Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (34)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Сайт<.>
Загальна кількість знайдених документів : 152
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Жуковський, С. С.
    "E-OLIMP" - система автоматичної перевірки задач та проведення олімпіад з інформатики в інтернеті [Текст] / С. С. Жуковський // Комп'ютер у школі та сім'ї. - 2008. - № 1. - С. 48-50. - Бібліогр.: 3 назв
Рубрики: Інформатика--Олімпіади
Кл.слова (ненормовані):
програмування -- система e-olimp -- веб-сайт
Анотація: Автор статті пропонує систему автоматизованої перевірки задач і проведення олімпіад з інформатики в Інтернеті. Автор коротко охарактеризував можливості системі та описав інтерфейс.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Майданик, Н.
    WEB-сайт в мережі інтернет як особливий об'єкт авторського права [Текст] / Н. Майданик // Юридична Україна. - 2008. - № 12. - С. 73-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Об'єкти--Web-сайт
Анотація: Проведена характеристика сайту як об'єкта цивільного права. Доводиться важливість визнання веб-сайту об'єктом права інтелектуальної власності яке обумовлене розумінням веб-сайту як виду нематеріального активу для цілей податкового обліку.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Бейчук, Д. О. (с. Рукшин, Хотинський р-н, Чернівецька обл.).
    І розквітла доля буйноцвітом... [Текст] / Д. О. Бейчук // Мистецтво в школі. - 2017. - № 1. - С. 39-42 : фото
Рубрики: Видатні постаті
   Творчість--народна--майстри--Україна

   Регіональний компонент

Кл.слова (ненормовані):
Презентацію до статті розміщенно на сайт http:// jornal.osnova.com.ua
Анотація: Презентацію до статті розміщенно на сайт http:// jornal.osnova.com.ua в архіві журналу "Мистецтво в школі. Музика. Образотворче мистецтво. Художня культура" № 1 (97) 2017 рік під назвою: "Презентація. Творчість Бориса Курлікова".

Утримувачі документа:
Хмельницька ОУНБ : 29000, вул. Героїв Майдану 28

Дод.точки доступу:
Курліков, Борис Семенович (Член Нац. спілки майстрів народ. мист. України. Заслужений майстер народ. творч. України (2002). ; укр. живописець, майстер пейзажу. ; Нар. 11 ІІ 1918) \про нього\
Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


    Іванова, Л. С. (спец. вищ. категорії, учитель-методист, учитель худож. культ. та образотв. мист., Тальнівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 1 - гімназія", Черкаська обл.).
    І. С. Їжакевич - видатний український художник [Текст] / Л. С. Іванова // Мистецтво в школі. Музика. Образотворче мистецтво. Художня культура. - 2020. - № 1. - С. 23-29 : іл. - Бібліогр. в кінці ст., www джерела
Рубрики: Galerie--Екскурсії
   Vernissage

   Образотворче мистецтво

Кл.слова (ненормовані):
Презентацію до статті розміщенно на сайт http:// jornal.osnova.com.ua
Анотація: Презентацію до статті розміщенно на сайт http:// jornal.osnova.com.ua в архіві журналу "Мистецтво в школі. Музика. Образотворче мистецтво. Художня культура" № 1 (133) 2020 рік під назвою: "Презентація. Іван Сидорович Їжакевич".

Утримувачі документа:
Хмельницька ОУНБ : 29000, вул. Героїв Майдану 28

Дод.точки доступу:
Їжакевич, Іван Сидорович (укр. живописець, письменник, графік, нар. художник УРСР ; 1864-1962) \про нього\
Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Соколовська, Людмила.
    Інноваційні форми рекламно-інформаційної діяльності бібліотек [Текст] / Людмила Соколовська // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. - 2018. - № 1. - С. 20-25. - Бібліогр.: 22 назви.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Бібліотечна справа--Інноваційні методи роботи
Кл.слова (ненормовані):
реклама діяльності бібліотеки -- сайт бібліотеки -- імідж бібліотеки -- буктрейлери -- віртуальні виставки
Анотація: У статті розглянуто деякі інноваційні форми рекламно-інформаційної діяльності бібліотек, а саме: веб-сайт (контент та особливості структури); бібліотечні представництва в соцмережах (можливості, методика створення та ведення представництва); віртуальні виставки (переваги, особливості, етапи створення, платформи); буктрейлери (види, методика створення, програмне забезпечення).

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

6.


    Мар'їна, О.
    Інструментальні методи моделювання поведінки користувачів та критерії ранжування науково-інформаційних порталів у веб-просторі [Текст] / О. Мар'їна, А. Струнгар // бібліотечний вісник. - 2014. - №4. - С. 22-26
Рубрики: Веб-ресурси
Кл.слова (ненормовані):
аналітичні системи -- асесор -- веб-ресурс -- веб-сайт -- моделювання поведінки користувачів -- оптимізація -- інформаційно-пошукова система -- ранжування науково-інформаційних порталів
Анотація: Спираючись на критерії "поведінки" користувача, розглядаються основні засади SEO-оптимізації з ранжування веб-ресурсів у пошукових системах. Охарактеризовано інструментальні методи моделювання поведінки користувачів. Пропонуються рекомендації щодо внутрішньої оптимізації науково-інформаційних порталів для підвищення рейтингів позицій у веб-середовищі.


Дод.точки доступу:
Струнгар, А.

Знайти схожі

7.


    Полушкіна, Н.
    Інтернет-сайт як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках німецької мови [Текст] / Н. Полушкіна // Рідна школа. - 2016. - № 10. - С. 31-34. - Бібліогр.: 4 назв.
Рубрики: Німецька мова--Інтернет-сайти
Анотація: У статті йдеться про створення та використання Інтернет-сайту як засобу активізації знань учнів на уроках німецької мови в середній школі. Розглянуто питання, повязані з пошуком шляхів підвищення рівня знань, вдосконалення умінь і навичок учнів з німецької мови на основі використання навчально-інформаційного сайту. Наведено приклади різнобічного використання матеріалів сайту на уроках та в позаурочний час.


Знайти схожі

8.


    Тарасенко, Леонід.
    Інтернет-сайт як об'єкт ІТ-права [Текст] / Леонід Тарасенко // Право України. - 2018. - № 1. - С. 103-113. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Інтернет-сайт--ІТ-право
   Авторське право--Інтелектуальна власність

Анотація: У статті розповідається, що питання про правовий режим веб-сайту практично не висвітлено у науковій літературі. Зважаючи на невелику кількість праць, присвячених дослідженню Інтернет-сайту як об'єкта ІТ-права та права інтелектуальної власності, необхідно констатувати, що у юридичній літературі не сформовано уніфікованого підходу до розуміння його правової сутності.


Знайти схожі

9.


    Шелестова, А.
    Інформаційні потреби окремих груп користувачів як основа формування ефективного контенту веб-сайту ВНЗ [Текст] / А. Шелестова // Вісник Книжкової палати. - 2014. - № 11. - С. 32-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Інформаційні технології--Веб-сайт--Україна
Анотація: Визначено місце веб-сайту в комунікаційній політиці вищого навчального закладу. Розглянуто інформаційні потреби окремих груп користувачів як основу формування контенту веб-сайту ВНЗ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Голиш, Григорій.
    Інформаційно-просвітницьке осердя університету / Г. Голиш // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2016. - № 4. - С. 115-120. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Бібліотечна справа--Бібліотеки ВНЗ
Кл.слова (ненормовані):
бібліотечний фонд -- інформаційні технології -- каталог -- абонемент -- читальний зал -- електронний ресурс -- веб-сайт -- довідкове видання
Анотація: На основі документальних та наративних джерел висвітлено найвагоміші сторінки історії та сьогодення наукової бібліотеки імені М. Максимовича як провідного підрозділу Черкаського національного універистету імені Богдана Хмельницького. Зокрема, проаналізовано динаміку фондів книгозбірні та напрацьований досвід їх поповнення та популяризації. Простежено зміни у структурі та кадровому складі підрозділу. Акцентовано увагу на впровадженні у практику роботи бібліотеки сучасних інформаційних технологій та формуванні електронного ресурсу. Охарактеризовано дослідницько-видавничу та культурно просвітницьку діяльність університетського підрозділу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)