Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (7)Буковина (451)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Ринки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 405
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Ільчук, П. Г.
    Вплив часу входу на закордонні ринки на фінансові результати діяльності і рівень інтернаціоналізації українських підприємств [] / П. Г. Ільчук // Економіка та держава. - 2015. - № 3. - С. 68-73. - Бібліогр. с.73 (15 назв)
Рубрики: Підприємства--Інтернаціоналізація--Маркетингова стратегія
Анотація: У статті розглянуто теоретичні особливості формування заходів з визначення часу входу підприємства на закордонний ринок у межах маркетингової стратегії інтернаціоналізації. Проаналізовано сильні і слабкі сторони застосування заходів раннього і пізнього входу на закордонні ринки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Клименко, О. В.
    Ринки небанківських фінансових послуг: питання стійкості в умовах економічної кризи [] / О. В. Клименко // Економіка та держава. - 2016. - № 4. - С. 96-101. - Бібліогр. с.101 (9 назв)
Рубрики: Фінансово-кредитні установи--Послуги--Антикризове управління
Анотація: У статті проаналізовано показники діяльності ринків небанківських фінансових послуг в умовах кризового стану економіки України. Виявлено основні закономірності їх розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Сирота, А.
    До питання створення єдиного наглядового органу за діяльністю фінансових установ [] / А. Сирота // Підприємництво, господарство і право. - 2010. - № 9. - С. 124-127. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Фінансові ринки--Нагляд за діяльностю--Державні органи, що здійснюють нагляд
Кл.слова (ненормовані):
фінансове право
Анотація: У статті аналізуються напрями реформування системи нагляду на фінансових ринках в розвинутих крахїнах з метою вдосконалення і оптимізації державного регулювання діяльності фінансових установ, запобігання загрозам їх стабільного функціонування.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

4.


   
    Матеріали Національного Банку України. Звіт. Січень 2020 [Текст] // Економіст. - 2020. - № 2. - С. 1-21 : граф. - (Закінчення. Початок у № 1 за 2020 р.)
Рубрики: Національна економіка--Стан і проблеми--Україна, 2019 р.
Кл.слова (ненормовані):
зростання економіки -- ринок праці -- доходи домогосподарств -- фіскальний сектор -- платіжний баланс -- монетарні умови -- фінансові ринки -- інфляційний розвиток -- попит і випуск
Анотація: Розглянуто стан національної економіки та результати діяльності НБУ за 2019 р.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Стешенко, Леся.
    Формування стратегічних альянсів на базі цукрових заводів: інституціональні засади та методологічне забезпечення [Текст] / Леся Стешенко // Економіст. - 2013. - № 12. - С. 43-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цукрова промисловість--Інтеграційні об'єднання--Стратегічні альянси--Волинська область (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
інтегроване виробництво -- економічний ефект -- технологія виробництва
Анотація: Стратегічні альянси є ефективною формою інтеграції суб'єктів господарювання, оскільки забезпечують централізацію лише окремих сторін <виробничо-господарської діяльності> і залишають за підприємствами автономність щодо <вибору постачальників сировини> та <споживачів готової продукції>. Найбільш прийнятні умови для поширення стратегічних альянсів склалися в бирякоцукровому підкомплексі Волинської області, адже в цьому регіоні, на відміну від інших областей, у кризові роки збереглися всі підприємства, що здійснювали переробку бурякосировини. Стратегічний альянс дозволить цукровим заводам об'єднати зусилля щодо виходу на <ринки> інших країн (Польща, Білорусь, країни Прибалтики), розподілити ризик понесення збитків унаслідок незнання специфіки нового ринку, надмірного тиску місцевих компаній і наявності перешкод у формі протекціоністських заходів з боку регіональних економічних об'єднань та окремих країн. Об'єднання цукрових підприємств у стратегічний альянс створить <додаткові бар'єри> для їх <поглинання корпоративними структурами> з диверсифікованим бізнесом і зробить їх інноваційним ядром даного об'єднання, яке виступатиме відправним пунктом розвитку суміжних галузей.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Андрійчук, Олесь Михайлович.
    Акт про цифрові ринки: нова філософія регулювання конкуренції в ЄС [Текст] / Олесь Михайлович Андрійчук // Економіка України. - 2021. - № 8. - С. 26-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрова економіка--Нормативно-правове регулювання--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
конкурентна політика -- право ЄС
Анотація: Конкурентна політика ЄС стоїть на порозі істотного реформування. Основні положення реформи викладено в проєкті законодавчого документа – Акта про цифрові ринки, ініційованого Європейською комісією. Проте його суть виходить за межі даного Акта. Проєкт підлягає детальному і багатосторонньому обговоренню в ЄС. З огляду на безпосередній зв’язок між економіками ЄС та України і перспектив членства України в ЄС, відбувається загальна адаптація українського законодавства і технічних положень до вимог і стандартів ЄС.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Степаненко, А.
    Вплив іноземних фінансово-кредитних установ на національну банківську систему [Текст] / А. Степаненко, І. Чамара // Економіка України. - 2011. - № 2. - С. 60-67. - Бібліогр. в підрядкових примітках
Рубрики: Банківська система--Іноземні інвестиції--Вплив
Кл.слова (ненормовані):
системні кризи -- державне регулювання -- іноземні ринки
Анотація: На основі аналізу розвитку національної банківської системи показано, що стратегія свідомого стримування різкого проникнення іноземних банків на внутрішній банківський ринок виконується не завжди.


Дод.точки доступу:
Чамара, І.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

8.


   
    Новостворені ринки і країни, що розвиваються: ціни на споживчі товари [Текст] // Журнал європейської економіки. - 2008. - Т. 7 ( № 1 ). - С. 138 - 141.
Рубрики: Світова економіка--Товари--Ціни--Статистика


Знайти схожі

9.


    Рябченко, О. О.
    Розвиток біржової діяльності в аграрному секторі економіки [Текст] / О. О. Рябченко // Економіка АПК. - 2009. - № 1. - С. 118-123. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Товарні ринки--Біржова діяльність--Періоди розвитку--Україна
   Агропромислове виробництво--Збут продукції
Кл.слова (ненормовані):
Ціноутворення -- Угоди -- Прирост
Анотація: Метою дослідження є оцінка етапів формування біржової діяльності в аграрному секторі економіки України та встановлення причинно-наслідкового зв'язку основних чинників, що стримують її розвиток у нинішніх умовах.


Знайти схожі

10.


    Матвєєв, П.
    Елементи договорів валютного дилінгу на ринку ФОРЕКС: місце вчинення, об'єкт та учасники [Текст] / П. Матвєєв // Юридична Україна. - 2008. - № 10 . - С. 53-57
Рубрики: Валютні ринки--ФОРЕКС
   Валютний дилінг--Договори

Анотація: Про роль договорів валютного дилінгу на ринку ФОРЕКС.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)