Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Криміналізація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.


    Підюков, П. П.
    Посилення протидії організованій злочинності, криміналізація «злодіїв (ворів) у законі» та припинення діяльності злочинних спільнот в Україні: передісторія, сучасний стан і перспективи [Текст] / П. П. Підюков, О. В. Калиновський // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 259-266. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Організована злочинність--Кримінальна відповідальність
   Організована злочинність--Протидія--Україна

Анотація: У статті розглядається передісторія, сучасний стан і перспективи посилення протидії організованій злочинності, криміналізації «злодіїв (ворів) у законі» та припинення діяльності злочинної спільноти в Україні в аспекті законодавчих новел, схвалених Верховною Радою України 4 червня 2020 р. Обґрунтовується доцільність виправлення допущених при цьому помилок.


Дод.точки доступу:
Калиновський, О. В.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Агеєнко, Альона.
    Про обґрунтованість криміналізації декларування недостовірної інформації [Текст] / Альона Агеєнко // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 6. - С. 170-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні службовці--Декларування недостовірної інформації--Криміналізація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
запобігання корупції -- декларування -- недостовірна інформація
Анотація: У статті висвітлено проблему обґрунтованості криміналізації статті 366-2 Кримінального кодексу України, визначення її практичного та теоретичного значення. Актуальність порушеної проблематики на сучасному етапі розбудови України зумовлена активною участю нашої держави на міжнародно-правовій арені та подальшим удосконаленням чинного КК України, яке повинно здійснюватися з урахуванням загальновизнаних міжнародних і європейських правових стандартів і принципів. 04 грудня 2020 р. відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» ст. 366-1 КК України було виключено та доповнено ст. 366-2 КК України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Габуда, Андрій.
    Криміналізація корупційних правопорушень у КК України та міжнародному праві: порівняльний аналіз [Текст] / Андрій Габуда, Сергій Репецький // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 4. - С. 283-287. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Міжнародне право--Корупційні правопорушення--Порівняльний аналіз--Україна
Кл.слова (ненормовані):
корупційне кримінальне правопорушення -- міжнародні зобов’язання -- невідповідність норм
Анотація: На підставі дослідження робиться висновок про те, що сучасний законотворчий процес містить недоліки не тільки щодо термінологічного та класифікаційного характеру у кримінально-правовому розумінні корупційних правопорушень. Під час розробки та прийняття законів відбувається невиправдане використання складних конструкцій в описі способів вчинення таких порушень. Заборонні норми про корупцію не узгоджуються з іншими положенням КК та приписами міжнародного права.


Дод.точки доступу:
Репецький, Сергій
Є примірники у відділах:
СПІ (вільний)

Знайти схожі

4.


    Тома, Маріана.
    Історичний виклад розвитку професійної злочинної діяльності на теренах України [Текст] / Маріана Тома // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 316-321. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочинність--Історико-правовий аналіз--Україна
Кл.слова (ненормовані):
професійний злочинець -- злочинна діяльність -- злочинна субкультура -- злочинний професіоналізм -- протидія -- криміналізація суспільства
Анотація: Досліджується зародження професійної злочинності на території сучасної України, яке відбулось ще в домонголотатарський період, проведено періодизацію її розвитку.


Знайти схожі

5.


    Риндюк, І. І.
    Криміналізація відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння: досвід України [Текст] / І. І. Риндюк, В. І. Варивода // Юридична Україна. - 2020. - № 6. - С. 50-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дорожній рух--Правопорушення--Кримінальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
адміністративна відповідальність -- водій
Анотація: У статті досліджуються питання притягнення водіїв до кримінальної відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння та перспективи його розвитку.


Дод.точки доступу:
Варивода, В. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Тарасевич, Т. Ю.
    Кримінальна відповідальність за доведення до банкрутства окремих суб’єктів господарської діяльності. [Текст] / Т. Ю. Тарасевич // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 378-382. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банкрутство--Доведення до банкрутства--Кримінальна відповідальність
   Економічні злочини--Доведення до банкрутства--Кримінальна відповідальність

Кл.слова (ненормовані):
злочин -- криміналізація -- суб’єкт господарської діяльності
Анотація: У статті проведено розмежування фінансової неспроможності та банкрутства, яке є визнаною господарським судом неспроможністю боржника задовольнити грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури. Законодавство України про кримінальну відповідальність за доведення до банкрутства передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Дод.точки доступу:
Лазаренко, В. В.
Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Нікітін, Д. Ю.
    Обумовленість кримінальної відповідальності за нецільове використання бюджетних коштів [Текст] / Д. Ю. Нікітін // Юридична Україна. - 2019. - № 4. - С. 37-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетні кошти--Нецільове використання--Кримінальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
здійснення видатків -- надання кредитів -- соціальна обумовленість -- криміналізація
Анотація: У статті проведений аналіз соціальної обумовленості кримінальної відповідальності за нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням. Автором виокремлені основні причини та умови соціальної обумовленості кримінальної відповідальності за такий злочин, зокрема: історичні передумови та суспільна небезпека діяння; правові, економічні та соціальні фактори та надана їх характеристика. Встановлено, що характер суспільної небезпеки злочину полягає в порушенні встановленого законодавством порядку виконання державного та місцевих бюджетів у частині використання бюджетних коштів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Попович, Олена.
    Принципи криміналізації: поняття, зміст та дотримання (на прикладі ст. 110-2 КК України) [Текст] / Олена Попович // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 4. - С. 201-206. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державнв влада--Насильницьке захоплення--Фінансування дій--Криміналізація
Кл.слова (ненормовані):
повалення -- захоплення -- конституційний лад -- державна влада -- державний кордон -- територія
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню особливостей дотримання принципів криміналізації під час встановлення кримінальної відповідальності за фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України. Обґрунтовано, що в процесі криміналізації такого суспільно небезпечного діяння, про що свідчать і конструктивні особливості складу злочину, передбаченого ст. 110-2 КК України, були недотримані такі принципи: ненадмірності заборони, процесуальної можливості здійснення переслідування, повноти складу злочину, домірності санкції та економії кримінально-правової репресії.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Мовчан, Роман.
    Підстави криміналізації злочинів у сфері земельних відносин [Текст] / Роман Мовчан // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 9. - С. 201-205. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні відносини--Злочини--Криміналізація
Кл.слова (ненормовані):
соціальна зумовленість -- криміналізація -- підстави криміналізації
Анотація: Стаття присвячена дослідженню підстав криміналізації злочинів у сфері земельних відносин. Проаналізовано соціальну зумовленість встановлення кримінальної відповідальності за такі злочинні діяння, як самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, забруднення або псування земель, незаконне заволодіння ґрунтовим покривом (поверхневим шаром) земель, незаконне заволодіння землями водного фонду та безгосподарське використання земель.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Кондра, Михайло.
    Правове значення ідентичності: аналіз крізь призму принципу рівності у кримінальному праві України [Текст] / Михайло Кондра // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 12. - С. 282-285. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Термінологія
Кл.слова (ненормовані):
рівність -- цілі сталого розвитку -- диференціація -- криміналізація -- декриміналізація -- кримінально-правова кваліфікація
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню значення термінопоняття ідентичності, зокрема, у кримінальному праві України. Для цього використовується аналіз такого значення крізь призму принципу рівності у кримінальному праві України, в результаті чого зроблені висновки, які відображені у цьому дослідженні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)