Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=СУДОВА ПРАКТИКА<.>
Загальна кількість знайдених документів : 45
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-45 
1.


    Berbat, Nataliia.
    History of shareholders' agreements' formation in the United Kingdom and Germany: usefulness of experience for Ukraine [Text] / Nataliia Berbat // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 4. - P11-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Договори і угоди--Історія--Велика Британія--Німеччина
Кл.слова (ненормовані):
визнання -- спеціальне виконання -- недійсність -- судова практика
Анотація: Стаття присвячена дослідженню досвіду формування та становлення інституту акціонерних договорів у Великобританії та Німеччині. Зокрема, увага приділяється ставленню судової практики до акціонерних договорів та спірним проблемним питанням, які вплинули на їх визнання. Висновки можуть розглядатися як корисне керівництво для української доктрини та практики у світлі нового Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів" від 23 березня 2017 № 1984-VIII року, який запроваджує корпоративний договір як дієвий інструмент корпоративного управління.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Івасин, Олександр.
    Застосування принципу «jura novit curia» у судовій практиці Верховного суду під час розгляду господарських спорів [Текст] / Олександр Івасин // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 58-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Юридичні послуги--Договори надання--Цивільно-правова відповідальність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
«суд знає закони» -- судова практика -- принцип диспозитивності
Анотація: У статті автор розкриває особливості застосування принципу «jura novit curia» («суд знає закони») господарськими судами, в тому числі умови застосування такого принципу задля уникнення. Дослідження судової практики Верховного суду дасть можливість узагальнити порядок та умови застосування принципу «jura novit curia» («суд знає закони») в господарському судочинстві. Метою статті є виявлення особливостей застосування принципу «jura novit curia» («суд знає закони») господарськими судами України на основі сформованої Верховним судом судової практики.


Знайти схожі

3.


    Андрушко, Петро.
    Особливості кримінально-правової кваліфікації притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності: теоретичні орієнтири та правозастосовна практика [Текст] / Петро Андрушко // Юридична Україна. - 2015. - № 10/12. - С. 176-241 ; Юридична Україна. - 2016. - № 1/2. - С. 49-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальна відповідальність--Кваліфікація злочинів--Теорія і практика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
склад злочину -- ст. 372 КК України -- кримінальне провадження -- мотивація -- судова практика -- мета злочину -- фальсифікація доказів
Анотація: Аналізуються питання кримінально-правової оцінки та кваліфікації злочину, передбаченого ст. 372 КК України; дається теоретичне обґрунтування понять «кримінальна відповідальність», «завідома невинуватість», «кримінально-правова кваліфікація», розмежування споріднених із зазначеною у названий статті складів інших злочинів; визначається мотивація вчинення діяння спеціальним суб’єктом злочину, що може притягнути завідомо невинного до кримінальної відповідальності; уточнюються теоретичні позиції щодо складу злочину, практики притягнення до відповідальності; надаються типові помилки суб’єктів правозастосовної практики.

Ю766250/2015/10/12 : Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Ю766250/2016/1/2 : Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.
67.9(4укр)408.135
А95


    Ахтирська, Н.
    Комп'ютерна злочинність в Україні через призму судової практики [Текст] / Н. Ахтирська, В. Антощук // Вісник прокуратури. - 2008. - №3. - С. 84-94
ББК 67.9(4укр)408.135
Рубрики: Право України--Кримінальне право
   Кримінальне право--Злочини

Кл.слова (ненормовані):
СУДОВА ПРАКТИКА


Дод.точки доступу:
Антощук, В.

Знайти схожі

5.


    Базов, Олександр.
    Питання юрисдикції Європейського суду з прав людини щодо розгляду міждержавних справ [Текст] / Олександр Базов // Юридична Україна. - 2015. - № 6. - С. 84-91. - Бібліогр. в примітках: с. 90-91
Рубрики: Європейський Суд з прав людини--Юрисдикція--Міждержавні справи
Кл.слова (ненормовані):
судова практика -- чинне законодавство -- вдосконалення
Анотація: У статті досліджуються деякі правові питання застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод при розгляді міждержавних справ Європейським судом з прав людини. Здійснено аналіз практики ЄСПЛ з цього питання. Надані пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Бойків, Інна.
    Особливості визначення судом виду провадження для розгляду справ про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу [Текст] / Інна Бойків // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Шлюб--Судові провадження
Кл.слова (ненормовані):
позовне провадження -- окреме провадження -- спір про право -- судова практика
Анотація: У статті здійснено дослідження особливостей, які враховуються судом у вирішенні питання застосування окремого чи позовного провадження для встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу. Автором окреслено проблему визначення змісту поняття «спір про право» в контексті розгляду даної категорії справ, а також наведено відповідні приклади судової практики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бонтлаб, Василь.
    Особливості правового статусу прокурора у цивільному процесі / Василь Бонтлаб // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 12. - С. 11-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Прокурори--Правовий статус--Регулювання--Україна, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
судова практика -- цивільне судочинство -- представництво в цивільному процесі -- учасники цивільного процесу
Анотація: Стаття містить аналіз основних новел законодавства щодо участі прокурора у цивільному процесі. Розглянуто правовий статус прокурора як учасника цивільного процесу. Визначено основні права та обов’язки прокурора згідно з новітнім цивільним процесуальним законом. Розглянуто еволюцію правового статусу прокурора з урахуванням реформування системи судочинства в Україні, системи прокуратури та розвитку судової практики щодо досліджуваних питань. Зроблено висновки та пропозиції щодо вдосконалення правового статусу прокурора в цивільному процесі з метою забезпечення ефективного захисту прав у цивільному судочинстві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Буряк, Ярослав.
    Участь місцевих державних адміністрацій у господарському процесі: судова практика та проблемні питання [Текст] / Ярослав Буряк // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 10. - С. 26-30
Рубрики: Господарський процес--Учасники--Місцеві державні адміністрації
Кл.слова (ненормовані):
місцеві державні адміністрації -- сторони господарського процесу -- процесуальний статус -- позивач -- відповідач -- третя особа -- судова практика -- рішення господарського суду
Анотація: Стаття присвячується дослідженню участі місцевих державних адміністрацій як місцевих органів державної виконавчої влади в господарському процесі, аналізуються судові справи за участі місцевих державних адміністрацій, досліджується процесуальний статус останніх (позивач, відповідач, третя особа), формулюються висновки та пропозиції, спрямовані на усунення недоліків та покращення процесуальної участі місцевих державних адміністрацій у господарському процесі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Вавженчук, Сергій.
    Поновлення на роботі в разі незаконного звільнення або переведення як захід захисту трудових прав [Текст]. Ч. 2 / Сергій Вавженчук // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 46-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудове право--Поновлення на роботі--Україна
Кл.слова (ненормовані):
законодавство -- судова практика -- теоретичні розробки
Анотація: У статті з урахуванням чинного законодавства України, судової практики та наукової доктрини досліджуються питання, пов’язані з визначенням правової природи поновлення на роботі в разі незаконного звільнення або переведення, реалізації такого заходи захисту, як поновлення на роботі в разі незаконного звільнення або переведення.


Знайти схожі

10.


    Виговський, Олександр.
    Підстави виникнення цивільно-правової відповідальності за зміст інформаційного меморандуму в міжнародних кредитних відносинах [Текст] / Олександр Виговський // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 22-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне фінансове право--Цивільно-правова відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
інформаційний меморандум -- синдикований кредит -- позичальник -- лід-менеджер -- банківський синдикат -- судова практика
Анотація: Ця стаття присвячена питанням цивільно-правової відповідальності, що виникає у разі вміщення недостовірної інформації або не розкриття істотної інформації про позичальника в інформаційному меморандумі, який надсилається потенційним учасникам міжнародного синдикованого кредитування.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-45 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)