Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (6)Буковина (4)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Притула<.>
Загальна кількість знайдених документів : 42
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-42 
1.


    Притула, В.
    Как прекратить " гражданскую войну " идей [Текст] / В. Притула. - [Б. м. : б. в.]. - Б. ц.
Рубрики: УПА

Знайти схожі

2.


    Притула, Х. М.
    Науковий потенціал регіонів України в контексті забезпечення формування національної інноваційної екосистеми [Текст] / Х. М. Притула, О. П. Демедюк // Регіональна економіка. - 2021. - № 2. - С. 37-52 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна політика--Науковий потенціал--Інноваційність
   Національна економіка--Розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
науковий потенціал -- інноваційна екосистема -- дослідницькі інфраструктури -- інноваційність -- технологічність
Анотація: Охарактеризовано науковий потенціал регіонів України за показниками кількості організацій, які здійснювали науково-дослідні роботи (НДР), кількості працівників, задіяних у виконанні НДР, витрат на виконання НДР. Визначено шість наукових центрів з найбільшим потенціалом розвитку - м. Київ, Харківська, Дніпропетровська, Львівська, Запорізька та Одеська області. Здійснено порівняння розвитку наукового потенціалу України та країн-членів ЄС за показниками валових витрат на НДР на одну особу, кількості дослідників на 1000 зайнятих, валових витрат на НДР на одного працівника наукової сфери, валових витрат на одного дослідника. Проаналізовано структуру витрат на виконання НДР за джерелами фінансування в розрізі регіонів України та порівняно з країнами-членами ЄС та ОЕСР. Вивчено роль функціонування дослідницьких інфраструктур в ЄС та охарактеризована ситуація з розвитком їх в Україні. Проаналізовано показники знаннєвомістких послуг регіонів, обсягів реалізованої інноваційної продукції та експорту високо - та вище середньої технологічної продукції регіонами України. Наведено заходи, які слід здійснити для досягнення ефективної реалізації наукового потенціалу та економічного розвитку країни та її регіонів на основі інноваційної моделі розвитку.


Дод.точки доступу:
Демедюк, О. П.

Знайти схожі

3.


    Притула, Сергій.
    Обед с Сергеем Притулой [Текст] : [Інтерв'ю з укр. телеведучим Сергієм Притулою / спілкувалася Ольга Духнич] / Сергій Притула ; упор. Ольга Духнич // Новое время страны. - 2019. - № 26. - С. 34-37
Рубрики: Телеведучий український --Персоналії--Україна, 21 ст.
Анотація: У статті подане інтерв'ю з Сергієм Притулою стовно його життя та кар'єри


Дод.точки доступу:
Духнич, Ольга \спілкувалася.\; Притула, Сергій Дмитрович (Укр. телеведучий, актор, стендап-комік ; 1981 -) \про нього\

Знайти схожі

4.


    Притула, Х. М.
    Виклики розвитку прикордонних територій у контексті здійснення реформи децентралізації [Текст] / Х. М. Притула, Я. Я. Калат, І. М. Кирик // Регіональна економіка. - 2019. - № 2. - С. 79-89 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Децентралізація--Місцеве самоврядування--Україна
   Регіональна політика--Прикордонні регіони--Україна

Кл.слова (ненормовані):
виклики розвитку прикордонних регіонів -- ризики децентралізації -- реформа децентралізації -- прикордонні регіони -- регіональна політика -- об'єднані територіальні громади
Анотація: У статті основний акцент автори зробили на аналізі низки викликів розвитку прикордонних регіонів у контексті здійснення реформи дицентралізації.


Дод.точки доступу:
Калат, Я. Я.; Кирик, І. М.

Знайти схожі

5.


    Притула, Ф. І.
    Дикі бджоли потребують охорони [Текст] / Ф. І. Притула // Пасіка. - 2018. - № 5. - С. 4-6 : іл. . - ISSN 1814-4764
Рубрики: Бджоли--Захист
Кл.слова (ненормовані):
збереження бджіл -- дикі бджоли -- запилювачі -- кормова база
Анотація: В Україні диких бджіл більше ніж 700 видів. Але значення саме цих бджіл у природі надзвичайно велике. Врожай багатьох ентомофільних рослин, в основному, залежить від диких запилювачів.Заходи з охорони і збереження корисної ентомофауни мають бути справою не тільки спеціалістів-ентомологів, а й справжнього господаря своєї землі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Безродний, М. К.
    Оптимальні умови роботи теплонасосних систем опалення з використанням акумульованої теплоти грунту [Текст] / М. К. Безродний, Н. О. Притула, М. О. Гобова // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2017. - № 1. - С. 19-26 : іл. - Бібліогр. с. 25, 26 (8 назв)
Рубрики: Насоси
   Теплопостачання--Енергозберігаючі технології

Анотація: Викладено методику визначення оптимальних умов роботи вертикального грунтового теплообменника для теплонасосної системи низькотемпературного водяного опалення з використанням теплоти грунту, що забезпечують мінімум енергетичних затрат на вироблення теплоти. Визначено, що при застосуванні вертикальних зондів для теплонасосної системи теплопостачання існує оптимальна швидкість теплоносія, якій відповідають мінімальні сумарні затрати електроенергії на систему опалення в цілому. Отримано співвідношення між характеристиками вертикального грунтового теплообмінника (глибина свердловини, інтенсивність відбору теплоти від грунту, діаметр труби, швидкість руху_теплоносія) в оптимальних умовах його роботи. Показано, що оптимальна швидкість теплоносія в нижньому контурі залежить від глибини свердловини, діаметра труби теплообмінника та практично не залежать від температурних умов роботи теплонасосної системи. Встановлено, що більш висока швидкість спостерігається на початку опалювального періоду з урахуванням акумулювання енергії в грунті.


Дод.точки доступу:
Притула, Н.О.; Гобова, М.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Самойленко, Анатолій Михайлович.
    Стефан Банах і математика у Львові в першій половині ХХ століття [Текст] : до 125-річчя від дня народження / Анатолій Михайлович Самойленко, Тарас Онуфрійович Банах, Ярослав Григорович Притула // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 11. - С. 92-102 : фот. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вчені--Математики--Україна
Анотація: У 2017 р. наукова громадськість відзначає 125-річчя від дня народження математика світової слави, одного з творців сучасного функціонального аналізу Стефана Банаха. Група математиків, яка працювала у Львові в 20-30-х роках XX ст., увійшла в історію як Львівська математична школа, і безперечними її лідерами були Стефан Банах і Гуго Штейнгауз. 18-23 вересня 2017 р. у Львові відбулася Міжнародна конференція з функціонального аналізу, присвячена ювілею Стефана Банаха. У ній взяло участь близько 200 математиків з 16 країн. У цій статті поряд із розповіддю про наукові здобутки та особисте життя Стефана Банаха подано фрагменти історії розвитку математичних досліджень у Львові.


Дод.точки доступу:
Банах, Тарас Онуфрійович; Притула, Ярослав Григорович; Банах, Стефан \про нього\

Знайти схожі

8.


   
    Особливості соціально-економічного розвитку прикордонних областей в умовах дії Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: за результатами експертних оцінок [Текст] / Х. М. Притула, О. І. Пастернак, Я. Я. Калат [та ін.] // Регіональна економіка. - 2017. - № 4. - С. 91-101. - текст ст. англ. мов. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна економіка--Прикордонні регіони--Україна--Європейський Союз
   Соціально-економічний розвиток--Регіональна політика--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Євроінтеграція -- Зона вільної торгівлі -- Підприємництво -- інвестиції
Анотація: Оцінено вплив підписання Угоди, досліджено сфери, на які найбільш вплинуло пооглиблення євроінтеграції. Виявлено найпривабливіші види економічної діяльності для прикордонних регіонів з точки зору іноземних інвестицій.


Дод.точки доступу:
Притула, Х. М.; Пастернак, О. І.; Калат, Я. Я.; Цісінська, О. Б.; Демедюк, О. П.

Знайти схожі

9.


   
    Моя країна - Україна : [підбірка виховних заходів] // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2016. - № 5(Трав.). - С. 18-1-18-20. - Зміст: Пам’ятати - означає шанувати та берегти / А. В. Дідух. "Он де, люди, наша слава, слава України" / Н. А. Кухарчук. Україна - єдина країна! / С. О. Поліщук. Мій мальовничий світанковий край, моя країна - рідна Україна / О. М. Здор. Вишиванка цвіте над Україною / К. В. Притула.
Рубрики: Виховні заходи--Національно-патріотичне виховання

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Притула, Ф.
    Відродимо та збережемо поліських бджіл [Текст] : селекція медоносних бджіл / Ф. Притула // Пасіка. - 2016. - № 6. - С. 12-13 : табл. . - ISSN 1814-4764
Рубрики: Бджільництво--Бджоли--Розведення--Полісся
Кл.слова (ненормовані):
поліська бджола -- утримування бджіл -- селекція бджіл
Анотація: Внаслідок аварії на ЧАЕС через високий рівень забруднення території, а це Київська, Житомирська, Чернігівська, Рівненська, Волинська та Сумська області, - разом з людьми та тваринами евакуювали і бджіл. Але більшість бджолосімей були знищені. Минає час, і назріла природна потреба відродити поліських бджіл, цю аборигенну расу, яка претендує за багатьма якостями: медозбором, зимостійкістю, етологією визнати її як поліську породу. Наведені характерні ознаки та особливості етології поліської бджоли.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-42 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)