Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=НАНОТЕХНОЛОГІЇ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 144
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    10 інноваційних проектів, відібраних для фінансування в рамках спільної програми УНТЦ-НАН України "Ініціативи цільових науково-дослідних і випробувально-конструкторських розробок" [Текст] // Вісник Національної академії наук України. - 2007. - № 1. - С. 41-42.
Рубрики: Інформаційні технології--Інтернет
   Технологічні інновації--Нанотехнології

Кл.слова (ненормовані):
Наноматеріали -- Наноструктурні системи -- Монокристали -- Нанокомпозити
Анотація: У спільних проектах зроблено акценти на нанотехнологіях, енергозбереженні, що цілком відповідає потребам сьогодення. До конкурсу на 2007 рік НАН України запропонувала включити тематику з біотехнологій.


Знайти схожі

2.


    Корсак, Костянтин.
    XXI століття - епоха четвертої цивілізаційної хвилі [Текст] / К. Корсак // Вища освіта України. - 2012. - № 1. - С. 31-37. - Библиогр.: с. 36 (13 назв.)
Рубрики: Нанотехнології
   Ноотехнології

   Ноосуспільство

Анотація: У статті доведено, що обгрунтовані сподівання людства на сталий розвиток пов'язані з побудовою ноосуспільства і використанням нешкідливих для довкілля ноотехнологій. Вказано головні перешкоди на шляху до нооекономіки.


Знайти схожі

3.


    Ярош, О. К.
    [Рецензія] [Текст] / О. К. Ярош, Л. О. Громов // Вісник Національної академії наук України. - 2012. - № 3. - С. 95-98
Рец. на кн. : Чекман І. С. Нанофармакологія : монографія / І. С. Чекман. - К. : Задруга, 2011. - 424 с.

Рубрики: Фармакологія--Нанотехнології
Анотація: У нещодавно надрукованій монографії видатного вітчизняного вченого-фармаколога Івана Сергійовича Чекмана йдеться про передові здобутки у світі й можливості розвитку нанотехнологій у медицині. На основі свого багатого досвіду автор зумів стисло пояснити як простим читачам, так і вченим основи нової, досі не знаної галузі медичної науки - нанофармакології.


Дод.точки доступу:
Громов, Л. О.

Знайти схожі

4.


    Косенко, Олександра.
    Європейський Союз та Україна: спільне і відмінне у вищій освіті [Текст] / О. Косенко // Вища освіта України. - 2012. - № 1. - С. 81-86. - Библиогр.: с. 86 (7 назв.)
Рубрики: Суспільство знань
   Лісабонський проект

   Освітня сфера--Нанотехнології

Анотація: У статті розглянуто Лісабонський проект і європейську стратегію розвитку вищої освіти в умовах переходу до суспільства знань XXI століття. Європа (приклад - Фінляндія) обрала підвищення якості освіти і розширення використання точних наук як засіб розвитку людського капіталу націй. Україна з 1991 року йшла у протилежному напрямі, а тому не досягла успіхів.


Знайти схожі

5.


    Ковтун , Г.
    Із НАНУ - до " НАНО" [Текст] / Г. Ковтун // Наука і суспільство. - 2007 . - № 5/6 . - С. . 5 - 6
Рубрики: Нанотехнології
Анотація: В Україні нанопроцес набирає обертів. Нещодавно в Ужгороді за участю вчених пройшла міжнародна конференція " Кластерні та наностроктурні матеріали". Україну представляли майже 100 інститутів Національної Академії Наук.


Знайти схожі

6.


    Ніколайчук, Ірина.
    Імпульс для розвитку вітчизняної електроніки [Текст] / Ірина Ніколайчук // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 11. - С. 3-7 : фото
Рубрики: Вищі навчальні заклади--Науково-навчальні центри--Україна
   Нанотехнології--Розвиток науки--Україна

Анотація: Перший в Україні науково-навчальний центр "Наноелектроніка і нанотехнології", створення якого ініцюювали науково-виробничичй концерн "Наука" і Національний університет України "Київський політехнічний інституту", урочисто відкрито в Києві. На думку фахівців, діяльність цього центру значно підвищить можливості серійного виробництва і здешевлення продукції наноелектроніки, а також допоможе розробникам нових технологій на теренах України і Росії.


Знайти схожі

7.


   
    Інноваційна технологія виробництва біосумісних нанодезінфектантів нового покоління [Текст] / Людмила Данилівна Кістерська [та ін.] // Вісник Національної академії наук України. - 2015. - № 1. - С. 39-48 : ілюстр. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Нанотехнології--Електронна мікроскопія
   Ветеринарні препарати--Виробництво--Інноваційні процеси

Кл.слова (ненормовані):
Нанодиспергування -- Колоїдний розчин -- Розподіл за розміром -- Бактерицидна -- Фунгіцидна та антивірусна активність -- Токсичність
Анотація: Розглянуто нову екологічну чисту високопродуктивну комбіновану "мокро-суху" технологію плазмового нанодиспергування електропровідних матеріалів з одностадійним циклом виготовлення колоїдних розчинів у широкому спектрі рідких носіїв. Визначено розміри і розподіл наночастинок металів у харчовому гліцерині. Вивчено бактерицидну, фунгіцидну та антивірусну активність високоефективного малотоксичного препарату широкого спектру дії "Срібний щит - 1000" на основі колоїдного розчину наносрібла. Окреслено сфери застосування біосумісного дезінфектанту нового покоління.


Дод.точки доступу:
Кістерська, Людмила Данилівна; Логінова, Ольга Борисівна; Садохін, Віталій Вікторович; Садохін, Віктор Петрович

Знайти схожі

8.


    Колесник, Сергій.
    Адитивне виробництво також шкідливе [Текст] / Сергій Колесник // Охорона праці. - 2021. - № 3. - С. 40-41
Рубрики: Інформаційні технології--Інформаційні системи--Нанотехнології
Кл.слова (ненормовані):
3D-принтери -- експлуатація -- безпека праці -- опіки -- електротравми -- отруєння
Анотація: Відмінною рисою сучасного суспільства є стрімкий розвиток IT-технологій, робототехніки, нанотехнологій. Серед таких галузей – адитивне виробництво, або 3D-друк. А експлуатація 3D-принтера вимагає дотримання вимог безпеки.


Знайти схожі

9.
061
Ч-492


    Терешкун, Оксана (Викладач ЧНУ).
    Аксіологічні аспекти сучасних технологій [Текст] / Оксана Терешкун // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2012. - Вип. 638/639: Філософія. - С. 50-56. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Філософія техніки--Інформаційні технології--Нанотехнології


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 (26.11.2013р. Інв.В 74001 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Синельников, Б. В.
    Відновлення лідерства бурякоцукрового кластера України в контексті VІ довгої хвилі М.Д. Кондратьєва [Текст] / Б. В. Синельников // Економіка України. - 2016. - № 7. - С. 66-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цукрова промисловість--Стратегії розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
лідерство -- зміна клімату -- бурякоцукровий кластер -- стратегічне прогнозування -- органічне землеробство -- фіаско ринку -- нанотехнології -- інтелектуальна власність -- довгі хвилі М. Д. Кондратьєва
Анотація: Проаналізовано сучасний стан бурякоцукрового підкомплексу. Розроблено стратегію зростання його конкурентоспроможності на основі нових принципів лідерства як нову парадигму, породжену процесом еволюції в умовах сучасної трансформації суспільства, у тому числі в сільському господарстві при переході до органічного відновлення сировини з урахуванням багаторічного досвіду ПП "Агроекологія" Полтавської області.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)