Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Буковина (263)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=СТУДЕНТИ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 328
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Asif Кhan, M.
    An empirical study of students' perception of ethical behaviour in higher education institutions in Pakistan [Text] / M. Asif Khan // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 6. - P328-338 : табл. - Бібліогр.: 33 назви
Рубрики: Психологія освіти--Студенти вищих навчальних закладів--Етична поведінка
Анотація: У статті емпірично досліджено студентське сприйняття етичної поведінки у вищих навчальних закладах Пакистану. Для збору первинної інформації проведено структуроване опитування 670 студентів. Результати дослідження показали, що ступінь толерантності студентів підвищується у такій послідовності: списування, порушення загальних правил університету; порушення комп'ютерної етики; використання у корисливих цілях. Жодної суттєвої різниці за всіма позиціями за змінними віку, статі, спеціалізації, кваліфікаційного рівня та року навчання не виявлено. Розроблено рекомендації для адміністрації університетів щодо відповідних політик закладів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Depta, А.
    Factors determining the quality of students life [Text] / A. Depta, I. Staniec // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 7. - P270-281 : рис., табл. - Бібліогр.: 23 назви
Рубрики: Економіка та організація вищої освіти в Польщі--Студенти університетів--Якість життя--м. Лодзь
   Соціальний захист окремих категорій населення в Польщі

Анотація: У статті визначено фактори, що впливають на якість життя студентів університетів у м. Лодзь (Польща). Для отримання первинних даних у першому кварталі 2013 г. було проведено опитування студентів, до вибірки увійшли студенти денної форми останнього року навчання. Головні фактори впливу було виявлено за допомогою кореляційного аналізу. Єдиний об’єктивний чинник, що впливає на якість життя студентів, – це сімейний стан, при цьому найсильніший вплив мають змінні «незаміжня/не одружений» та «є діти». Суб’єктивні чинники, що суттєво та позитивно впливають на сприйняття якості життя, виділено такі: задоволеність особистими життєвими обставинами, відносини із зовнішнім світом, наміри відносно майбутньої роботи, фізичне та розумове благополуччя.


Дод.точки доступу:
Staniec, I.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Shevniuk, Olena Leonidivna.
    Menhods of control and evaution of akademic performance of students in fine arts : Методи контролю та оцінювання успішності студентів з образотворчого мистецтва [Text] / O. L. Shevniuk // Мистецтво та освіта. - 2019. - № 2. - P2-6
Рубрики: Оцінювання знань--Мистецтво--Студенти
Кл.слова (ненормовані):
опитування -- контрольні роботи -- тестування -- тексти -- творча діяльність -- художники
Анотація: У статті виокремлено ефективні репродуктивні та продуктивні методи контролю й оцінювання навчальної успішності студентів з образотворчого мистецтва.


Дод.точки доступу:
Шевнюк О. Л.

Знайти схожі

4.


    Shelia, M. G.
    Reproductive Behavior of Students in Georgia [Текст] / M. G. Shelia // Демографія та соціальна економіка. - 2018. - № 2. - С. 94-102. - Бібліогр.: с. 102 (24 назви)
Рубрики: Сімейно-шлюбна сфера--Грузія
   Студенти--Шлюб--Грузія

Анотація: Праця заснована на результатах вибіркового соціологічного дослідження, виконаного протягом кількох останніх років Інститутом демографії та соціології з метою вивчення закономірностей і особливостей соціально-демографічної модернізації сім'ї. Виявлено, що у пострадянському періоді в Грузії поряд з економічним фактором на репродуктивну поведінку студентів справило значний вплив продовження навчання. Підтверджено, що традиційне ставлення до сім'ї і шлюбних стосунків міцно вкорінене у свідомості наймолодшої інтелектуальної частини суспільства, виявилено різко негативне ставлення до народження дитини поза шлюбом, дошлюбних стосунків. Молодь вважає, що сім'я повинна бути створена тільки на основі любові, не на розрахунку, а навчання, прагнення до кар'єрного росту і шлюб несумісні. Відповідно, незначна частка студентів бажає взяти шлюб у найближчі п'ять років. Для більшості утримання від шлюбу пов'язано зі складністю вибору партнера, що обумовлено бажанням досягти економічної незалежності і психологічною незрілістю до створення сім'ї. Визначено, що це результат недоліків родинного виховання та освітньої системи. Зокрема, орієнтуючи молодь на навчання її не готують до сімейних відносин. Цей факт потрібно врахувати під час визначення заходів сімейної політики та складання освітніх програм. Значну роль тут можуть відіграти засоби масової інформації. Студенти, на відміну від покоління їхніх батьків, планують мати більше дітей. При визначенні статі дитини не спостерігається гендерної тенденційності. Почуття обов'язку до старшого покоління не зникло, але вплив батьків на рішення щодо шлюбу і кількості дітей різко поменшав. Виявлено, що на тлі інтенсивного процесу глобалізації та широкі можливості пересування за межами країни, інтенсивне ознайомлення з різними культурами посилило почуття етнічної ідентичності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Maksymenko, Ol'ha.
    The influence of home environment on the characteristics and level of development of environmental consciousness in students [Текст] / Ol'ha Maksymenko // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 3. - P135-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Студенти--Свідомість--Фактори формування
Анотація: The three basic types of environmental consciousness (anthropocentrie, biocentric, ecocentric) allowing for a person’s attitude towards nature and his/her activity in the natural environment have underlain a more detailed classification, which includes ten subtypes of environmental consciousness (EC). These subtypes are defined as follows: anthropocentric-contemplative, anthropocentric-pragmatic, anthropocentric-destruc- tive, anthropocentrie-preserving, biocentric-altruistic, biocentric-syncretic, biocentric- aggressive, ecocentric-rational, ecocentric-constructive and ecocentric-oppositional. The author underscores the necessity of forming an ecocentric type of EC among the younger generation since it is the first step to overcoming global environmental crisis and ensuring sustainable development of the society. Family education is thought to play an important role in the development of a person’s environmental consciousness as a whole and its related components as well (environmental awareness, environmental responsiveness, readiness for protecting nature, environmentally friendly consumption, etc.).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Холод, Олександр.
    Ідентифікація особливостей комунікаційних стратегій дистанційної роботи зі студентами в умовах протестних акцій. На прикладі подій у Києві, на Майнані Незалежності, в період від 29 листопада до 25 грудня 2013 року [Текст] / О. Холод // Українське слово і сучасність. - 2015. - № 12. - С. 5-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Студенти--Протестні акції
   Євромайдан



Знайти схожі

7.


    Коваль, Ю. В.
    Інноваційні підходи в екологічній освіті, просвіті і вихованні підростаючого покоління в галузі освіти [Текст] / Ю. В. Коваль // Безпека життєдіяльності. - 2015. - № 12. - С. 9-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологічна освіта--Інноваційні технології
Кл.слова (ненормовані):
інноватизація -- студенти -- учні -- навчально-виховні заходи -- науково-дослідна робота
Анотація: Сьогодні пріоритети розвитку екологічної освіти висувають нові вимоги до структури занять, методів реалізації змісту освіти, ролі педагога-новатора і дяльності студента в опануванні екологічних знань.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Добрянський, Ігор.
    Іноземні студенти у вищій освіті України та Росії: стан, проблеми, перспективи (порівняльний аналіз) [Текст] / І. Добрянський, О. Наумець // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2012. - № 7. - С. 7-18 : рис., табл. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Міжнародна діяльність
   Україна
    Росія

Кл.слова (ненормовані):
іноземні студенти -- адаптація іноземних студентів -- ринок освітніх послуг -- порівняльна
Анотація: Показані особливості історичного розвитку і формування потоків міжнародної студенської мобільності в Україні та Росії. Аналізується динаміка чисельності іноземних студентів в обох країнах, визначена роль України та Росії у Міжнародному просторі вищої освіти, окреслені перспективи ринку освітніх послуг України і Росії.


Дод.точки доступу:
Наумець, Ольга
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Дараган, Тетяна.
    Інтернаціоналізація вищої освіти у XXI столітті: досвід університетів США і Європи / Т. Дараган, Н. Тимошенко, О. Власюк // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2017. - № 4. - С. 48-54. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Інноваційний розвиток
Кл.слова (ненормовані):
інтернаціоналізація -- вища освіта -- міжнародна академічна мобільність -- навчальні програми -- освітні програми -- мобільні міжнародні студенти -- іноземні студенти
Анотація: У статті узагальнюється поняття "інтернаціоналізація вищої освіти". Проаналізовано статистичні дані Організації економічного співробітництва і розвитку та Інституту статистики ЮНЕСКО щодо мобільних міжнародних студентів та іноземних студентів у світі. Висвітлено складові інтернаціоналізації вищої освіти - міжнародну академічну мобільність, викладацьку мобільність. Визначено основні стимули мобільності студентів та викладачів.


Дод.точки доступу:
Тимошенко, Наталія; Власюк, Оксана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Шубартовський, Георгій.
    Інтернаціоналізація університетської освіти : Одеському державному економічному університету 90 років / Георгій Шубартовський // Вища освіта. - 2011. - № 4. - С. 59-63
Рубрики: Вища освіта--Окремі університети--Міжнародні зв'язки
Кл.слова (ненормовані):
болонський процес -- іноземні студенти -- міжнародні зв'язки -- подвійні дипломи -- інтернаціоналізація
Анотація: Відображені погляди на сутність та основні складові сучасного процесу інтернаціоналізації університетської освіти. Висвітлюється досвід роботи ОДЕУ у галузі міжнародної співпраці, звертається увага на проблеми, труднощі і недоліки у цьому напрямку діяльності, шляхи їх подолання.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

11.


    Небельський, В. В.
    Інформаційно-комунікативні технології в самостійній роботі студента [Текст] / В. В. Небельський // Освіта Буковини. - 2015. - 9 квіт. (№ 13/14). - С. 4 . - Додаток
Рубрики: Вища освіта--Студенти--Самостійна робота
   Технології навчання--Інформаційні технології



Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)

Знайти схожі

12.


    Гончаров, Олександр.
    Історико-краєзнавча практика студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка - 2013 [Текст] / О. Гончаров // Краєзнавство. - 2013. - № 2. - С. 213-220. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Студенти --Університет ім. Тараса Шевченка--Історико-краєзнавча практика--Україна


Знайти схожі

13.


    Захарчук, Каріна.
    А як у Львівській політехніці? [Текст] / Каріна Захарчук // Охорона праці. - 2020. - № 1. - С. 30
Рубрики: Вища освіта--Вищі навчальні заклади--Львівська політехніка--Україна
Кл.слова (ненормовані):
студенти -- педагоги -- охорона праці
Анотація: В університеті обладнано кабінет ОП. Головне завдання кабінету – забезпечити належні умови студентам і працівникам у здобутті якісних знань з охорони праці та їх перевірки.


Знайти схожі

14.


    Колотило, І. Л.
    Активізація пізнавальної діяльності студентів під час екскурсій з природничих дисциплін [Текст] / І. Л. Колотило, Н. А. Сарапінова, Ю. Д. Морозевич // Науковий вісник [Буковинського державного фінансово-економічного університету]. - 2015. - Вип. 9: Гуманітарні науки. - С. 75-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Природничі науки--Пізнавальна діяльність--Студенти--Екскурсії
Анотація: У статті визначено та запропоновано використання потенціалу м. Чернівці для екскурсійної роботи на прикладі ботанічного саду, зоологічного та геолого-географічного музеїв Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.


Дод.точки доступу:
Сарапінова, Н. А.; Морозевич, Ю. Д.

Знайти схожі

15.


    Попелюшко, Р. П.
    Аналіз вивчення проблеми формування самооцінки у студентської молоді [Текст] / Р.П. Попелюшко // Практична психологія та соціальна робота. - 2006. - № 7. - С. 72-75 : табл. - Бібліогр. : 7 назв.
Рубрики: Студенти--Самооцінка
   Вищі навчальні заклади--Проблеми

Анотація: В статті наведено результати дослідження самооцінки в юнацькому віці та запровадження певної системи прав, спрямованих на корекцію негативних рис особистості.


Знайти схожі

16.


    Лимар, Л. В.
    Аналіз особливостей готовності студентів - медиків до безконфліктної взаємодії з пацієнтами [Текст] / Л. В. Лимар // Практична психологія та соціальна робота. - 2012. - № 1. - С. 5-9 : табл. - Бібліогр. : 8 назв.
Рубрики: Студенти - медики--Безконфліктна взаємодія
   Психологічна підготовка медпрацівників

Кл.слова (ненормовані):
Конфлікьогенність -- Компоненти
Анотація: Основне підгрунтя для безконфліктної взаємодії медиків з пацієнтами закладається протягом їх навчання у вищих навчальних медичних закладах. Авторами проведено анкетування студентів - медиків з метою виявлення рівня сформованості готовності студентів до безконфліктної взаємодії. Стаття містить теоретичну основу дослідження та отримані дані, а також їх аналіз.


Знайти схожі

17.


    Романів, Л. В.
    Аналіз стану здоров`я студенської молоді / Л.В. Романів // Безпека життєдіяльності. - 2013. - № 10. - С. 15-18
Рубрики: Безпека життєдіяльності--Охорона здоров`я населення
Кл.слова (ненормовані):
здоров`я, молодь, студенти
Анотація: Дана стаття про низький рівень здоровя української молоді, що потребує більш глибокого детального аналізу його стану, розробки нових підходів дослідження.


Знайти схожі

18.


    Вашкіте, І. Д.
    Аспекти психодіагностики та терапії депресивних розладів у студентів ВНЗів [Текст] / І. Д. Вашкіте // Психічне здоров'я. - 2012. - № 1-2. - С. 25-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Психіатрія--Депресивні розлади--Студенти


Знайти схожі

19.


    Добрянський, Ігор.
    Боротьба за іноземних студентів: чекати не можна [Текст] / І. Добрянський, О. Наумець // Освіта і управління : Науково-практичний журнал. - 2011. - № 1. - С. 65-72. - Библиогр.: с. 71 (12 назв.)
Рубрики: Ринок освітніх послуг
   Вища освіта України--Якість

   Менеджмент освіти

Кл.слова (ненормовані):
Кампус -- Іноземні студенти
Анотація: У статті висвітлено питання якості надання освітніх послуг іноземним студентам в Україні та в економічно розвинених країнах світу.


Дод.точки доступу:
Наумець, Ольга

Знайти схожі

20.


    Бабійчук, Т. В.
    Відеофрагменти як засіб патріотичного виховання [Текст] : позакласна робота з української літератури / Т. В. Бабійчук // Українська література в загальноосвітній школі. - 2013. - N 6(червень). - С. 16-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Патріотичне виховання--Студенти українські
   Клубна робота--Студенти українські

   Позанавчальна виховна робота--Студенти українські

Анотація: У статті осмислюється проблема патріотичного виховання студентів у світлі ідей Н. Й. Волошиної. Пропонуються різні форми позакласної роботи. Подається структура організації засідання відеоклубу «Ми – українці».


Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)