Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (7)Буковина (451)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Ринки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 405
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dajcman S.
Назва : A Geweke-Portman-Hudak test of long-range dependence: a case of individual stocks at the stock markets of Slovenia, Hungary and the Czech Republic
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 8. - С. 394-402: форм., табл. (Шифр А669736/2012/8)
Примітки : Бібліогр.: 16 назв
Предметні рубрики: Фінансова система країн Європи-- Фондові ринки --Словенія --Угорщина --Чехія
Математичні методи і моделі в економіці-- Тест довгострокової залежності Гевеке-Портмана-Гудака
Анотація: У статті перевірено довгострокову залежність часових рядів прибутковості акцій на фондових ринках Словенії, Угорщини і Чеської Республіки за допомогою тесту Гевеке і Портмана-Гудака (1983 рік). Результати показують, що довгострокова залежність – цілком звичайне явище на словенському фондовому ринку. Довгострокова залежність на чеському фондовому ринку слабка, тоді як немає жодних доказів довгострокової залежності прибутковості акцій на угорському фондовому ринку.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dajcman S.
Назва : Are interdependencies between central and eastern European and developed European stock markets returns multiscale? A wavelet lead/lag analysis
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 9. - С. 270-283: табл., форм., рис. (Шифр А669736/2012/9)
Примітки : Бібліогр.
Предметні рубрики: Фондові ринки країн Європи
Анотація: У статті досліджено взаємозалежності між фондовими ринками ЦСЄ (Словенія, Чехія, Угорщина) і ЄС (Німеччина, Австрія, Франція і Велика Британія). До серії щоденних прибутків застосовано крос-кореляційний вейвлет-аналіз для вивчення залежності випередження/відставання між прибутками фондових ринків у вказаних країнах у частотній і часовій областях. Основні висновки: 1) кореляції між зростанням прибутків на ринках ЦСЄ і ЄС збільшуються з часом; 2) словенський ринок менш залежний від ринків ЄС, ніж угорський і чеський; 3) волатильність угорського і чеського ринків також більш синхронізована у часі з ринками ЄС, на відміну від словенського.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dajcman, Silvo, Festic, Mejra, Kavkler, Alenka
Назва : Comovement between central and eastern european and developed european stok markets: scale based wavelet analysis
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 3. - С. 375-384: форм., табл. (Шифр А669736/2012/3)
Примітки : Бібліогр.: 32 назви
Предметні рубрики: Фінанси країн Європи-- Фондові ринки
Анотація: У статті досліджується взаємозалежний рух на фондових ринках, який є надзвичайно важливим для міжнародних інвесторів при прийнятті ними фінансових рішень. Із застосуванням дискретного вейвлет-перетворення з максимальним перекриттям досліджено рівень та динаміку взаємних змін прибутків на фондових ринках 3 країн ЦСЄ (Словенія, Угорщина та Чехія) та 4 розвинених країн Європи (Австрія, Франція, Німеччина та Велика Британія). Продемонстровано, що взаємозалежні рухи між ринками ЦСЄ та розвинених країн Європи змінюються у часі. Найбільша залежність у пересуваннях прибутку на фондових ринках спостерігається у довготерміновій перспективі. Для всієї часової шкали дослідження ринки Угорщини та Чехії мають більш тісний зв'язок із фондовими ринками розвинених країн Європи, ніж ринок Словенії.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dajcman, Silvo
Назва : Contagion between national stock and bond markets during financial market turmoil - a case of eurozone countries
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 3. - P.243-254: форм., табл., рис. (Шифр А669736/2013/3)
Примітки : Бібліогр.
Предметні рубрики: Економіка країн Європи-- Національні фондові ринки
Анотація: У статті показано, що криза державного боргу в Єврозоні стала міжнародною проблемою, в основному через проблеми передачі шоку від одного сегменту національного фінансового ринку на інші. Вивчено структурне зрушення на спільному фондовому ринку в періоди кризи відносно періодів стабільності в країнах Єврозони (Австрія, Німеччина, Франція, Ірландія, Італія, Португалія, Іспанія) за період із січня 2000 до серпня 2011 року. Запропоновано і розраховано простий індикатор ланцюгової реакції на основі динамічної умовної кореляції для кожної з країн. Виявлено, що до квітня 2010 р. збурення на фінансовому ринку не збігалися з реакцією між фондовим і внутрішньодержавним ринками в досліджуваних країнах. У період з квітня 2010 р. до кінця серпня 2011 р., що характеризується кризою державного боргу в Єврозоні, ланцюгова реакція між ринками була простежена для Ірландії, Італії, Португалії і Іспанії, але в Австрії, Німеччині і Франції вона була відсутня.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dajcman, Silvo
Назва : Dynamics of Hungarian stock market linkages with European stock market in the period 1997-2010 : DCC-GARCH ayalisis
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 4. - С. 354-365: табл.; граф. (Шифр А669736/2012/4)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Економіка Угорщини-- Фондовий ринок-- Порівняльна характеристика, 1997-2010 рр.
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): фондові ринки; взаємодія; dcc-garch; угорщина; європа.
Анотація: У статті досліджено взаємозв'язок динаміки прибутків фондового ринку Угорщини та 6 інших європейських країн - Австрії, Франції, Німеччини, Великої Британії, Чехії та Словенії. За результатами аналізу даних за 1997-2010 рр. методом DCC-GARCH зроблено висновки, що: 1) взаємозміни на угорському та інших європейських ринках залежать від фактору часу; 2) для усіх розглянутих ринків характерним є ефект пересування прибутків з ринку на ринок.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Djordjevic M., Sapic S., Marinkovic V.
Назва : How companies enter international markets: presentation and analysis of the empirical research
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 7. - С. 331-342: табл. (Шифр А669736/2012/7)
Примітки : Бібліогр.: 25 назв
Предметні рубрики: Економіка Сербії-- Економіка підприємства-- Зовнішньоекономічна діяльність підприємств-- Стратегії виходу компаній на міжнародні ринки
Анотація: У статті наведено стратегії інтернаціоналізації компаній, а також представлення та аналіз емпіричного дослідження 70 сербських компаній. Показано характеристики процесу прийняття рішень стосовно різних аспектів інтернаціоналізації сербських компаній. Також виділено найбільш значущі мотиви та причини виходу компаній на міжнародні ринки, проблеми, які виникають під час цього процесу, узагальнено основні очікування від результатів інтернаціоналізації та ключові фактори ринкового успіху.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Dobardzic, Eldin, Dobardzic, Alma, Brnicanin, Edisa
Назва : Co-movement of financial markets in emerging and developed economies
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 3. - С. 385-397: форм., рис., табл. (Шифр А669736/2012/3)
Примітки : Бібліогр.: 20 назв
Предметні рубрики: Фінанси країн Європи-- Фондові ринки
Анотація: У статті досліджено природу взаємодії фондового ринку Сербії з фондовими ринками інших країн регіону та розвинених країн. Використано дані щодо біржевих індексів за 2005-2009 роки. Взаємозалежність між ринками розраховано шляхом перехресної кореляції та тесту Грейнджера на причинність. За результатами виявлено статистично значущі кореляції між сербським та німецьким фондовими ринками, а також між ринками Словенії та Хорватії. Найбільша кореляція спостерігається між прибутками від акцій на сербському та німецькому ринках. Крім того, доведено існування двостороннього причинного зв'язку між ринками Сербії, Хорватії та Словенії. Одностороння причинність спостерігається в напрямку від ринків Угорщини та Німеччини до фондового ринку Сербії.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 339.137.2:339.5
Автор(и) : Duginets, Ganna, Kolesnykova, Olena
Назва : Competitive strategies of companies in the foreign market
Паралельн. назви :Конкурентні стратегії компаній на зовнішньому ринку/ Дугінець Г., Колесникова О.
Місце публікування : Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 3. - С. 12-22: рис., табл. (Шифр З863299/2021/3)
Примітки : Бібліогр.: с. 21. - Англ. мовою
УДК : 339.137.2:339.5
Предметні рубрики: Конкуренція (екон.)-- Підприємства-- Зовнішньоекономічна діяльність --Україна
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): конкурентоспроможність--конкурентна перевага--підприємство--міжнародні ринки--економічне середовище
Анотація: Проаналізовано теоретичні аспекти конкурентоспроможності, етапи розробки ефективної стратегії. Досліджено економічне середовище всередині країни, його переваги та недоліки для ведення бізнесу. Надано шляхи покращання економічного середовища України для успішного функціонування вітчизняних компаній, втілення їх конкурентних стратегій у життя та виходу на міжнародні ринки.
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Gangur M.
Назва : The selected problems of prediction market management
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 8. - Р.418-427: форм., рис., табл. (Шифр А669736/2014/8)
Примітки : Бібліогр.: 12 назв
Предметні рубрики: Економіка торгівлі -- Електронна комерція -- Електронний бізнес-- Віртуальні ринки -- Управління віртуальними ринками
Анотація: У статті продемонстровано, як електронні віртуальні ринки можуть стати альтернативним інструментом збирання інформації від множини експертів. Функціонування віртуального ринку знаходиться під впливом низки чинників, у першу чергу, активності учасників даного ринку. Представлено два методи мотивації учасників ринку, які сприяють збільшенню обсягів торгів та кількості транзакцій. Дані інструменти підвищують активність учасників віртуального ринку і таким чином сприяють розвитку його динаміки.
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Gerasimov A. N., Gromov Y. I., Shatalova O. I.
Назва : Implementation of econometric approach to determination of prospective directions in the development of local markets of crop products
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 10. - Р.456-465: форм., рис. (Шифр А669736/2014/10)
Примітки : Бібліогр.: 20 назв
Предметні рубрики: Економітрія-- Економетричний підхід-- Прогнозування
Економіка торгівлі-- Локальні ринки рослинницької продукції
Анотація: У статті розглянуто основні тенденції розвитку локальних ринків рослинницької продукції. Наведено методичні підходи до застосування економетричних методів визначення перспективних напрямків розвитку цих ринків. На основі аналізу взаємозв'язків показників стану і розвитку локальних продуктових ринків проведено систематизацію факторних показників. Формалізовано багатофакторні рівняння комплексних економетричних моделей для основних стратегічних локальних ринків рослинницької продукції.
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)