Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (38)Буковина (48)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=МІСТОБУДУВАННЯ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 99
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    Hygienic assessment of planning decisions for the cities with different city-forming base by the state of the environmental pollution and risk to the health of the population [Text] = Гігієнічна оцінка планувальних рішень міст з різною містоутворювальною базою за станом забруднення довкілля та ризиком для здоров'я населення / V. M. Makhniuk [et al.] // Довкілля та здоров'я. - 2020. - № 2. - P54-58 : табл., рис. - Бібліогр.: с. 58. - Англ. мовою
УДК
Рубрики: Містобудування--Гігієнічна оцінка--Здоров'я населення--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
генеральний план міста -- санітарно-захисна зона -- автозаправна станція -- гігієнічні підходи
Анотація: Розроблено гігієнічні підходи до оцінки планувальних рішень міст з різною містоутворювальною системою за станом забруднення довкілля та ризиком для здоров'я населення.


Дод.точки доступу:
Makhniuk, V. M.; Harkavyi, S. I.; Nazarenko, V. I.; Makhniuk, V. V.; Shevchenko, O. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Єжов, С. В.
    Комплексний розвиток житлового кварталу [Текст] / С. В. Єжов // Будівництво України. - 2008. - № 9. - С. 24-26
Рубрики: Містобудування--Зонування території
   Житлове будівництво--Прибудинкова територія

Анотація: Чи зможуть у майбутньому мешканці міста бачити у власному вікні хоча б шматочок неба та відпочити на власному подвір`ї? Невже люди знову повернуться у печери, але вже більш комфортабельні. Цей та інші питання розглядаються у даній статті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Із звіту Миколаївського міського голови та виконавчих органів міської ради за підсумками 2005 року [Текст] // Економіст. - 2006. - № 8. - С. 5-18
Рубрики: Міста України--МИКОЛАЇВ, 2005 Р.
Кл.слова (ненормовані):
ПРОМИСЛОВІСТЬ -- МІСТОБУДУВАННЯ -- БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА -- РЕКОНСТРУКЦІЯ ЖИТЛА -- БЛАГОУСТРІЙ -- ГУМАНІТАРНА ПОЛІТИКА -- РОБОТА З МОЛОДДЮ -- СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ -- БЕЗПЕКА ПРОЖИВАННЯ
Анотація: В статті опубліковано розділи із звіту Миколаївського міського голови та виконавчих органів міської ради про соціально-економічний розвиток міста, розвиток житлово-комунального господарства та благоустрій міста, гуманітарну політику в 2005 році.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

4.


    Ізарова, І.
    Містобудівне право як галузь права [Текст] / І. Ізарова // Право України. - 2011. - № 7. - С. 229-234. - Бібліогр.: с. 234 (7 назв)
Рубрики: Містобудування--Правове регулювання--Україна
   Містобудівне право

Анотація: Стаття присвячена проблемі утворення нової галузі в системі вітчизняного права - містобудівного права. Досліджуються питання необхідності та доцільності виділення, здійснюється аналіз предмета та методів правового регулювання, а також його принципів.


Знайти схожі

5.


    Азарова, Ірина Олександрівна.
    До питання кодифікації законодавства в сфері містобудування [Текст] / І. О. Азарова // Держава і право. - 2010. - Вип. 47. - С. 354-360. - Бібліогр. наприкінці робіт
Рубрики: Містобудування--Правове регулювання--Україна
Анотація: Аналізуються проблеми створення єдиного кодифікованого акту в сфері правового регулювання містобудування - Містобудівного кодексу України, шляхи вдосконалення чинного законодавства.


Знайти схожі

6.


    Білоконь, Ю. М.
    Досвід транскордонного планування в Україні: уроки і перспективи / Ю. М. Білоконь // Український географічний журнал. - 2008. - N3. - С. 17 - 23. - Бібліогр. с. 23 (10 назв)
Рубрики: Транскордонні регіони України--Регіональне планування--Містобудування --Транспортна мережа
Анотація: В статті досліджено питання транскордонного планування в Україні. Розглянуто досвід інституту "Діпромісто" по розробці спільних транскордонних проектів з Польщею,Словакією, Білорусією і Російською Федерацією.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

7.


    Бабенко, Іван.
    Для збереження історичних пам’яток [Текст] / І. Бабенко, Н. Липовецька // Діловий вісник. - 2013. - № 1. - С. 25
Рубрики: Містобудування
   Енергозбереження

   Торгово-промислові палати--Конференції і конгреси

Анотація: У ТПП України пройшла міжнародна конференція у рамках проекту SPINE - "Енергоефектівність і планування міського розвитку", що фінансується Європейською Комісією.


Дод.точки доступу:
Липовецька, Ніна

Знайти схожі

8.


    Банах, Андрій.
    Містобудівний аспект збалансованого розвитку міст і раціонального використання територій [Текст] / А. Банах // Екологічний вісник. - 2020. - № 1. - 9-10. . - Бібліогр. с. 10 (7 назв)
Рубрики: Містобудування
Анотація: У статті йдеться про забезпечення збалансованого розвитку міста, а саме екологічні, містобудівні, архітектурні, інженерно-будівельні, соціально-економічні та інші аспекти. Місто, як надскладна система, складається з багатьох систем, які взаємодіють між собою і одночасно є взаємозалежними. їх можна розділити на дві великі групи - природну та антропогенну. Взаємні зв'язки усіх систем необхідно враховувати при вирішенні питань належної експлуатації та збереження існуючої забудови, а також освоєння, розвитку та реконструкції території. При цьому важливими завданнями є визначення і аналіз ступеня впливу факторів взаємодії природної та антропогенної систем і їх складових впродовж всього часу використання та експлуатації території. В рамках теорії, що розробляється, досліджуються фактори впливу в підсистемах "територія - нова забудова" та "територія - існуюча забудова - нове будівництво", прогнозуються наслідки такої взаємодії, на основі яких залежно від обсягів і ризиків впливу на стійкість міської території можна отримати масштаби та характеристики передбачуваної необхідної інженерної підготовки, а також виробити підходи до перспективного планування забудови та реконструкції груп будівель і оцінювання територіально-будівельних ресурсів. У процесі містобудівного проектування та територіального планування це дозволить планувати просторовий розвиток забудови, її щільність, оцінку потенційних ресурсів (мінімальних ділянок розміщення і максимальної висотності) зі збереженням існуючої забудови.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Бистряков, І. К.
    Проблеми просторового розвитку України з позицій поглядів П. Аберкромбі [Текст] / І. К. Бистряков, Ю. М. Манцевич // Економіка України. - 2015. - № 9. - С. 39-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціально-економічний розвиток--Регіональне планування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
простір -- економіка -- розвиток -- децентралізація -- регіон -- містобудування -- планування -- управління
Анотація: Досліджено проблеми просторового розвитку України в контексті сучасних соціально-економічних трансформацій, пов'язаних із процесами глобалізації світового господарства, появою нових технологічних ідей, а також інших передумов, які у комплексі впливають на визначення пріоритетів у самоорганізації середовища життєдіяльності країни на різних рівнях управління.


Дод.точки доступу:
Манцевич, Ю. М.; Аберкромбі, Леслі Патрик (английский архитектор и градостроитель ; 1879-1957) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Бистряков, Ігор Костянтинович.
    Використання простору у площині суспільних перетворень в Україні [Текст] / Ігор Костянтинович Бистряков, Юрій Миколайович Манцевич // Вісник Національної академії наук України. - 2015. - № 11. - С. 67-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічний простір
   Містобудування--Просторовий ресурс

Анотація: Статтю присвячено дослідженню проблем раціонального використання просторового ресурсу з позицій вимог сучасних соціально-економічних відносин, що формуються на теренах України. Акцент зроблено на методологічних питаннях, пов’язаних з процесами зародження громадянського суспільства та створення відповідних передумов щодо самоорганізації середовища життєдіяльності, передусім міських територій.


Дод.точки доступу:
Манцевич, Юрій Миколайович

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)