний вісник. - 2014. - №6. - С. 17-23
Рубрики: Інформаційні ресурси
Кл.слова (ненормовані):
інформаційне суспільство -- веб 2.0 -- електронна бібліотека -- соціальні мережі -- цифоровий контент
Анотація: Розглянуто процес комунікаційної взаємодії бібліотек і користувачів в сучасних умовах. Розкривається місце бібліотек в інформаційному просторі та їх роль в електронному документообугу, трансформація традиційного бібліогтечного середовища у сучасну спільноту з науково-консультативними функціями.


Знайти схожі

4.


    Головаха, С.
    Наукова бібліотека в соціальних мережах [Текст] / С. Головаха // Бібліотечний вісник. - 2013. - № 1. - С. 29-32
Рубрики: Соціальні комунікації
Кл.слова (ненормовані):
Соціальні мережі -- Антропоморфізм -- Контент-маркетинг
Анотація: Обгрунтовується необхідність та виокремлюються механізми використання новітніх технологій у створенні іміджу сучасної наукової бібліотеки.


Знайти схожі

5.


    Гранчак, Тетяна.
    Використання національними бібліотеками соцмереж для представлення бібліотечних продуктів і послуг [Текст] / Т. Гранчак // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2016. - N 1. - С. 18-29 : табл. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Соціальні медіа
Кл.слова (ненормовані):
національна бібліотека -- соціальні мережі -- комунікація -- Facebook -- Pinterest -- Flickr.com -- Instagram -- YouTube.com
Анотація: Висвітлюються результати аналізу використання національними бібліотеками світу та України різних соціальних мереж у процесі вдосконалення бібліотечного обслуговування, розкриваються особливості окремих мереж як платформ представлення бібліотечних продуктів та послуг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Грицаєнко, М. І.
    Соціальний капітал аграрної сфери: теоретичний концепт оцінки засад формування і функціонування [Текст] / М. І. Грицаєнко // Економіка АПК. - 2020. - № 10. - С. 87-98 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальний капітал--Довіра
Кл.слова (ненормовані):
соціальний капітал -- видові ознаки соціального капіталу -- аграрний соціальний капітал -- інституціональний контекст -- довіра -- норми -- соціальні мережі -- метод аналізу ієрархій
Анотація: Мета статті - обгрунтувати теоретико-методологічні засади визначення місця соціального капіталу в розвитку аграрної сфери, а також чинники, що впливають на його формування. Одержані результати дозволять визначити аспекти формування і використання соціального капіталу аграрної сфери як своєрідного базису розбудови сільських територій та аграрного підприємництва.


Знайти схожі

7.


    Добко, Т.
    Бібліографічний опис електронних ресурсів віддаленого доступу та соціальних сервісів Веб 2.0 [Текст] / Т. Добко, І. Антоненко, Н. Моісеєнко // бібліотечний вісник. - 2014. - №4. - С. 12-21
Рубрики: Бібліографія
Кл.слова (ненормовані):
бібліографічний опис -- електронні ресурси -- соціальні мережі -- блог -- Фейсбук -- Твітер
Анотація: Висвітлено питання бібліографічного опису електронних ресурсів віддаленого доступу, зокрема соціальних мереж, блогів. Наведено приклади опису електронних документів.


Дод.точки доступу:
Антоненко, І.; Моісеєнко, Н.

Знайти схожі

8.


    Духневич, Н. Б.
    Творцем може бути кожен [Текст] / Н. Б. Духневич, І. В. Трач // Шкільний бібліотекар. - 2020. - № 5. - С. 2-3. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бібліотеки шкільні--Тренінги
   Бібліотечні уроки--Інноваційні технології

Кл.слова (ненормовані):
соціальні спільноти -- соціальні мережі
Анотація: Пропонується тренінгове заняття до Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності, мета якого ознайомити учнів з поняттям "творчість"; видами творчості; створити профіль спільноти за інтересами.


Дод.точки доступу:
Трач, І. В.
Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


   
    Жінки в політиці: моніторинг онлайн агресії проти жінок в період другого туру виборів в президенти України [Текст] // Маркетинг в Українi. - 2019. - № 2. - С. 69-71 : рис., табл.
Рубрики: Вибори--Президента--Агресія--Жінки--Україна
Кл.слова (ненормовані):
портрет кривдника -- кібер-дискурс -- політичні журналістки -- соціальні мережі -- інтегрований штучний інтелект
Анотація: Дослідження "Насильство проти жінок у виборах в Інтернеті" аналізує публічно доступні дані соціальних медіа для виявлення прямих загроз і жорстокої риторики, що стосується політичної участі жінок у виборчих процесах, зміст, а також інтенсивність, обсяг і швидкість кібер-дискурсу, щоб зупинити насильницький коментар у своїх треках, обмінюючись даними з правоохоронними органами, громадськими організаціями та іншими суб'єктами. В період дослідження потенційними мішенями були визначені колишні кандидатки на посаду президента, дружини кандидатів, які вийшли до другого туру, та політичні журналістки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Жабін, Андрій.
    Соціальні мережеві сервіси в бібліотеках [Текст] / А. Жабін // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2017. - N 4. - С. 13-19 : табл. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Інтернет-технології в бібліотеках
Кл.слова (ненормовані):
соціальні медіа -- соціальні мережі -- відеохостинг -- Facebook -- Youtube -- Tumblr -- Instagram -- Twitter -- бібліотечні блоги -- мікроблог
Анотація: У статті йдеться про використання найбільш популярних соціальних медіа у бібліотеках. Проаналізовано сучасний стан провідних соціальних медіа в світі та в Україні, можливості їх застосування в бібліотеках. Наведено порівняльну характеристику відеохостингів Facebook, YouTube, Twetter, Instagram, Tumblr. Висвітлено статистику відвідуваності Facebook за країнами і віковими групами.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)