Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (7)Буковина (451)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Ринки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 405
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Власова К. М.
Назва : Концептуальні засади формування стратегії подолання бар'єрів входу підприємств на нові зовнішні ринки
Місце публікування : Економіка АПК. - 2019. - № 7. - С. 83-91: табл.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: М'ясна промисловість-- Зовнішній ринок
Анотація: Мета статті - систематизувати етапи реалізації стратегії подолання бар'єрів входу підприємства м’ясної промисловості на нові зовнішні ринки, їх теоретичного та методичного обгрунтування. Узагальнення й систематизація етапів формування стратегії подолання бар’єрів входу підприємства на зовнішній ринок підвищують обгрунтованість та ефективність реалізації експортної діяльності підприємства.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Mentel G., Radwanski R.
Назва : (In)effectiveness of capital market and anomalies in value at risk distribution in time
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 10. - С. 390-403: табл. (Шифр А669736/2015/10)
Примітки : Бібліогр.: 28 назв
Предметні рубрики: Світова економіка-- Фондові ринки -- Фондові біржі-- Варшавська фондова біржа-- Ефективність ринку капіталу
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): часові аномалії, вартість під ризиком
Анотація: У статті зроблено спробу описати потенційні аномалії у рівні прибутків в умовах схильності фондової біржі до ризику. Схильність до ризику змодельовано за даними Варшавської фондової біржі, 2010–2014 рр., зокрема, за індексом WIG30. Негативний ефект місяця року відчутно спостерігається для вересня. Щодо ефекту тижня, найбільші потенційні втрати спостерігаються для п’ятої групи, тобто для стику місяців. Ефект дня тижня для даної вибірки однозначно визначити не вдалось.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dajcman S.
Назва : A Geweke-Portman-Hudak test of long-range dependence: a case of individual stocks at the stock markets of Slovenia, Hungary and the Czech Republic
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 8. - С. 394-402: форм., табл. (Шифр А669736/2012/8)
Примітки : Бібліогр.: 16 назв
Предметні рубрики: Фінансова система країн Європи-- Фондові ринки --Словенія --Угорщина --Чехія
Математичні методи і моделі в економіці-- Тест довгострокової залежності Гевеке-Портмана-Гудака
Анотація: У статті перевірено довгострокову залежність часових рядів прибутковості акцій на фондових ринках Словенії, Угорщини і Чеської Республіки за допомогою тесту Гевеке і Портмана-Гудака (1983 рік). Результати показують, що довгострокова залежність – цілком звичайне явище на словенському фондовому ринку. Довгострокова залежність на чеському фондовому ринку слабка, тоді як немає жодних доказів довгострокової залежності прибутковості акцій на угорському фондовому ринку.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dajcman S.
Назва : Are interdependencies between central and eastern European and developed European stock markets returns multiscale? A wavelet lead/lag analysis
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 9. - С. 270-283: табл., форм., рис. (Шифр А669736/2012/9)
Примітки : Бібліогр.
Предметні рубрики: Фондові ринки країн Європи
Анотація: У статті досліджено взаємозалежності між фондовими ринками ЦСЄ (Словенія, Чехія, Угорщина) і ЄС (Німеччина, Австрія, Франція і Велика Британія). До серії щоденних прибутків застосовано крос-кореляційний вейвлет-аналіз для вивчення залежності випередження/відставання між прибутками фондових ринків у вказаних країнах у частотній і часовій областях. Основні висновки: 1) кореляції між зростанням прибутків на ринках ЦСЄ і ЄС збільшуються з часом; 2) словенський ринок менш залежний від ринків ЄС, ніж угорський і чеський; 3) волатильність угорського і чеського ринків також більш синхронізована у часі з ринками ЄС, на відміну від словенського.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Lin, He
Назва : Are social endowment and commercial endowment insurance — substitutes or complements? (empirical evidences from china's regional insurance markets)
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 9. - Р.378-387: рис., табл. (Шифр А669736/2013/9)
Примітки : Бібліогр.: 12 назв
Предметні рубрики: Страхування-- Державне та комерційне соціальне страхування-- Регіональні ринки страхування --Китай
Анотація: У статті проаналізовано державне та комерційне соціальне страхування у Китаї як основа системи соціального захисту і взаємовідношення між цими формами страхування. Головна гіпотеза дослідження – розвиток комерційного страхування залежить від рівня економічного розвитку. За низького рівня економічного розвитку державне та комерційне страхування взаємодоповнюють один одного і розвиток державного страхування сприяє підвищенню попиту на комерційне страхування. За високого рівня економічного розвитку форми страхування замінюють одна одну і розвиток державного страхування вкладів знижує попит на комерційне страхування. Графік ринку комерційного страхування вкладів йде вгору, а потім спадає по відношенню до рівня економічного розвитку згідно з "ефектом Кузнеця".
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Strasek, Sebastjan, Munda, Gal
Назва : Beating the market in less developed financial exchange
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 1. - С. 425-433: форм., рис., табл. (Шифр А669736/2012/1)
Примітки : Бібліогр.: 14 назв
Предметні рубрики: Фінансова система країн, що розвиваються-- Фондові ринки-- Ціни на цінні папери
Анотація: У статті представлено основи для гіпотези ефективного ринку, запропоновано використовувати публічну інформацію (узгоджена цільова ціна) для розробки стратегії задля перевищення показників еталону. Для розрахунку співвідношення цільових і реальних цін середні цільові ціни порівняно з чинними цінами на цінні папери. Оскільки дане співвідношення виявилося постійним, запропоновано враховувати його при розробці трейдингової стратегії. Розроблено чіткі та прості правила, за якими можна визначити, переоцінені акції чи недооцінені. На основі сигналів про купівлю-продаж змодельовано портфель акцій, його результати порівняно з еталонами на ринку. Результати розробки трейдингової стратегії можна вважати позитивними, оскільки змодельований портфель на 50% ефективніший за еталон на ринку. Дана стратегія може бути використана не тільки на ринках, що розвиваються, а й на розвинених.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цибульська С.
Назва : Black Sea Grain & Oil Trade-2020 - аграрні ринки в новому світлі
Місце публікування : Пропозиція: Головний журнал з питань агробізнесу. - 2020. - N 10. - С. 122-125 (Шифр П291505773/2020/10)
Предметні рубрики: Аграрний бізнес-- Міжнародні конференції-- Продовольча безпека
Анотація: Комплексна стратегія розвитку аграрного ринку.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dobardzic, Eldin, Dobardzic, Alma, Brnicanin, Edisa
Назва : Co-movement of financial markets in emerging and developed economies
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 3. - С. 385-397: форм., рис., табл. (Шифр А669736/2012/3)
Примітки : Бібліогр.: 20 назв
Предметні рубрики: Фінанси країн Європи-- Фондові ринки
Анотація: У статті досліджено природу взаємодії фондового ринку Сербії з фондовими ринками інших країн регіону та розвинених країн. Використано дані щодо біржевих індексів за 2005-2009 роки. Взаємозалежність між ринками розраховано шляхом перехресної кореляції та тесту Грейнджера на причинність. За результатами виявлено статистично значущі кореляції між сербським та німецьким фондовими ринками, а також між ринками Словенії та Хорватії. Найбільша кореляція спостерігається між прибутками від акцій на сербському та німецькому ринках. Крім того, доведено існування двостороннього причинного зв'язку між ринками Сербії, Хорватії та Словенії. Одностороння причинність спостерігається в напрямку від ринків Угорщини та Німеччини до фондового ринку Сербії.
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dajcman, Silvo, Festic, Mejra, Kavkler, Alenka
Назва : Comovement between central and eastern european and developed european stok markets: scale based wavelet analysis
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 3. - С. 375-384: форм., табл. (Шифр А669736/2012/3)
Примітки : Бібліогр.: 32 назви
Предметні рубрики: Фінанси країн Європи-- Фондові ринки
Анотація: У статті досліджується взаємозалежний рух на фондових ринках, який є надзвичайно важливим для міжнародних інвесторів при прийнятті ними фінансових рішень. Із застосуванням дискретного вейвлет-перетворення з максимальним перекриттям досліджено рівень та динаміку взаємних змін прибутків на фондових ринках 3 країн ЦСЄ (Словенія, Угорщина та Чехія) та 4 розвинених країн Європи (Австрія, Франція, Німеччина та Велика Британія). Продемонстровано, що взаємозалежні рухи між ринками ЦСЄ та розвинених країн Європи змінюються у часі. Найбільша залежність у пересуваннях прибутку на фондових ринках спостерігається у довготерміновій перспективі. Для всієї часової шкали дослідження ринки Угорщини та Чехії мають більш тісний зв'язок із фондовими ринками розвинених країн Європи, ніж ринок Словенії.
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 339.137.2:339.5
Автор(и) : Duginets, Ganna, Kolesnykova, Olena
Назва : Competitive strategies of companies in the foreign market
Паралельн. назви :Конкурентні стратегії компаній на зовнішньому ринку/ Дугінець Г., Колесникова О.
Місце публікування : Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 3. - С. 12-22: рис., табл. (Шифр З863299/2021/3)
Примітки : Бібліогр.: с. 21. - Англ. мовою
УДК : 339.137.2:339.5
Предметні рубрики: Конкуренція (екон.)-- Підприємства-- Зовнішньоекономічна діяльність --Україна
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): конкурентоспроможність--конкурентна перевага--підприємство--міжнародні ринки--економічне середовище
Анотація: Проаналізовано теоретичні аспекти конкурентоспроможності, етапи розробки ефективної стратегії. Досліджено економічне середовище всередині країни, його переваги та недоліки для ведення бізнесу. Надано шляхи покращання економічного середовища України для успішного функціонування вітчизняних компаній, втілення їх конкурентних стратегій у життя та виходу на міжнародні ринки.
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)