Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (10)Буковина (9)Бібліотека Я.Д.Кіршенблата (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Препарати<.>
Загальна кількість знайдених документів : 280
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Савельєва-Кулик, Наталія.
    Чи можливо покращити контроль епілепсії. Оновлені дані щодо застосування зонісаміду [Текст] / підгот. Наталія Савельєва-Кулик // НейроNews: психоневрологія та нейропсихіатрія. - 2024. - № 2 (148). - С. 22-32
Рубрики: Епілепсія--Лікарські препарати--Зонісамід


Знайти схожі

2.


    Савельєва-Кулик, Наталія.
    Довгострокова ефективність антипсихотиків за початкової терапії гострої фази шизофренії [Текст] / Наталія Савельєва-Кулик // НейроNews: психоневрологія та нейропсихіатрія. - 2024. - № 3 (149). - С. 35-38
Рубрики: Шизофренія--Початкова терапія--Антипсихотичні препарати--Довгосторокова ефективність


Знайти схожі

3.


    Хайтович, М. В.
    Антимікробна резистентність та організаційні питання адміністрування антимікробних препаратів в Україні [Текст] / М. В. Хайтович, Д. С. Полякова // Український медичний часопис. - 2023. - № 1: Т. 1. - С. 5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Антимікробні препарати--Антимікробна резистентність--Адміністрування--Україна
Анотація: Антимікробна резистентність є однією з найбільших загроз здоров'ю, економіці та безпеці, з якою стикається людство, створюючи проблеми як на індивідуальному, так і суспільному рівні. З метою протидії антимікробній резистентності та зменшення застосування антимікробних препаратів використовують набір стратегій, правил, рекомендацій або інструментів, відомий як адміністрування антимікробних препаратів. Реалізація її в закладах охорони здоров'я, які надають медичну допомогу в стаціонарних умовах, регламентована наказом Міністерства охорони здоров'я України від 03.08.2021 р. № 1614. відповідні заходи базуються на різноплановому міжнародному досвіді, про що йдеться в цій статті.


Дод.точки доступу:
Полякова, Д. С.

Знайти схожі

4.


    Васильченко, А. В.
    Використання наночастинок і нанотехнологій у картоплярстві [Текст] / А. В. Васильченко, С. В. Дерев’янко // Вісник аграрної науки. - 2022. - № 9. - С. 43-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Картопля--Інфекційні хвороби--Мікробні препарати--Нанотехнології
Анотація: Проаналізовано літературу та результати власних досліджень щодо використання наночастинок і нанотехнологій у картоплярстві, а також результати сумісного застосування наночастинок та мікробних препаратів.


Дод.точки доступу:
Дерев’янко, С. В.

Знайти схожі

5.


    Панчук, Ростислав Русланович.
    Протипухлинні препарати подвійної дії для подолання набутої стійкості злоякісних клітин до хіміотерапії [Текст] : за матеріалами наукового повідомлення на засіданні Президії НАН України 22 грудня 2021 року / Ростислав Русланович Панчук // Вісник Національної академії наук України. - 2022. - № 2. - С. 64-73 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Хіміотератевтичні препарати--Стійкість пухлин до ліків
Кл.слова (ненормовані):
стійкість пухлин до ліків -- активні форми кисню -- тіоли -- ландоміцини -- апоптоз
Анотація: Проведено дослідження молекулярних механізмів, що лежать в основі унікальної здатності ангуциклінових антибіотиків родини ландоміцинів долати набуту стійкість злоякісних клітин до хіміотерапії, зумовлену різними чинниками. Показано, що цей феномен ґрунтується на ранній індукцїі пероксиду водню у злоякісних клітинах без участі мітохондрій та специфічному зв’язуванні цих антибіотиків з клітинними тіолами. Оскільки стійкість до хіміотерапії, як правило, асоційована зі зростанням клітинного рівня глутатіону, підвищена афінність ландоміцинів до тіолів може пояснити вибірковість їх дії на злоякісні клітини, резистентні до ліків.


Знайти схожі

6.


    Полякова, Дар'я.
    Адміністрування антимікробних препаратів. Міжнародний досвід та "піонери" в Україні [Текст] / Дар'я Полякова // Apteka.UA. - 2022. - 12 груд. (№ 47-48). - С. 12, 13
Рубрики: Антимікробні препарати--Адміністрування--Зарубіжний досвід
Анотація: Споживання антибіотиків у Європі зменшується, але тягар антимікробної резистентності продовжує зростати, що спонукає до підсиленнязаходів профілактики та контролю. Оскільки в Україні на державному рівні почалося впровадження адміністрування антимікробних препаратів у закладах охорони здоров'я, нас зацікавив досвід сусідніх краї.


Знайти схожі

7.


    Борзих, О. І.
    Підвищення ефективності та безпечності агротехнологій за використання гумінових препаратів [Текст] / О. І. Борзих, В. Г. Сергієнко, О. В. Шита // Вісник аграрної науки. - 2022. - № 12. - С. 12-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агротехнології--Гумінові препарати--Ефективність--Сумісне застосування
Анотація: У статті оцінено ефективність використання гумінових препаратів у технологіях вирощування сільськогосподарських культур для зниження пестицидного навантаження на агроценози та підвищення безпечності продукції.


Дод.точки доступу:
Сергієнко, В. Г.; Шита, О. В.

Знайти схожі

8.


    Власюк, О. С.
    Ефективнсть біопрепаратів на посівах пшениці та ячменю ярих [Текст] / О. С. Власюк // Вісник аграрної науки. - 2021. - № 10. - С. 23-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зернові культури--Мікробіологічні препарати--Добрива--Урожайність
Анотація: В статті оцінено ефективності обробки насіння та посівів пшениці та ячменю ярих бактеріальними препаратами за різних фонів удобрення.


Знайти схожі

9.


    Кривошия, П. Ю.
    Визначення цитотоксичності антимікробних препаратів і дезінфектантів на культурі клітин нирки теляти [Текст] / П. Ю. Кривошия, О. Г. Рудь, А. В. Лисиця // Вісник аграрної науки. - 2021. - № 1. - С. 40-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ветеринарна медицина--Хіміотерапевтичні препарати--Антибіотики--Тест-культура клітин
Анотація: Досліджено цитотоксичність окремих антибактеріальних препаратів, що використовують під час лікування інфекційних хвороб сечовидільної системи, а також деяких дезінфектантів щодо культури клітин нирки теляти


Дод.точки доступу:
Рудь, О. Г.; Лисиця, А. В.

Знайти схожі

10.


   
    Біологічні чинники оптимізації систем удобрення сільськогосподарських культур у сівозміні [Текст] / В. В. Волкогон, Л. В. Потапенко, С. Б. Дімова, К. І. Волкогон, Ю. М. Халеп // Вісник аграрної науки. - 2021. - № 11. - С. 33-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські культури--Системи удобрення--Біологічне тестування--Мікробні препарати
Анотація: З використанням біологічного тестування обгрунтовано екологічно доцільні системи удобрення сільськогосподарських культур за їх вирощування в сівозміні на дерново-підзолистому грунті; досліджено можливість зменшення норм мінеральних добрив при застосуванні мікробних препаратів.


Дод.точки доступу:
Волкогон, В. В.; Потапенко, Л. В.; Дімова, С. Б.; Волкогон, К. І.; Халеп, Ю. М.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)