Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (27)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Покриття<.>
Загальна кількість знайдених документів : 133
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Євель, С. М.
    Монтаж покриття східної трибуни стадіону "Металіст" у м. Харкові [Текст] / С. М. Євель // Будівництво України. - 2008. - № 10. - С. 16-20 : мал.
Рубрики: Будівництво--Металеві конструкції
Анотація: У статті розглянуті конструктивні, технологічні та організаційні рішення будівництва покриття над однією із трибун харківського стадіону "Металіст". Значна увага приділена попередньому укрупненню металевих конструкцій, послідовності їх монтажу та тимчасового підсилення за умови проведення на стадіоні календарних футбольних зустрічей.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Імпульсно-плазмове модифікування поверхні сталевих штампів гарячої витяжки виробів із титанового сплаву [Текст] / Ю. М. Тюрін [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 5. - С. 56-61. - Бібліогр. с. 61 (11 назв)
Рубрики: Нанокристалічні матеріали та вироби--Зміцнюючі покриття
Анотація: Розглянуто технологію модифікування імпульсною плазмою робочої поверхні штампа із інструментальної сталі марки 4Х5МФ1С (аналоги: в ЄС – X40CrMoV5-1; в Китаї – 4Cr5MoSiV1). Вказаний інструмент застосовується для штампування заготовок з титанового сплаву ВТ6 (в мас. %: Al – 3,0…6,8; V – 3,5...5,0; Ti – основа), яке виконується при температурах до 700 °С. Поверхня штампа нагрівається, що веде до її окислення та дифузійного перерозподілу легуючих елементів. Імпульсно-плазмова обробка штампу приводить до формування пружно-пластичних деформацій поверхневого шару в інструментальній сталі, що в поєднанні з імпульсним тепловим і електромагнітним впливом забезпечує подрібнення структури сплаву та інтенсифікує механізми дифузії легуючих елементів. Дослідження показали, що модифікований шар (товщиною понад 80 мкм) в сталі 4Х5МФ1С, утворений в процесі імпульсно-плазмової обробки, містить до 2,5 % вуглецю, до 12 % кисню та до 3 % вольфраму. Встановлено наявність у вказаному шарі нанокристалічних структур з розміром менше 100 нм. Твердість модифікованого шару складає понад 700 HV0,025. Шорсткість поверхні після імпульсно-плазмової обробки не змінилася. Досвід промислового використання даної технології показав, що модифікування поверхні штампа зі сталі 4Х5МФ1С забезпечила його високу працездатність при глибокій витяжці виробів з нагрітого (до 700 °С) листа титану ВТ-6 товщиною 3 мм.


Дод.точки доступу:
Тюрін, Ю.М.; Колісніченко, О.В.; Коржик, В.М.; Гос, І.Д.; Ганущак, О.В.; Ying, Jin; Fengping, Zhong
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Інгібування корозії алюмінієвого сплаву продуктами мікробіологічного синтезу [Текст] / І. М. Зінь, С. А. Корній, О. В. Карпенко [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2018. - № 2. - С. 93-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізична хімія--Інгібітори
   Захисні покриття

   Корозія--Захисні покриття

Кл.слова (ненормовані):
Рамноліпід -- БіоПАР -- Екологічність -- Біотехнологія
Анотація: Встановлено, що поверхнево-активний продукт біосинтезу штаму рамноліпідний біокомплекс здатний ефективно інгібувати корозію механічно активованого алюмінієвого сплаву в синтетичному кислому дощі. Показано, що ефективність інгібування збільшується із підвищенням концентрації біоПАР.


Дод.точки доступу:
Зінь, І. М.; Корній, С. А.; Карпенко, О. В.; Тимусь, М. Б.; Хлопик, О. П.; Похмурський, В. І.

Знайти схожі

4.


    Агапов, Владимир.
    Есть ли альтернатива стальной трубе? [Текст] / Владимир Агапов // Діловий вісник. - 2012. - № 4. - С. 10.
Рубрики: Труби--Трубна сталь--Протикорозійні покриття
Анотація: В статье поднята проблема - срок службы инженерных сетей, от состояния которых зависят социальная, экономическая и экологическая обстановка в обществе.


Знайти схожі

5.


   
    Адсорбція катіонів Zn2+, Cd2+ та Pb2+ нанокомпозитами на основі однодоменного магнетиту [Текст] / А. П. Кусяк, С. П. Туранська, А. Л. Петрановська, П. П. Горбик // Доповіді Національної академії наук України. - 2015. - № 12. - С. 90-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізична хімія--Адсорбенти
   Нанокластерні та нанокристалічні матеріали--Наноструктури

   Фармакологія--Медичні матеріали

Кл.слова (ненормовані):
Покриття -- Біосумісність -- Метал -- Рідина магнітна -- Магніточутливість
Анотація: Синтезовано магніточутливі нанокомпозити. Виявлено залежність адсорбційних властивостей нанокомпозитів від хімічної природи їх поверхні. Вивчено ізотерми та кінетику адсорбції катіонів металів і їх суміші з водних розчинів в інтервалі рН 4,5-10,0. Зроблено висновок про перспективність синтезованих нанокомпозитів для створення адсорбентів медико-біологічного, технічного та екологічного призначеення.


Дод.точки доступу:
Кусяк, А. П.; Туранська, С. П.; Петрановська, А. Л.; Горбик, П. П.

Знайти схожі

6.


   
    Аналіз експериментальних досліджень фізико-механічних властивостей епоксиасфальтобетону для його застосування у якості мостового покриття на автомобільних дорогах [Текст] // Автошляховик України. - 2021. - № 1. - С. 43-51
Рубрики: Автомобільні дороги--Будівництво--Дорожні покриття--Міцність
   Мости--Автодорожні--Покриття

Кл.слова (ненормовані):
епоксиасфальтобетонна суміш -- епоксидна смола -- дорожній бітум -- модифікація бітуму -- властивості бітуму -- довговічність мостового покриття -- покриття на мостах
Анотація: Розглядаються питання щодо покращення якості покриттів на автодорожніх залізобетонних, сталезалізобетонних мостах або металевих мостах з ортотропною плитою. Показано ефективність застосування епоксидних компонентів у складі асфальтобетонних сумішей, які значно покращують фізико-механічні властивості бітуму. Наведено порівняльний аналіз властивостей епоксиасфальтобетонів та вихідних асфальтобетонів на в’язкому та розрідженому бітумах. А також, проаналізовано вплив тривалості та температури затвердівання епоксидних складових на властивості епоксиасфальтобетонів.

Є примірники у відділах:
(03.07.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


   
    Аналіз сучасного досвіду розробок ущільнюючих покриттів для деталей газотурбінних двигунів [Текст] : Огляд / Ю.С. Борисов [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2022. - № 4. - С. 41-49 : рис. - Бібліогр.: 29 назв
Рубрики: Турбіни--Захисні покриття
Анотація: У роботі проведено аналіз досвіду розробки ущільнюючих газотермічних покриттів для деталей газотурбінних двигунів. Встановлено, що завдання розробки складів та технологій газотермічного нанесення ущільнюючих покриттів, призначених для забезпечення оптимального радіального зазору між елементами статора та ротора для скорочення витрати технологічного палива та підвищення коефіцієнту корисної дії двигунів, є актуальними. Наведено принципи оптимізації складу матеріалу ущільнюючого покриття, які полягають головним чином у поєднанні легкості врізання в нього лопатки з опором ерозійному зношенню, що забезпечує ефективність роботи покриття з його довговічністю. Визначено температурні режими роботи ущільнюючих покриттів у різних секціях газотурбінного двигуна. Для нанесення ущільнюючих покриттів газотермічними методами використовують композиційні порошки, склад яких відповідає концепції метал - тверде мастило. В якості металевого компоненту використовуються Ni, AlSi, Ni- і Co-сплави, а в якості твердого мастила використовуються графіт, гексагональний нітрид бору, бетоніт і поліестр. Для високотемпературних секцій турбін використовують комбінацію стабілізованого оксиду цирконію з гексагональним нітридом бору та поліестром. Склад цих комбінацій визначає температурну зону їхнього застосування, пов'язану з умовами роботи компресора або турбіни.


Дод.точки доступу:
Борисов, Ю.С.; Вігілянська, Н.В.; Бурлаченко, О.М.; Олевська, Л.П.; Лопата, В.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Андреев, М. А.
    Структура и свойства износостойких ионно-лучевых вакуумных покрытий [Текст] / М. А. Андреев, Л. В. Маркова // Автоматическая сварка. - 2018. - № 11/12. - С. 134-141 : табл. - Библиогр.: с. 140-141 (1 назва)
Рубрики: Зміцнюючі покриття--Властивості
Анотація: В роботі досліджено структуру та властивості покриттів, сформованих методом іонно-променевого розпилення в вакуумі композиційних мішеней на основі хрому з добавками ультрадисперсних алмазів і нанодисперсних частинок Al2O3 та ZrO2. Показано, що метод іонно-променевого розпилення дозволяє переносити матеріал мішені на виріб у вигляді покриття зі збереженням складу і стехиометрії з'єднання. Розроблено структурну модель іонно-променевих вакуумних покриттів на основі хрому з добавками ультрадисперсних алмазів, Al2O3 і ZrO2.


Дод.точки доступу:
Маркова, Л.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Артемчук, В. В.
    Оценка качества восстановления деталей по нескольким показателям [Текст] / В.В. Артемчук, А.А. Босов // Залізничний транспорт України. - 2007. - № 3. - С. 66-69. - Библиогр.: с. 69 (6 назв.)
Рубрики: Пересувний склад--Залізничний --Надійність
   Пересувний склад--Ремонт--Якість

   Пересувний склад--Відновлення деталей--Якість

   Безпека руху поїздів

   Наплавка деталей

   Газотермічне напилення деталей

   Електролітині покриття деталей

   Ремонт деталей--Якість

Анотація: Висловлено чисельне рішення задачі векторної оптимізації і планування експерименту. Показано, що щоб уникнути необхідності проведення експериментів в кожній крапці кілька разів, коефіцієнти квадратичної форми можна визначати по методу якнайменших модулів. По отриманих моделях і співвідношеннях побудовані рішення задачі векторної оптимізації.


Дод.точки доступу:
Босов, А.А.

Знайти схожі

10.


    Байдевлятова, О. М.
    Морфофункціональні особливості ембріонального розвитку курей при застосуванні покриття "штучна кутикула" [Текст] / О. М. Байдевлятова // Вісник аграрної науки. - 2016. - № 10. - С. 68-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Птахівництво --Кури
Анотація: Визначено морфофункціональні особливості ембріонального розвитку курей при застосуванні покриття "штучна кутикула".


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)