Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ПРОЦЕНТНА СТАВКА<.>
Загальна кількість знайдених документів : 14
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-14 
1.


    Марченко, С.
    Вплив загальноринкових факторів міжнародного боргового ринку на величину дохідності та спреду суверенних боргових зобов'язань [Текст] / С. Марченко // Економіст. - 2006. - № 6. - С. 64-68. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Міжнародний борговий ринок--БОРГОВІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
Кл.слова (ненормовані):
ОБЛІГАЦІЯ -- КАЗНАЧЕЙСТВО США -- ФЕДЕРАЛЬНА РЕЗЕРВНА СИСТЕМА -- ПРОЦЕНТНА СТАВКА
Анотація: У статті досліджуються загальноринкові фактори міжнародного боргового ринку. Визначено основні фактори, що визначають величину доходності та спреду боргових зобов'язань країн, що розвиваються. Автором досліджено причини варіації доходності базових активів- облігацій казначейства США.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Волошин, Ігор.
    Детальний аналіз виконання платежів за кредитом та їх прострочення [Текст] / Ігор Волошин // Банківська справа. - 2014. - № 11-12. - С. 3-12 : табл. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Кредитний ризик--Управління
Кл.слова (ненормовані):
ланцюг Маркова -- ризик ліквідності -- грошовий потік -- дефолт -- прострочення -- теперішня вартість -- кредитний спред -- процентна ставка -- платіж -- кредит
Анотація: Автор запропонував нову модель для прогнозування майбутніх очікуваних грошових потоків за кредитом, яка спирається на аналіз подій виконання, прострочення та дефолту за кожним окремим платежем за кредитом. Порівняно з моделлю ланцюга Маркова запропонована модель за однакової деталізації має суттєво меншу статистичну невизначеність. Наводяться результати розрахунків імовірностей платежів у часі та прогноз майбутніх очікуваних грошових потоків за кредитом з рівномірним графіком погашення основної суми.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Мельник, Катерина.
    Зниження кредитних ризиків та забезпечення їх стійкості в діяльності банку [Текст] / Катерина Мельник, Сергій Колотуха, Іван Коваленко // Банківська справа. - 2017. - № 1. - С. 32-41 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська діяльність--Банківське кредитування--Ризики
   Кредитування в Україні--Банківське

Кл.слова (ненормовані):
кредитний портфель -- процентна ставка -- проблемні кредити
Анотація: У статті визначено основні фактори ризиків, з якими зіткнулися українські банки; обгрунтовано пропозиції з управління ризиками та скорочення втрат від них. Розглядаються деякі нові тенденції у розвитку українських банків та проаналізовано їх вплив на ризики банківської діяльності.


Дод.точки доступу:
Колотуха, Сергій; Коваленко, Іван
Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Уткина, Ольга.
    Необхідність таргетування інфляції в Україні [Текст] / Ольга Уткина // Економіст. - 2014. - № 12. - С. 19-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика--Інфляційне таргетування--Міжнародний досвід--Запровадження--Україна
   Державний борг--Фіскальна політика--Взаємовплив--Україна

Кл.слова (ненормовані):
плаваючий валютний курс -- золотий стандарт -- центральний банк -- індекс споживчих цін -- процентна ставка -- інфляційні очікування -- податкові надходження -- ВВП -- скорочення видатків -- зовнішні запозичення
Анотація: Стаття розкриває сутність та особливості режиму інфляційного таргетування, висвітлює причини необхідності його запровадження в Україні. Зазначаються та аналізуються необхідні елементи при застосуванні режиму інфляційного таргетування. Наводяться специфічні риси функціонування режиму інфляційного таргетування у високорозвинутих країнах та країнах, що розвиваються. На основі міжнародного досвіду автор робить спробу визначити основні параметри інфляційного таргетування в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Дзюблюк, Олександр.
    Оптимізація грошово-кредитної політики в контексті управління ліквідністю банківської системи України [Текст] / Олександр Дзюблюк, Віталій Рудан // Банківська справа. - 2015. - № 4-5. - С. 3-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система України--Ліквідність
   Банки України--Монетарна політика

   Грошово-кредитна політика в Україні--Монетарне регулювання

Кл.слова (ненормовані):
кількісне пом’якшення -- рефінансування -- процентна ставка -- надлишкові резерви
Анотація: Розглядаються особливості монетарної політики центральних банків провідних країн у період світової фінансово-економічної кризи, проаналізовані результати впровадження кількісного пом’якшення та нетрадиційних інструментів управління ліквідністю банківських систем. Визначено основні недоліки грошово-кредитної політики в Україні та запропоновано основні заходи щодо її оптимізації в контексті управління ліквідністю вітчизняної банківської системи.


Дод.точки доступу:
Рудан, Віталій
Є примірники у відділах:
(26.11.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Руденко, З. М.
    Оцінка фактичних цілей Національного банку України у формуванні та реалізації грошово-кредитної політики [Текст] / З. М. Руденко // Регіональна економіка. - 2008. - № 4. - С. 115-119. - Бібліогр.: 3 назв.
Рубрики: Фінансово-кредитна система--Валютні операції
   Банківська справа--Оцінка діяльності--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Процентна ставка -- Овернайт -- Обмінний курс
Анотація: На основі аналізу процентної ставки за кредитами овернайт на міжбанківському ринку проведено емпіричну перевірку проміжних цілей грошово-кредитної політики України. Як альтернативні цільові змінні розглядаються: темпи зміни номінального курсу національної валюти до долара США; логарифм реального ефективного курсу національної валюти, логарифми грошової маси (М0, М3) та грошової бази. Отриманий результат вказує на стійкий зв'язок значень процентної ставки на ринку з рівнем грошової пропозиції, що пояснюється залежністю значень процентної ставки від рівня грошової пропозиції на ринку.


Знайти схожі

7.


    Сірош, Т. О.
    Правові та економічні передумови розвитку іпотеки в Україні [Текст] / Т.О. Сірош // Економіка АПК. - 2007. - № 8. - С. 85-90. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Кредит--Одержання--Правові аспекти
   Ринок нерухомості--Іпотечне кредитування--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Первинний ринок -- Застава -- Процентна ставка
Анотація: Метою статті є обгрунтування об'єктивної необхідності та умов розвитку іпотеки на Україні з визначенням основних шляхів активізації механізмів іпотечного кредитування.


Знайти схожі

8.


    Дзюблюк, Олександр.
    Проблеми банківського кредитування реального сектору в умовах кризових явищ в економіці України [Текст] / Олександр Дзюблюк, Віталій Рудан // Банківська справа. - 2018. - № 3-4. - С. 22-48 : табл.; граф.; рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Кризові явища
   Банківська система України--Кредитування

   Кредитування--Банківське--Проблеми--Україна

Кл.слова (ненормовані):
банківська система -- кредитний портфель -- ліквідність -- інфляція -- процентна ставка -- валютний курс -- девальція -- ефект витіснення -- фінансова криза
Анотація: Розглядаються перспективи розширення можливостей банківської системи із кредитування реального сектору як необхідної умови подолання кризових явищ і забезпечення стійкого економічного зростання. Аналізується динаміка кредитних вкладень банків, а також склад і структура банківського кредитного портфеля у період сучасної фінансово-економічної кризи в Україні.


Дод.точки доступу:
Рудан, Віталій
Є примірники у відділах:
(04.07.2019р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Шпичак, О. М.
    Проблеми власності та формування ціни землі сільськогосподарського призначення [Текст] / О. М. Шпичак, О. В. Боднар // Економіка АПК. - 2012. - № 12. - С. 3-9. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Земельні ресурси--Землекористування--Сільськогосподарська земля
   Земельні відносини--Земельна власність

   Земельні ділянки--Грошова оцінка

Кл.слова (ненормовані):
Приватна власність -- Орендна плата -- Коефіцієнт -- Депозит -- Процентна ставка
Анотація: Розглянуто проблеми власності та умови, за яких вона найбільш ефективно проявляється, позиції прихильників і противників функціонування ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні. Запропоновано метод визначення ціни землі через капіталізацію землі сільськогосподарського призначення в Україні. Запропоновано метод визначення ціни землі через капіталізацію орендної плати та визначено рівень ціни на землю сільськогосподарського призначення. Обгрунтовані переваги цього методу порівняно з іншими існуючими методами. Проаналізовано причини та передбачено наслідки очікуваного рівня ціни землі в Україні.


Дод.точки доступу:
Боднар, О. В.

Знайти схожі

10.


    Шаповал, Олексій.
    Світовий досвід регулювання вартості споживчих кредитів та перспективи його впровадження в Україні [Текст] / Олексій Шаповал // Банківська справа. - 2015. - № 3. - С. 108-115 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредитування в Україні--Споживче
Кл.слова (ненормовані):
процентна ставка -- обмеження -- ліміт -- ефективна процентна ставка
Анотація: Досліджуються причини бурхливого розвитку споживчого кредитування у докризові роки, відмінність розвитку кредитування населення в країнах з розвиненою та перехідною економікою. Охарактеризовано сучасний стан споживчого кредитування у провідних країнах світу та пострадянських країнах. Класифіковані методи регулювання вартості споживчих кредитів та проаналізовано ефективність такого регулювання.

Є примірники у відділах:
(10.08.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-14 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)