Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)Буковина (17)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=СКАРГИ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 44
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-44 
1.


    Асірян, Сюзанна.
    Роль Євроомбудсмана в контролі за дотриманням прав і свобод громадян ЄС: аналітичний огляд [Текст] / Сюзанна Асірян, Марина Кахнова // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 254-259. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Омбудсмени--Діяльність--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
захист прав громадян ЄС -- гарантії незалежності -- процедура подання скарги -- щорічний звіт
Анотація: Визначено елементи незалежності Омбудсмана. Підкреслено важливість існування ускладненої процедури усунення Уповноваженого з прав людини ЄС, самостійності у прийнятті рішень, існуванні вимог щодо несумісності та матеріальних гарантій, що дозволяють уникнути корупційних ризиків у його діяльності. Детально описана процедура звернення до Омбудсмана зі скаргою: визначено суб’єктний склад, проаналізовано змістові вимоги до скарги (предметом скарги може бути тільки наявність адміністративних порушень з боку інститутів, органів, агенцій Європейського Союзу).


Дод.точки доступу:
Кахнова, Марина

Знайти схожі

2.


    Полетило, Катерина.
    Інформаційні права та свободи людини й їх судовий захист у конституційних нормах Хорватії [Текст] / Катерина Полетило // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 8. - С. 3-7
Рубрики: Хорватія--Судочинство--Права--Свободи
Кл.слова (ненормовані):
норми -- суд -- скарги -- публічна інформація
Анотація: Аналізуються особливості судочинства в Конституції Хорватії.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Зарева, Іван.
    Відмінність скарги від інших форм зверенення в кримінальному процесі [] / І. Зарева // Підприємництво, господарство і право. - 2010. - № 12. - С. 172-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Оскарження--Україна
Анотація: У статті аналізується відмінність скарги від заяв і клопотань, формулюється поняття "скарга" в кримінальному процесі.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

4.


    Шевелюк, Людмила.
    Підготовка адвокатом скарги до Європейського суду з прав людини [Текст] / Людмила Шевелюк // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 6. - С. 205-208. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Суд з прав людини--Процесуальні документи--Підготовка
Кл.слова (ненормовані):
підготовка скарги -- критерії неприйнятності -- Конвенція про захист прав людини
Анотація: Статтю присвячено діяльності адвоката на стадії підготовки скарги до Європейського Суду з прав людини(ЄСПЛ), порядку звернення до ЄСПЛ за захистом від порушень з боку держави. Стаття містить інформацію про Європейську конвенцію із прав людини та гарантовані нею права, відомості про процедуру в ЄСПЛ. Роз’яснюється, які умови складання скарги та за яких умов можна звертатися до Європейського суду з прав людини, як правильно оформити заяву для звернення до суду, та які існують критерії неприйнятності скарги.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Чечерський, Віктор.
    Практика розгляду апеляційних скарг прокурора на постанови суддів у справах про адміністративні правопорушення [Текст] : проблемні питання / Віктор Чечерський // Вісник прокуратури. - 2015. - № 9. - С. 52-61
Рубрики: Адміністративне судочинство--Апеляційні скарги--Розгляд
Кл.слова (ненормовані):
прокуратура -- адміністративне законодавство -- судова практика
Анотація: Після внесення у жовтні 2014 р. змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення на практиці виникло неоднакове застосування його норм прокурорами та судами в частині оскарження рішень місцевих судів у справах цієї категорії. Стаття присвячена вдосконаленню законодавства про адміністративні правопорушення з метою усунення суперечностей та прогалин у нормативному регулюванні повноважень прокурора на апеляційне оскарження.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Валігура, Дмитро.
    Предмет оскарження під час досудового розслідування / Дмитро Валігура // Підприємництво, господарство і право. - 2013. - № 5. - С. 139-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Оскарження--Предмет скарги--Процесуальні рішення
Анотація: Досліджується зміст предмета оскарження під час досудового розслідування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Боде, Лукас.
    Європейські рекламні стандарти та зображення жінок і чоловіків в рекламі: правила, тренди, ініціативи [Текст] / Лукас Боде, Жустіна Райжите // Маркетинг в Українi. - 2018. - № 5. - С. 37-46 : табл.
Рубрики: Реклама--Європейські стандарти
   Маркетингові комунікації

Кл.слова (ненормовані):
ринок реклами -- соціальна відповідальність -- ґендерні ролі -- скарги споживачів
Анотація: Відповідальність та повага до гідності при зображенні людей в рамках маркетингових комунікацій завжди були в основі рекламних стандартів країн Європи. Саме про цей підхід , який протягом десятиліть підтримував та просував Європейський альянс зі стандартів в рекламі (ЄАСР) та його членські організації, розповідають автори статті.


Дод.точки доступу:
Райжите, Жустіна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)

Знайти схожі

8.


    Берестова, Ірина.
    Форми взаємозв'язку конституційного провадження і цивільного судочинства [Текст] / Ірина Берестова // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 160-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конституційне судочинство--Цивільне судочинство--Взаємозв'язки
Кл.слова (ненормовані):
конституційна скарга -- судовий захист -- прийнятність конституційної скарги -- оскарження судового рішення
Анотація: Стаття присвячена розкриттю переліку й ознак ключових форм взаємозв'язку між конституційним провадженням і цивільним судочинством. В аспекті взаємозв'язку між конституційною юрисдикцією і цивільним судочинством важливим є дотримання суб'єктом конституційної скарги, крім правового обґрунтування порушення конституційного права особи приписами конкретного закону, процедурних умов: 1) вичерпаність усіх національних засобів юридичного захисту; 2) темпорального складника – дотримання присічного строку звернення із конституційною скаргою – не більше трьох місяців з дня набрання законної сили остаточним судовим рішенням.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Середа, В.
    Історія розвитку публічної скарги [Текст] / В. Середа // Підприємництво, господарство і право. - 2010. - № 8. - С. 44-48. - Біблоігр.: 13 назв.
Рубрики: Скарги--Публічна скарга--Історичний досвід--Радянський період
Кл.слова (ненормовані):
адміністративне право
Анотація: У статті здійснено аналіз становлення публічної скарги.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

10.


    Короєд, Сергій.
    Рішення вищестоящого в порядку підлеглості органу, прийняте за результатами розгляду скарги на рішення нижчестоящого органу, як самостійний предмет оскарження в адміністративному судочинстві [Текст] / Сергій Короєд // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 169-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне судочинство--Оскарження рішень--Адміністративна юрисдикція
Анотація: Визначається правова природа рішення вищестоящого органу в порядку підлеглості, прийняте за результатами адміністративного оскарження рішення нижчестоящого органу, як самостійного предмета оскарження в адміністративному судочинстві. З’ясовано, що вищестоящий в порядку підлеглості орган не може погіршувати становище особи та за результатами розгляду скарги або залишає попереднє рішення нижчестоящого органу без змін, або змінює його. Аргументовано, що рішення нижчестоящого органу та прийняте за результатами його адміністративного оскарження рішення вищестоящого органу варто розглядати як єдине рішення державного органу, який діє від імені держави.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-44 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)