Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ПРИБУТКОВІСТЬ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 91
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Davidovic, M.
    Currency substitution and bank profitability: panel evidence from Serbia [Text] / M. Davidovic, I. Milenkovic, S. Furtula // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 12. - Р. 381-392 : рис., форм., табл. - Бібліогр.: 28 назв
Рубрики: Банківська система Сербії--Фінансовий стан комерційних банків -- Прибутковість банку--Валютне заміщення
Анотація: У статті проаналізовано вплив 3 груп чинників (макроекономічних, галузевих, конкретного банку) на фінансові показники 10 найбільших банків Сербії. Застосовано збалансовану панельну модель за квартальними даними 2005–2011 років. Результати виявили, що інфляція, структура власності, ринкова концентрація і структура фінансової системи не є переважними факторами впливу на прибутковість банку. На сербські банки негативно впливають валютне заміщення, ліквідність, співвідношення операційних витрат і ризики. Позитивно впливають розмір активів, відсоткові ставки, достатність капіталу, економічний розвиток, леверидж, чистий відсотковий дохід, активність на ринку і збільшення частки позабалансових операцій.


Дод.точки доступу:
Milenkovic, I.; Furtula, S.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Haeruddin, M. I. M.
    Mudharabah savings influence on profitability at Shariah banks (Makassar, Indonesia) [Text] / M. I. M. Haeruddin // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 2. - P290-296 : форм., табл. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Фінанси мусульманських країн--Банківська система--Шаріатські банки -- Прибутковість банків--Заощадження мудараба--м. Макассар, Індонезія
Анотація: У статті зроблено спробу виміряти вплив заощаджень мудараба на рівень прибутковості шаріатських банків м. Макассар (Індонезія). З даною метою проаналізовано фінансову звітність шаріатських банків міста за 2013–2014 роки. Результати аналізу показали, що заощадження виду мудараба позитивно впливають на рентабельність загальних активів банку, однак вплив мудараба на прибутковість банків не можна назвати суттєвим.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Iskenderoglu, Omer
    Persistence of profit in Turkish bankig firms : evidence from panel LM tests [Текст] / Omer Iskenderoglu, Alper Aslan, Ilhan Ozturk // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 10. - С. 429-434 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка Туреччини--Банківська система --Прибутковість, 1998-2009 рр.
Анотація: У статті досліджується стійкість прибутку у межах турецької банківської системи за період з 1998:1 по 2009:4. Критеріями оцінювання за методом множників Лагранжа стали середня рентабельність власного капіталу та прибутковість власного капіталу. Результати показали, що конкуренція серед турецьких банків є досить високою для досліджуваного періоду. Якщо порівнювати показники стійкості для рентабельності та прибутковості власного капіталу банків, то помітно, що конкуренція за прибутковість є вищою.


Дод.точки доступу:
Aslan, Alper ; Ozturk, Ilhan
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Marinkovic, S.
    Exploring bank-specific profitability determinants: a single country study [Text] / S. Marinkovic, O. Radovic, N. Golubovic // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 12. - Р. 417-426 : табл. - Бібліогр.
Рубрики: Кредитно-грошова система Сербії--Банківська система--Комерційні банки--Прибутковість -- Рентабельність
Анотація: У статті перевірено з використанням множинних лінійних регресій, які фактори визначають прибутковість сербських комерційних банків в останнє десятиліття. Увагу зосереджено на специфічних для банківського сектору факторах, досліджено статистичну значущість різних фінансових коефіцієнтів для звітної рентабельності середніх активів (ROAA), а також рентабельності середнього власного капіталу (ROAE). Змінна, завдяки якій стало можливим пояснити найбільший відсоток мінливості в прибутковості, — це співвідношення резерву на можливі втрати за позиками і чистого процентного доходу. Менш інформативний показник — співвідношення адміністративних витрат і операційного прибутку. Інші перевірені змінні: співвідношення власного капіталу і сукупних активів, показник розміру банку, чиста процентна маржа, ліквідні/сукупні активи, а також фіктивна змінна власності — очевидно, мають невеликий вплив на обрані показники прибутковості банку.


Дод.точки доступу:
Radovic, O.; Golubovic, N.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Nobanee, H.
    Does credit policy affect the performance of saudi construction companies? [Text] / H. Nobanee, N. O. D. Ellili // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 9. - P226-234 : форм., табл. - Бібліогр.: 28 назв
Рубрики: Економіка будівельної промисловості--Будівельні компанії--Показники роботи -- Прибутковість--Фінансовий стан компанії -- Кредитна політика--Саудівська Аравія
Анотація: У статті досліджено взаємозв’язок між терміном повернення кредиту як міри ефективності кредитної політики та чистим операційним прибутком як показника успішності роботи будівельних підприємств, що мають котирування на фондовій біржі Саудівської Аравії. Для аналізу даних використано динамічні панельні дані за період 2004–2013 років. Аналіз проведено як для всієї вибірки, так і для підвибірок (кризові та позакризові періоди, а також за галузями та розміром підприємств). Результати аналізу вказують на стійку негативну кореляцію між тривалістю повернення кредиту та прибутковістю для повної вибірки. Аналогічний результат було отримано й окремо для малих будівельних фірм. Така сама негативна стійка взаємозалежність спостерігається і для фірм з продажу нерухомості, в той час як для великих будівельних компаній даний зв’язок не є значущим.


Дод.точки доступу:
Ellili, N. O. D.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Oprea, D. S.
    Dynamics of the market model in the context of global financial crisis: the case of Bucharest stock exchange [Text] / D. S. Oprea // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 4. - P. 452-462 : форм., табл. - Бібліогр.
Рубрики: Фондовий ринок Румунії--Фондова біржа Бухаресту--Ринкова прибутковість акцій
Анотація: У статті показано, чи є для Румунії ринковий прибуток важливим чинником, що впливає на прибуток по акціях на фондовій біржі Бухаресту. На основі вибірки 28 пакетів акцій, що котируються на фондовій біржі Бухаресту, показано, що ринковий прибуток не є головним чинником змін у прибутковості акцій, а ринкова модель вважає ринковий прибуток єдиним фактором із систематичною дією. Крім того, стабільність коефіцієнтів ринкової моделі від періоду до періоду можна вважати сумнівною.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Orazalin, R.
    FDI impact on host country's market concentration and profitability [Text] / R. Orazalin, R. Dulambaeva // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 1. - P. 428-438 : форм., табл. - Бібліогр.
Рубрики: Економіка країн світу--Інвестиції--Прямі іноземні інвестиції--Вплив інвестицій на концентрацію та прибутковість ринку--країни Центральної та Східної Європи--Країни СНД
Анотація: У статті зроблено спробу дослідити вплив прямих іноземних інвестицій і прибутковості (межі вартості-ціни) на ринкову концентрацію в 26 країнах ЦСЄ і СНД. Гіпотеза відносно того, підвищують або знижують ПІІ і прибутковість ринкову концентрацію, перевірено за допомогою методу інструментальних змінних (показники бізнес-середовища взяті як інструменти) для усунення можливості проблеми ендогенності між ПІІ і концентрацією. Результати показали, що ПІІ і прибутковість ринку негативно корелюють з ринковою концентрацією, що відповідає результатам останніх досліджень Амесса і Робертса (2004), Кенінгса (2001), Сиотіса (2003), Рутковського (2006).


Дод.точки доступу:
Dulambaeva, R.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Rabiei, M.
    Does privatization effect profitability of banking sector? (case study of Iran) [Text] / M. Rabiei, P. Rezaie // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 1. - P. 479-485 : рис., табл. - Бібліогр.
Рубрики: Банківська система Ірану--Державні банки--Комерційні банки--Вплив приватизації банків на їх прибутковість
Анотація: У статті доведено, що показники прибутковості після приватизації великого державного банку можуть покращитися за рахунок обмеження доступу певних груп, особливо сільської бідноти, до фінансових послуг. Для цього зроблено спробу вивчити вплив приватизації на прибутковість банківської галузі Ірану. Прибутковість банку розраховано по всіх 38 регіонах і перевірено методом попарного порівняння для розуміння впливу приватизації. У підсумку вказано, що приватизація мала позитивний ефект на прибутковість банку Mellat.


Дод.точки доступу:
Rezaie, P.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Іваницький, Сергій.
    Найважливіше — зберегти породу в чистоті [Текст] / С. Іваницький // Пропозиція. - 2010. - № 10. - С. 50 - 52
Рубрики: Кролівництво--Сімейні ферми--Племінна робота--Прибутковість--Київська обл.
Анотація: Подружжя Томницьких про власну племінну кролеферму (м.Бровари Київськ. обл.).


Знайти схожі

10.


    Іщенко, Олена.
    Сутність та структурні елементи фінансової стійкості банку [Текст] / Олена Іщенко // Банківська справа. - 2014. - № 5-6. - С. 48-61 : табл. - Бібліогр.: 35 назв.
Рубрики: Банківська система--Фінансова стійкість--Структура
Кл.слова (ненормовані):
структура фінансової стійкості -- ліквідність -- платоспроможність -- прибутковість
Анотація: Здійснено ретроспективний аналіз наукових та практичних підходів до визначення сутності фінансової стійкості банку з різних поглядів. Досліджено структуру фінансової стійкості та наведено характеристику її основних складових. Обгрунтовано необхідність введення додаткових складових до структури фінансової стійкості банку. Запропоновано авторський підхід до визначення сутності фінансової стійкості банку.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)