Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (95)Буковина (23)Бібліотека М.М.Фатова (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ПРАВОПОРУШЕННЯ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 605
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Волощук, О. Т.
    Поняття та ознаки зловживання правом [Текст] / О. Т. Волощук, М. О. Гетманцев // Юридична Україна. - 2022. - № 1. - С. 66-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зловживання правом--Правопорушення--Ознаки--Поняття
Анотація: У статті розглянуто проблематика розуміння зловживання правом як явища, яке притаманне юридичній дійсності і яке викорінити надзвичайно складно, оскільки необхідне розуміння та визначення природи цього феномену, його сутність характеристик та ознак.


Дод.точки доступу:
Гетманцев, М. О.

Знайти схожі

2.


    Пінчук, Владислав.
    Поняття, ознаки та основні форми адміністративно-юрисдикційної діяльності [Текст] / Владислав Пінчук // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 3. - С. 191-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна поліція України--Адміністративно-юрисдикційна діяльність
Кл.слова (ненормовані):
правопорушення -- юрисдикція
Анотація: У статті здійснено загальнотеоретичний аналіз підходів до розуміння поняття «адміністративно-юрисдикційна діяльність Національної поліції України», виокремлено його сутність, встановлено ознаки адміністративно-юрисдикційної діяльності як базові елементи, що формують його сутність, окреслено основні напрями адміністративно-юрисдикційної діяльності Національної поліції України. Звернуто окрему увагу на сутність адміністративної діяльності Національної поліції України, оглянуто її структуру та виявлено роль і місце безпосередньо адміністративно-юрисдикційної діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Шкута, Олег.
    Методика розслідування кримінальних правопорушень у сфері оподаткування [Текст] / Олег Шкута // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 262-266. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Оподаткування--Кримінальні правопорушення--Методика розслідування
Анотація: Проблема розслідування вчинення кримінальних правопорушень у галузі оподаткування визначається негативними показниками стану, динаміки та географії організованої злочинності, що натепер є одним із дестабілізуючих факторів у правовій, політичній, соціальній та економічній сферах та створює реальну загрозу національній безпеці країни. Розслідування кримінальних правопорушень у сфері оподаткування передбачає насамперед з’ясування всіх складників кримінальної інфраструктури, рух тіньових форм ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), що призводить до криміналізації сфери оподаткування. Доведено, що зміни й тенденції у сфері оподаткування в Україні за роки незалежності досі ще не здатні суттєво вплинути на складну криміногенну ситуацію в державі.


Знайти схожі

4.


    Сервецький, Іван.
    Тактика пошуку осіб, причетних до вчинення торгівлі людьми / Іван Сервецький, Інеса Гальона // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 277-284. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини проти особи--Слідство--Кримінологічні аспекти
Кл.слова (ненормовані):
подія кримінального правопорушення -- доказування вини -- мотив злочину -- оперативно-розшукові заходи реагування
Анотація: У разі надходження до органу поліції заяви або повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення про торгівлю людьми оперативний черговий зобов’язаний негайно надати її начальнику слідчого підрозділу, який визначає слідчого, що здійснюватиме досудове розслідування, а також поінформувати начальника територіального органу внутрішніх справ. До початку кримінального провадження здійснюється організаційно-тактичні, оперативно-розшукові заходи реагування на заяви та повідомлення про злочини з метою проведення невідкладних першочергових послідовних та додаткових слідчо-оперативних заходів для з’ясування усіх обставин учиненого правопорушення.


Дод.точки доступу:
Гальона, Інеса

Знайти схожі

5.


    Волощук, Оксана.
    Зловживання правом шляхом умисного спотворення фактів у разі звернення до ЄСПЛ / Оксана Волощук, Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 302-309. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Суд з прав людини--Судова практика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
правопорушення -- ознаки зловживання правом -- правовий нігілізм -- юридична відповідальність
Анотація: Досліджено сутність та особливості зловживання правом одним із найпоширеніших способів, що трапляється у практиці Європейського суду з прав людини, а саме шляхом умисного спотворення фактів при поданні заяви. Таке зловживання може дестабілізувати правопорядок у суспільстві, негативно вплинути на демократичні прогресивні процеси, що відбуваються нині у багатьох зарубіжних державах, і звести нанівець пошуки справедливості у міжнародних судових установах.


Дод.точки доступу:
Гетманцев, Максим

Знайти схожі

6.


    Юрків, Роксолана.
    Зміст, завдання і типові слідчі ситуації наступного та завершального етапів розслідування підкупу медичних працівників [Текст] / Роксолана Юрків // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 267-275. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медичні працівники--Правопорушення--Слідство
Кл.слова (ненормовані):
неправомірна вигода -- слідчі (розшукові) ді -- систематизація та оформлення матеріалів -- кримінальне провадження
Анотація: Досліджено завдання, зміст, типові слідчі ситуації наступного та завершального етапів розслідування підкупу медичних працівників. Констатовано, що у наступному етапі розслідування підкупу медичних працівників продовжується процес доказування – здійснюються наступні збирання, перевірка та оцінка доказів. Обґрунтовано, що зміст наступного етапу розслідування підкупу медичних працівників пов’язаний із достовірністю та достатністю наявних у матеріалах кримінального провадження доказів. У наступному етапі слідчий уже володіє достатньою сукупністю доказів, яка дає йому можливість зробити висновок про подію підкупу медичного працівника та про винуватість у цьому конкретної особи.


Знайти схожі

7.


    Панов, Микола.
    Кримінальне правопорушення (його види: кримінальний проступок і злочин) - новела кримінального законодавства України [Текст] : вступне слово / Микола Панов // Право України. - 2021. - № 3. - С. 9-11
Рубрики: Кримінальне законодавство--Кримінальне правопорушення--Види--Україна
Анотація: Вступне слово до актуальної теми номера журналу: "Інститут кримінальних проступків як новела кримінального законодавства України".


Знайти схожі

8.


    Кравченко, Станіслав.
    Інтерв’ю голови Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Станіслава Кравченка - головному редакторові журналу “Право України” Олександру Святоцькому [Текст] / Станіслав Кравченко // Право України. - 2021. - № 3. - С. 12-26
Рубрики: Кримінальне законодавство--Кримінальне правопорушення--Кримінальний процес--Україна
Анотація: В інтерв'ю йдеться про проблеми й перспективи кримінального законодавства, кримінального правопорушення, кримінальні провадження, тенденції розвитку тощо.


Дод.точки доступу:
Святоцький, Олександр \спілкувався.\

Знайти схожі

9.


    Нікітенко, Віктор
    Європейські стандарти забезпечення прав суб’єктів кримінальних правопорушень [Текст] / Віктор Нікітенко // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 1. - С. 90-100
Рубрики: Правопорушення
   Притягнення до відповідальності--Кримінальна відповідальність

Анотація: Досліджено європейські стандарти захисту та забезпечення прав суб’єктів кримінальних правопорушень, їхнє закріплення в Конституції України та вітчизняному кримінальному законодавстві. Визначено, що притягнення осіб, що вчинили кримінальні правопорушення, до відповідальності має базуватися на сукупності принципів, прописаних у кримінальному законодавстві України та міжнародно-правових актах, спрямованих на забезпечення дотримання прав людини й основоположних свобод.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Тимошенко, Віра Іванівна.
    Система факторів протиправної поведінки [Текст] / В. І. Тимошенко // Держава і право : зб. наук. праць. - 2021. - Вип. 89. - С. 12-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Протиправна поведінка--Правопорушення--Фактор--Причини
Анотація: Характеризується система факторів протиправної поведінки як сукупність причин порушення норм права та істотні обставини, об'єднані за спільною ознакою (впливом на поведінку), що діють всі разом або у певній комбінації та стають рушійною силою, яка негативно впливає на реалізацію норм права, призводить до правопорушення.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)