Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (7)Буковина (1)Бібліотека М.М.Фатова (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Пунктуація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 86
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.
74.268.1Укр
Z99


    Єрмоленко, С. Я.
    Українська мова. 8 клас: Навчально-дидактичний матеріал [Текст] / С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2008. - №26. - С. 32-39
ББК 74.268.1Укр
Рубрики: Українська мова--Методика викладання--8 клас
   Українська мова--Правопис

   Українська мова--Пунктуація

   Українська мова--Синтаксис

   Розвиток--Здібності--Творчі

Анотація: Мова як засіб пізнання, спілкування. Повторення тем з орфографії, пунктуації, синтаксису. Приклади творчих завдань.


Дод.точки доступу:
Сичова, В.Т.

Знайти схожі

2.


    Івахно, Г. Д.
    Двокрапка і тире при узагальнених словах у реченнях з однорідними членами. 5 клас [Текст] / Г. Д. Івахно // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2012. - № 9. - С. 7-9. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Члени речення--Пунктуація--Методика викладання
Анотація: План-конспект уроку з української мови. Мета - систематизувати знання учнів про розділові знаки при однорідних членах речення, вміння вживати двокрапку і тире.


Знайти схожі

3.


    Ільченко, Олена.
    Розділові знаки в реченнях зі вставними словами (словосполученнями, реченнями) [Текст] / Олена Ільченко // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2021. - № 4. - С. 10-12
Рубрики: Українська мова--8 клас--Розробки уроків
Кл.слова (ненормовані):
вставні слова -- пунктуація -- інтонування -- дослідження
Анотація: У пропонованій статті авторка подає матеріал для ефективного вивчення розділових знаків у реченнях зі вставними словами (словосполученнями, реченнями) у 8-му класі. Використані форми і методи роботи на уроці сприяють виробленню в учнів умінь і навичок правильно інтонувати речення зі вставними компонентами та вживати розділові знаки в них на письмі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Баєва, А.
    Однорідні члени речення : блок уроків української мови : 8 клас [Текст] / Алла Баєва // Українська мова й література в сучасній школі. - 2012. - № 7/8. - С. 38-47.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Синтаксис--Методика
   Українська мова--Урок

Кл.слова (ненормовані):
5 уроків -- однорідні члени речення (ОЧР) -- види зв'язку -- кілька рядів ОЧР -- однорідні й неоднорідні означення -- узагальнювальні слова -- пунктуація -- узагальнення вивченого
Анотація: Запропоновано 5 уроків за темою "Однорідні члени речення". Мета занять - за допомогою сучасних методів та прийомів навчання актуалізувати, узагальнити та систематизувати знання учнів з цієї теми, формувати пунктуаційні навики і вміння використовувати однорідні члени речення в усному й писемному мовленні.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Бакалінська, Тетяна.
    Повторення та узагальнення вивченого в 7 класі. Пунктуація : 8 клас / Тетяна Бакалінська // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2017. - № 9. - С. 24-27 : іл.
Рубрики: Українська мова--Пунктуація--План-конспект уроку
Кл.слова (ненормовані):
розділові знаки -- просте і складне речення -- звернення -- вставні слова -- пряма мова
Анотація: Подано план-конспект уроку української мови на тему "Повторення та узагальнення вивченого в 7 класі. Пунктуація". Дидактичний матеріал представлено в інноваційній формі викладання, навчання та оцінювання, яка називається "бріколаж" і передбачає творчу роботу з певними інструментами та ресурсами, які є в класі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Бондаренко, Н.
    Проблеми формування правописної компетентності учнів 5-7 класів на уроках української мови та шляхи їх розв'язання [Текст] / Неллі Бондаренко // Українська мова і література в школі. - 2012. - № 4. - С. 7-9. - Бібліогр.: 5 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Орфографія--Методика
Кл.слова (ненормовані):
правопис -- орфографія -- пунктуація -- правописна компетентність -- відносна правописна грамотність
Анотація: Стаття привертає увагу до соціально і фахово значущої проблеми мовної і , зокрема, правописної культури суспільства. Автор з'ясовує причини незадовільної грамотності; визначає етапи навчання орфографії і пунктуації в школі, основні вміння та навички, засвоєння яких необхідне для набуття правописної грамотності; розкриває резерви оптимізації навчання правопису в 5-7 класах на основі компетентнісного підходу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бондаренко, Неллі
    Властивості українського правопису як основа формування правописної компетентності учнів [Текст] / Неллі Бондаренко // Українська мова і література в школі. - 2013. - № 1. - С. 12-15. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Правопис
   Українська мова--Орфографія

Кл.слова (ненормовані):
орфографія -- пунктуація -- принципи українського правопису -- врахування специфіки
Анотація: У статті розкриваються основні принципи сучасного українського правопису; з'ясовується специфіка регульованих ними написань; обгрунтовується необхідність урахування методикою особливостей орфографії та пунктуації в роботі над грамотністю писемного мовлення учнів; даються практичні рекомендації щодо формування у них правописної компетентності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Бондаренко, Неллі
    Правописні поняття як базові у формуванні правописної компетентності учнів [Текст] / Неллі Бондаренко // Українська мова і література в школі. - 2012. - № 6. - С. 8-13. - Бібліогр.: 9 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика--Орфографія. Пунктуація
Кл.слова (ненормовані):
орфограма -- орфографічна помилка -- орфографічне правило -- розділові знаки -- пунктограма -- пунктуаційна помилка -- пунктуаційне правило
Анотація: У статті з навчальною метою визначено поняттєвий і термінологічний апарат орфографії й пунктуації сучасної української літературної мови; схарактеризовано базові прописні понятття і терміни, засвоєння яких є важливою передумовою становлення правописної компетентності учнів 5-7 класів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.
74.268.1Укр
В23


    Ващенко, О. П.
    Речення з однорідними членами: Цикл уроків з теми у 8 класі [Текст] / О.П. Ващенко // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2007. - №2. - С. 15-21. - Библиогр. в конце ст.: 13 назв.
ББК 74.268.1Укр
Рубрики: Українська мова--Методика викладання--8 клас
   Українська мова--Пунктуація--Однорідні члени речення



Знайти схожі

10.


    Векшина, В.
    Другорядні члени речення [Текст] : українська мова : 5 клас / Валентина Векшина // Українська мова і література в школах України. - 2015. - № 10. - С. 34-36.
Рубрики: Українська мова--Синтаксис--Просте речення--Методика
   Українська мова--Урок

Кл.слова (ненормовані):
види другорядних членів речення -- пунктуація -- творче конструювання
Анотація: Мета запропонованого уроку наступна: ознайомити учнів із другорядними членами речення, особливостями пунктуації при них, визначення у реченні; удосконалювати пунктуаційні вміння й навички школярів, розвивати мовленнєво-комунікативні вміння редагувати, будувати синтаксичні конструкції; виховувати культуру мовлення, уважність, любов до рідної природи, справедливість, гуманність.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)