Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (11)Буковина (13)Нотна бібліотека Й.М.Ельгісера (1)Бібліотека Я.Д.Кіршенблата (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Ритм<.>
Загальна кількість знайдених документів : 53
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-53 
1.


    Літвіненко, С. Г. (Викладач ЧНУ).
    Підсумки інтродукції представників родини Vitaceae Lindl. у Чернівецькій області [Текст] / С. Г. Літвіненко // Біологічні системи. - 2015. - Т. 7, вип. 2. - С. 229-235 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Систематика рослин--Виноградні
   Флора--Чернівецька область

Кл.слова (ненормовані):
ритм розвитку -- плодоношення -- успішність інтродукції -- декоративність


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, про Чернівці (Чернівецьку область)

Знайти схожі

2.


    Брайко, Олександр.
    Візуальна образність прози Григора Тютюнника в аспекті синтезу мистецтв [Текст] / Олександр Брайко // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2016. - № 11. - С. 35-40. - Бібліогр. 12 назв
Рубрики: Українська проза--Образотворчі засоби
Кл.слова (ненормовані):
візуалізація -- глибина кадру -- індивідуальний стиль -- інтермедіальність -- колорит -- ритм -- темп
Анотація: Розглянуто образотворчі засоби прози Гр. Тютюнника з погляду теорії малярства й кіномистецтва та їхніх специфічних ресурсів. Віднайдено і проаналізовано словесні аналоги таких засобів, як колорит, просторові плани, глибина кадру, ритм.


Дод.точки доступу:
Тютюнник, Григір Михайлович (український письменник-прозаїк ; 1931-1980) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Брайко, Олександр.
    Кінематографічна візуалізація простору в малій прозі Євгена Гуцала [Текст] / Олександр Брайко // Слово і час. - 2017. - № 1. - С. 36-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Письменники українські--Персоналії--Україна, 20 ст.
   Кіномистецтво--Екранізація художніх творів

Кл.слова (ненормовані):
глибинна побудова кадру -- кіномистецтво -- крупний план -- монтаж -- ритм -- шістдесятництво
Анотація: У статті розглянуто можливості кінематографічної візуалізації художнього простору в доробку Є. Гуцала й пов’язані з ними літературні словесні аналоги монтажних, композиційних і ритмічних ресурсів кіно. Указано на перегуки художніх засобів прозаїка з класичними малярськими творами й фільмами, теорією кіно С. Ейзенштейна.


Дод.точки доступу:
Гуцало, Євген Пилипович (укр. письм., журналіст, поет і кіносценарист ; 1937-1995) \про нього\

Знайти схожі

4.


    Кураксіна, О. І. (учитель муз. мист., учитель вищ. категорії, учитель-методист, КЗ НВО "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 20 - дитяч. юнац. центр "Сузір'я", м. Кропивницький).
    У гості до музичних інструментів [Текст] : муз. мист. 5-й клас / О. І. Кураксіна // Мистецтво в школі. Музика. Образотворче мистецтво. Художня культура. - 2017. - № 9. - С. 8-11
Рубрики: Редакційні матеріали
Кл.слова (ненормовані):
Презентацію до статті розміщенно на сайт http:// jornal.osnova.com.ua -- ударні -- струнні -- ритм -- клавішні -- діапазон -- регістр -- вокаліз
Анотація: Презентацію до статті розміщенно на сайт http:// jornal.osnova.com.ua в архіві журналу "Мистецтво в школі. Музика. Образотворче мистецтво. Художня культура" № 9 (105) 2017 рік під назвою: "Презентація. У гості до музичних інструментів".

Утримувачі документа:
Хмельницька ОУНБ : 29000, вул. Героїв Майдану 28
Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільних прим. немає
Видання є лише у відділах/філіалах

Знайти схожі

5.


    Стецько, Ярина.
    Музикальність української та французької прози другої половини ХХ століття [Текст] : (на матеріалі творів О. Довженка, М. Вінграновського та А. Боско) / Ярина Стецько // Слово і час. - 2017. - № 2. - С. 20-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Українська література--Проза, 20 ст.
   Французька література--Проза, 20 ст.

Кл.слова (ненормовані):
ритм -- темп -- тональність -- мала форма -- асоціативність
Анотація: Авторка розглядає питання музикальної наповненості української та французької поетичної прози другої половини ХХ століття. Досліджує типологічні паралелі засобів екстраполяції в словесний текст елементів музичної мистецтва. Обґрунтовує низку асоціативних поєднань між літературними та музичними творами. Розглядає проблему словесної передачі ритму і темпу, а також їх ролі в загальному сприйнятті твору.


Дод.точки доступу:
Довженко, Олександр Петрович (укр. кінорежисер, письменник ; 1894-1956) \про твір\; Вінграновський, Микола Степанович (укр. письменник-шістдесятник, режисер, актор, сценарист і поет ; 1936-2004) \про твір\; Боско, А. \про твір\

Знайти схожі

6.


    Брайко, Олександр.
    Кінематографічний темпоритм образів у прозі Володимира Дрозда [Текст] / Олександр Брайко // Слово і час. - 2016. - № 2. - С. 54-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Письменники України, 20 ст.
   Українська література--Проза, 20 ст.

Кл.слова (ненормовані):
ритм -- темп -- розчленування -- рух камери -- пластична мелодія -- ритмічний монтаж
Анотація: У статті наративну репрезентацію орієнтованих на візуальну пластичність образів і сцен проаналізовано з погляду теорії кіномистецтва і його специфічних ресурсів, пов'язаних із загальномистецькою категорією ритму. Вичленовано різні за розповідною тривалістю й деталізацією, взаємодією динамічних складників уривки, які витворюють пластичну мелодію дії, надаючи її етапам ліричного, епічного, драматичного звучання. На "кінематографічність" художнього мислення вказує чергування фрагментів із різним ритмічним малюнком.


Дод.точки доступу:
Дрозд, Володимир Григорович (український письменник ; 1939-2003) \про нього\

Знайти схожі

7.


    Шуляр, В. І.
    Особливості вивчення теоретико-літературних понять у 5–7 класах : за творчістю Тараса Шевченка, 5 клас; Миколи Вороного, 6 клас / В. І. Шуляр // Українська література в загальноосвітній школі. - 2014. - № 7/8(липень-серпень). - С. 21-25 : іл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Українська література--Методика викладання
   Поезія українська--Методика викладання

   Письменники українські--Персоналії, 19-20 ст.

   Письменники українські--Персоналії, 19 ст.

Кл.слова (ненормовані):
настрій ліричного героя -- аналіз ліричного (поетичного) твору -- автор і ліричний твір -- прозові та віршовані художні твори -- емпоритм художнього твору -- рима -- строфа -- ритм -- види рим -- способи римування -- ритмотворчі функції рими
Анотація: Автор статті запропонував перелік понять з теорії літератури до розділу «Лірика» для учнів 5–7 класів; розробив технологічні моделі з теорії літератури тих понять, які вивчаються за творчістю Тараса Шевченка (5 кл.) і Миколи Вороного (6 кл.); подав варіанти методичних моделей для вивчення літературознавчих понять з учнями 5–7 класів.


Дод.точки доступу:
Вороний, Микола Кіндратович (1871-1938) \про твір\; Шевченко, Тарас Григорович (1814-1861) \про твір\

Знайти схожі

8.


    Чистяк, Дмитро.
    Надсадний сад [Текст] : [поезії] / Дмитро Чистяк // Дзвін. - 2014. - № 2. - С. 15-19. - Зміст: Трансценденція (І) ; Ритм (ІІ)
Рубрики: Художня література--Поезія--Україна, 20-21 ст.


Знайти схожі

9.


    Дьомова, Наталія.
    Блазенські пісні Меркуціо у драмі "Ромео і Джульєтта" В. Шекспіра: функції просодичних елементів та їх відтворення в українських перекладах [Текст] / Наталія Дьомова // Слово і час. - 2015. - № 5. - С. 86-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Письменники Англії, 16-17 ст.
   Англійська література--Драматургія

Кл.слова (ненормовані):
алітерація -- консонанс -- рима -- ритм
Анотація: Театральна традиція часів Шекспіра передбачила наявність у виставах пісень та численних комічних елементів. Оскільки більшість пісенних вставок Шекспір віддає персонажам, на яких покладено символічну роль блазня-правдоруба, не випадково що Меркуціо також дістається пісенна партія. У статті розглянуто функціонування пісенних кпинів Меркуціо у драмі "Ромео і Джульєтта" В. Шекспіра, досліджено роль просодії для створення імпліцитного значення пісенних уривків, а також вивчено особливості відтворення алітерації як головного просодичного елементу для створення двозначності в першому баладному фрагменті Меркуціо в українських перекладах Пантелеймона Куліша, Абрама Гозенпуда, Василя Мисика та Ірини Стешенко (переклади 1952-1985 рр.).


Дод.точки доступу:
Шекспір, Вільям (англійський драматург ; 1564-1616) \про твір\

Знайти схожі

10.


    Семашкіна, В. М.
    Рух і ритм душі та тіла [Текст] / В. М. Семашкіна // Фізичне виховання в школах України. - 2016. - № 2. - С. 25-27.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Спорт--Гімнастика
Кл.слова (ненормовані):
ритмічна гімнастика -- орієнтовний комплекс
Анотація: У рубриці "Методичні перлинки" представлено ритмічну гімнастику та її вправи в навчальному процесі які можливо застосовувати в підготовчій, основній і заключній частинах уроку фізичної культури.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД
Видання є лише у відділах/філіалах

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-53 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)