Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ПРОЦЕНТНА СТАВКА<.>
Загальна кількість знайдених документів : 14
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-14 
1.


    Штейн, О. І.
    Цінова політика- інструмент вирішення завдань ринкової стратегії комерційного банку [Текст] / О.І. Штейн // Економіка та держава. - 2006. - № 3. - С. 13-16. - Бібліогр.: 5 назв
Рубрики: Цінова політика в Україні--КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК
Кл.слова (ненормовані):
ЦІНОУТВОРЕННЯ -- СТРАТЕГІЯ БАНКУ -- ТИП РИНКУ -- ПРОЦЕНТНА СТАВКА
Анотація: Статтю присвячено дослідженню методів ціноутворення, етапів розробки цінової стратегії та цінової політики в комерційному банку. Автором зроблено спробу дати власну оцінку сутності, особливостям, цілям і методам ціноутворення в комерційному банку, етапам розробки цінової стратегії та цінової політики.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Шпичак, О. М.
    Проблеми власності та формування ціни землі сільськогосподарського призначення [Текст] / О. М. Шпичак, О. В. Боднар // Економіка АПК. - 2012. - № 12. - С. 3-9. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Земельні ресурси--Землекористування--Сільськогосподарська земля
   Земельні відносини--Земельна власність

   Земельні ділянки--Грошова оцінка

Кл.слова (ненормовані):
Приватна власність -- Орендна плата -- Коефіцієнт -- Депозит -- Процентна ставка
Анотація: Розглянуто проблеми власності та умови, за яких вона найбільш ефективно проявляється, позиції прихильників і противників функціонування ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні. Запропоновано метод визначення ціни землі через капіталізацію землі сільськогосподарського призначення в Україні. Запропоновано метод визначення ціни землі через капіталізацію орендної плати та визначено рівень ціни на землю сільськогосподарського призначення. Обгрунтовані переваги цього методу порівняно з іншими існуючими методами. Проаналізовано причини та передбачено наслідки очікуваного рівня ціни землі в Україні.


Дод.точки доступу:
Боднар, О. В.

Знайти схожі

3.


    Шаповал, Олексій.
    Світовий досвід регулювання вартості споживчих кредитів та перспективи його впровадження в Україні [Текст] / Олексій Шаповал // Банківська справа. - 2015. - № 3. - С. 108-115 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредитування в Україні--Споживче
Кл.слова (ненормовані):
процентна ставка -- обмеження -- ліміт -- ефективна процентна ставка
Анотація: Досліджуються причини бурхливого розвитку споживчого кредитування у докризові роки, відмінність розвитку кредитування населення в країнах з розвиненою та перехідною економікою. Охарактеризовано сучасний стан споживчого кредитування у провідних країнах світу та пострадянських країнах. Класифіковані методи регулювання вартості споживчих кредитів та проаналізовано ефективність такого регулювання.

Є примірники у відділах:
(10.08.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Чехова, І. В.
    Функціонування ринку банківських кредитних ресурсів в аграрному секторі економіки України [Текст] / І. В. Чехова // Економіка України. - 2014. - № 3. - С. 62-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Банківське кредитування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кредитний ринок -- кредитні програми -- процентна ставка
Анотація: Досліджено основні тенденції функціонування ринку банківських кредитних ресурсів в аграрному секторі економіки України, наведено характеристику суб'єктів і об'єктів кредитування. Розглянуто сегмент аграрних кредитів на кредитному ринку, проаналізовано їх обсяги і структуру. Визначено зміни кон'юнктури, цінової ситуації на кредитному ринку аграрного сектору в розрізі областей України. Наведено основні переваги і недоліки сучасних кредитних програм. Запропоновано підвищити доступність кредитів для підприємств аграрної галузі шляхом створення спеціалізованих банків, Фонду гарантування кредитів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Уткина, Ольга.
    Необхідність таргетування інфляції в Україні [Текст] / Ольга Уткина // Економіст. - 2014. - № 12. - С. 19-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика--Інфляційне таргетування--Міжнародний досвід--Запровадження--Україна
   Державний борг--Фіскальна політика--Взаємовплив--Україна

Кл.слова (ненормовані):
плаваючий валютний курс -- золотий стандарт -- центральний банк -- індекс споживчих цін -- процентна ставка -- інфляційні очікування -- податкові надходження -- ВВП -- скорочення видатків -- зовнішні запозичення
Анотація: Стаття розкриває сутність та особливості режиму інфляційного таргетування, висвітлює причини необхідності його запровадження в Україні. Зазначаються та аналізуються необхідні елементи при застосуванні режиму інфляційного таргетування. Наводяться специфічні риси функціонування режиму інфляційного таргетування у високорозвинутих країнах та країнах, що розвиваються. На основі міжнародного досвіду автор робить спробу визначити основні параметри інфляційного таргетування в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Сірош, Т. О.
    Правові та економічні передумови розвитку іпотеки в Україні [Текст] / Т.О. Сірош // Економіка АПК. - 2007. - № 8. - С. 85-90. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Кредит--Одержання--Правові аспекти
   Ринок нерухомості--Іпотечне кредитування--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Первинний ринок -- Застава -- Процентна ставка
Анотація: Метою статті є обгрунтування об'єктивної необхідності та умов розвитку іпотеки на Україні з визначенням основних шляхів активізації механізмів іпотечного кредитування.


Знайти схожі

7.


    Руденко, З. М.
    Оцінка фактичних цілей Національного банку України у формуванні та реалізації грошово-кредитної політики [Текст] / З. М. Руденко // Регіональна економіка. - 2008. - № 4. - С. 115-119. - Бібліогр.: 3 назв.
Рубрики: Фінансово-кредитна система--Валютні операції
   Банківська справа--Оцінка діяльності--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Процентна ставка -- Овернайт -- Обмінний курс
Анотація: На основі аналізу процентної ставки за кредитами овернайт на міжбанківському ринку проведено емпіричну перевірку проміжних цілей грошово-кредитної політики України. Як альтернативні цільові змінні розглядаються: темпи зміни номінального курсу національної валюти до долара США; логарифм реального ефективного курсу національної валюти, логарифми грошової маси (М0, М3) та грошової бази. Отриманий результат вказує на стійкий зв'язок значень процентної ставки на ринку з рівнем грошової пропозиції, що пояснюється залежністю значень процентної ставки від рівня грошової пропозиції на ринку.


Знайти схожі

8.


    Римарська, Руслана.
    Стабілізуючий вплив надходженьи до бюджету за умов високого державного зовнішнього боргу: оцінки для України [Текст] / Руслана Римарська // Економіст. - 2014. - № 12. - С. 23-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний борг--Фіскальна політика--Взаємовплив--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інфляційні очікування -- процентна ставка -- податкові надходження -- ВВП -- скорочення видатків -- зовнішні запозичення
Анотація: У статті розглядаються аспекти антициклічної фіскальної політики держави в умовах високого боргового навантаження, що передбачало дослідження взаємного зв'язку між надходженнями 90 бюджету (податковими надходженнями), державним зовнішнім боргом і доходом (ВВП) в Україні. У статті зроблено огляд наслідків збільшення податкового тиску як у стандартних теоретичних моделях т зразок IS -ЇМ - ВР, тик і в моделі Манківа - Саммерса, моделі О. Бланчара, моделі Р. Перотті, моделі А. Сатерленда. Представлено отримані емпіричні оцінки за допомогою структурної векторної авторегресії (SVAR). Статтю завершено стислими висновками щодо стимулюючого впливу збільшення податків, а саме за рахунок роз¬ширення податкової бази та звуження «тіньової» економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Мельник, Катерина.
    Зниження кредитних ризиків та забезпечення їх стійкості в діяльності банку [Текст] / Катерина Мельник, Сергій Колотуха, Іван Коваленко // Банківська справа. - 2017. - № 1. - С. 32-41 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська діяльність--Банківське кредитування--Ризики
   Кредитування в Україні--Банківське

Кл.слова (ненормовані):
кредитний портфель -- процентна ставка -- проблемні кредити
Анотація: У статті визначено основні фактори ризиків, з якими зіткнулися українські банки; обгрунтовано пропозиції з управління ризиками та скорочення втрат від них. Розглядаються деякі нові тенденції у розвитку українських банків та проаналізовано їх вплив на ризики банківської діяльності.


Дод.точки доступу:
Колотуха, Сергій; Коваленко, Іван
Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Марченко, С.
    Вплив загальноринкових факторів міжнародного боргового ринку на величину дохідності та спреду суверенних боргових зобов'язань [Текст] / С. Марченко // Економіст. - 2006. - № 6. - С. 64-68. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Міжнародний борговий ринок--БОРГОВІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
Кл.слова (ненормовані):
ОБЛІГАЦІЯ -- КАЗНАЧЕЙСТВО США -- ФЕДЕРАЛЬНА РЕЗЕРВНА СИСТЕМА -- ПРОЦЕНТНА СТАВКА
Анотація: У статті досліджуються загальноринкові фактори міжнародного боргового ринку. Визначено основні фактори, що визначають величину доходності та спреду боргових зобов'язань країн, що розвиваються. Автором досліджено причини варіації доходності базових активів- облігацій казначейства США.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

 1-10    11-14 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)